M.Vestelspor - SAMSUNSPOR : 3-0

Başlatan bengülü, 12 Şubat 2006, 14:11:37

« önceki - sonraki »

bengülü

arkadaşlar lütfen takımıza sahip çıkalım biz bursadan manisaya maça gidiyoruz 1 otobüs seyirciyle samsundaki taraftar derneklerine sesleniyorum lütfen samsunsporumuzu manisada yanlız bırakmayalım..

RenTinRen

kartal55

peşin konuşmamak lazım.herşey hakeme baglı :cry:
bi aksilik olmassa alırız maçı

KotuCocuk55

Manisayı yanılmıyosam 3hafta önce,ankaragücü maçında canlı olarak izledim,çok beğendim,çok iyi ve güzel oynuyorlar,futbol oynuyorlar açıkçası ersun yanal yavaş yavaş sistemini oturtmuş! Bir zelenka varki keşke bizde olsun dedim,iyi bir çıkış içersindeler,işimiz çok zor ama biz biirsiniz zoru kolay yaparız,kolayları zor,naapalım inşallah bu sefer yineböle olur!

kübra55

SAMSUN BU SEFER  DİERLERİNDE DE OLDUĞU  GİBİ BAŞARACAK AMA TARAFTARLARDAN DESTEK BEKLİYORUZ

jean

1 puana raziyim cok forumdalar ama samsunspordur bu ne zaman ne yapacagi belli olmaz

oğuzhan55

Manisa takım olarak oldukça iyi oynuyor.Ama Samsunsporumuz herkese inat bu maçta patlama yaparak ikinci yarıdaki çıkışının tesadüf olmadığını göstermelidir.

beşnumara

her iki takım da iyi oynuyor
ama bizde moraller bozuk veya tersi de olabilir bizim takım  bu yapılanlara rağmen daha çok konsantre olmuştur  zor bir deplasman biz deplasmanlarda daha iyi oynuyoruz ve de şansımız da var zelenkaya dikkat :cry:

Clint_Eastwood

Manisa çok formda bir takım ama inşallah puan ile döneriz. Takımımız bunu başaracak güçte.

tuzlalı

Bence takımımız canavar gibi. Bu adamları iyi motive etsinler yeter. Önümüze gelene çakarız. Bu hafta Manisayı yeneriz gibime geliyor.Takımdaki bu moral kaybı, puan almak için ve bir an evvel şu kara buluttan kurtulmak için dilerim oyuncularımızı kamçılar. Özellikle orta sahamız dinamik ve güçlü. Kazanırız inşallah.

supporter

vestel manisa'da tek çekindiğim faktör bir ersun yanal takımı olması
buna karşılık eskiden beri iç sahada sıkıntı çekiyorlar
takımımız çok güçlendi fb maçındaki travmayı atlatabilirsek manisa deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum burada özellikle de Maksic'e güveniyorum

RenTinRen

KAZANACAGIZ
YADA
KAYBEDECEGİZ

:) şaka bi yana 1-0 yada 2-0 alırız bi bu maçı

Rentboy

ben bu maçtan puan çıkaramayacağımız kanaatindeyim.neden derseniz takım bu maça konsantre olamayacak bence.ve de ersun yanalın takımı iyi bir çıkış yakaladı.umarım yanılırım da puan yada puanlarla döneriz manisadan...

Shane_Falco

abiii açıkcası pek ümidim yokkkkk zelenka başımıza bela olacak gibime geliyo ama yanılmıyosam kalecileri cezalı ve büyük ihtimalle GÖKSEL geçecek kaleye bi şansımız buu :D

piyanist

Merhaba arkadaşlar.Ben Takımımızın Manisadan Puanla Döneceğine İnanıyorum.Takımımızda İnanıyor.
     Rüzgar Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Götüreceği Sadece Tozdur
     İstanbul Saltanatına Bir Gün Son Verecez