M.Vestelspor - SAMSUNSPOR : 3-0

Başlatan bengülü, 12 Şubat 2006, 14:11:37

« önceki - sonraki »

Vural temiz

1-Beşiktaşa karşı ikinci yarıda oynanan oyun sıfır.

2-Antepe karşı şansımız vardı, Ivanof boş kaleye gol atamadı, Krita penaltı kaçırdı, bir kaç oyuncusu yoktu(Samsunspor maçından sonra Ivanof kovuldu)

3-Sivas 10 macdan beri bir maç bile kazanamıyor (gelene geç gidene geç diyor)

Fenere karşı on kişi kaldık, penaltıyıda kurtardık.
Evet işte o zaman bütün oyuncularımız herşeylerini vermeleri gerekiyordu, ama ne yazıkki tam tersini yapdılar.

25 yıldan beri aktiv Futbol oynuyorum hiç bir zaman bir arkadaş kırmızı kart gördü diye maçı bırakmadım aksine daha çok koştum daha çok mücadele ettim.

Işallah bu macda Manisa karşısında 90 dakika erkekçe, doğru dürüst oynayıp şansa bırakmadan maçı alırız.

King Of The North

Sevgili Vural Temiz kardeşim yorumların güzel olmuş ama benim düşüncem de şöyle:Büyük takımlar top oynamadan kazanır derler G.Antep'i ve Sivasspor'u deplasmanda yeniyorsak biz de bir bakıma büyük takım sayılmaz mıyız?
Ayrıca fenerbahçe maçında yaşadığımız haksızlık futbolcularımızda hırs yapabilir ve de deplasmanlarda aldığımız 15 puanı da göz önünde bulundurursak bu Manisa maçını alabiliriz diye düşünüyorum.
İSTANBUL SALTANATINA BİR GÜN SON VERECEĞİZ.

ngonge

Alıntı yapılan: "battal55"Sevgili Vural Temiz kardeşim yorumların güzel olmuş ama benim düşüncem de şöyle:Büyük takımlar top oynamadan kazanır derler G.Antep'i ve Sivasspor'u deplasmanda yeniyorsak biz de bir bakıma büyük takım sayılmaz mıyız?

acizane görüşüm; büyük takımlar oynamadan kazanır demek, hakemlerin desteği ile kazanması manasına gelir.  :lol:
bizde öyle bir şey yok.

kadir55ist

selam
evet arkadaşlar çok zorlu bir deplasmana gidiyoruz. bu sezon tam bir deplasman takımıyız manisa gibi
takımımızın ne zaman ne yapacağı hiç belli değil işte buna bağlı olarak belki puan ve puanlarla dönebiliriz. rakibin çok kaliteli topcuları var ama biz de bu maça canımız pahasına çıkmalıyız.
ben takımımıza güveniyorum  
allah mahçup etmesin. tekrar dirilmemiz gerekli

King Of The North

ngonge Tarih: Çar Şub 15, 2006 12:39 am    Mesaj konusu:  

--------------------------------------------------------------------------------

battal55 demiş ki:
Sevgili Vural Temiz kardeşim yorumların güzel olmuş ama benim düşüncem de şöyle:Büyük takımlar top oynamadan kazanır derler G.Antep'i ve Sivasspor'u deplasmanda yeniyorsak biz de bir bakıma büyük takım sayılmaz mıyız?

acizane görüşüm; büyük takımlar oynamadan kazanır demek, hakemlerin desteği ile kazanması manasına gelir.  
bizde öyle bir şey yok.
Ben öyle birşey hiçbir zaman söylemem,kastetmem...

King Of The North

ngonge kardeş
 Samsunspora gönül veren cebimdeki son parayla maça giden biri olarak hakemleri satın aldığımız imasını vermiş olduğumu düşünmen beni çok yaraladı,biz ne zaman hakem satın aldık da seni böyle düşünmene sebebiyet verdim merak ediyorum arkadaşım.
  Beni hiçbir güç Samsunsporlu olmaktan soğutamaz,vazgeçiremez.Bağımsızlık Güneşinin Doğduğu Yer Samsun'da doğmuşum bundan da çok büyük gurur duyuyorum.

yönetici

battal55 sanırım bir yanlış anlama var ngonge arkadaşımız seni böyle bir şeyi ima etmekle suçlamıyor Samsunsporun oynamadan kazandığını pek görmediğini belirtiyor. elbette Samsunsporluluktan soğuyacak bir durum yok, ortada sadece bir yanlış anlama var görüldüğü kadarıyla.

saygılar.

ngonge

battal kardeşim ben asla düşündüğün bir şekilde senin sözlerini algılamadım.

aksine şu tabiri "büyük takım oynamadan kazanır" irdeledim. medyadaki anlamını sorguladım. bilirsiniz bu tabiri 3 sülükler için kullanırlar. bence iyi niyetli bir tabir değildir bu. iyi oynamadan kazanmak 1 olur 2 olur ama asla sürekli olmaz. sürekli olursa işin arkasında başka güçler vardır. o yüzden bu tabirin biz samsunsporlulara yakışmadığını söylemek istedim. kesinlikle art niyet yoktu.

konuya dönersek, samsun un o iki maçı kazanması da bence o şekilde değerlendirilmemeli. biz bileğimizin hakkı ile kazandık. ha şansımız da yaver gitmiştir o ayrı.

umarım yanlış anlaşılma giderilmiştir, saygılar.

piyanist

Vestel Manisayı Düdüklemek Farz Oldu.Basından Çok Acayip Kokular Çıkıyor.Yok Samsun Sivası G.Antepi Tesadüfe Yenmiş Felan.Bu Kazım Kanadın da ...
 Sinirlerim Acayip Bozuldu
  Samsun Samsun Samsun Geliyor Samsun...
Saygılarımla

jean

manisaya yenilsek bile g.antep ve sivas maclarindaki galibiyetlerin tesaduf oldugu anlamina gelmez o konussun istedigi gibi ben bu mactan 1 puan bekliyorum alirsak sevinirim

55samsunlu55

Zelenka ve Holosko geldikten sonra Manisa çok fazla güçlendi. Benim pek ümidim yok ama İnşallah yanılırım ve maçı alırız.

beşnumara

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"Zelenka ve Holosko geldikten sonra Manisa çok fazla güçlendi. Benim pek ümidim yok ama İnşallah yanılırım ve maçı alırız.
holosko değil de zelenka adam harbi orta sahada manyak top çeviriyor dikkat :lol:

samet

supporter

bana göre bu maçta puanlar rakibin etkili oyuncusu zelenka yı kilitlemeye bakıyor. tek başına bir şey yapamaz. bizim de orta sahamızda gueye var. bu maçta kendini gösterecektir. bence erdoğan hoca serkan ı da düşünmeli bu maçta. bir anda sahne alıp golünü atabilen bir isim. antepi hatırlayalım. manisa sivas ve antepten çok iyi takım değil. sadece ersun hoca nın yüklediği motivasyon var. erdoğan hoca nın deplasman taktiğine güveniyorum bu maçta. haydi Samsunspor

supporter

bu arada bu akşam oynanan maçta beşiktaş 0 rizespor 1..
bu işin kesinlikle şakası kalmadı rakipler umulmadık puanlar çıkarıyor panikleyelim diye söylemiyorum ama her maçta puana ihtiyacımız olduğunu bilelim son haftalara gerekli puanları almış olarak girmemiz gerek çünkü hiç hoş olmayan bir fikstürümüz var!