SAMSUNSPORUMUZ - fenerbahçe

Başlatan salihcakir, 05 Şubat 2006, 21:42:34

« önceki - sonraki »

ugrasfaruk55

:arrow:  inşallah yeneriz.fb yide ynersek bizi kimse tutamazzz...
FORZA SAMSUNSPOR

tankut

Fenerlilerin sitesinden anlaşıldığı üzere bu maça baya ilgi gösteriyorlar kalabalık olacaklar galiba. Olsun biz onları yinede 19 Mayısın çimlerine gömeceğiz.Hainlerde dahil bütün antucom cular boyunun ölçüsünü alacaklar. Biz gurbetteki Samsunspor hastaları yine tüm kalbimizle radyonun ve net'in başında olacağız.Yüreğimiz trübünde sizlerle olacak. Anadolunun Kralına Antalyadan sevgiler......

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "tankut"Fenerlilerin sitesinden anlaşıldığı üzere bu maça baya ilgi gösteriyorlar kalabalık olacaklar galiba. Olsun biz onları yinede 19 Mayısın çimlerine gömeceğiz.Hainlerde dahil bütün antucom cular boyunun ölçüsünü alacaklar. Biz gurbetteki Samsunspor hastaları yine tüm kalbimizle radyonun ve net'in başında olacağız.Yüreğimiz trübünde sizlerle olacak. Anadolunun Kralına Antalyadan sevgiler......

Ben de deplasmandan bir Samsunsporlu olarak aynen katılıyorum.İnşallah bu maç birilerine hattini bildirecek.Bu da Samsunsporumuza nasip olacak.Şu rekor kırma niyetinde olan İstanbulluları evlerine boynu bükük gönderelimde gerçek efsane kimmiş herkes görsün.
BAŞARILAR SAMSUNSPOR.SENİ SEVENLER, SANA İNANANLAR HER ZAMAN SENİNLE.

cem and naz55

AlıntıEmRaH]

Şehir/Ülke: <<S a M S u N>>

çok zor bir mac olacak..
bugun antremanını izledim samsunsporun
alan daraltmaya dayalı bir taktik calısma yaptılar ve duran top calıstılar.
cok zor bir mac olacak hava da epey serin olacak cumartesi..
millet samsunspor atkılarıyla dolasmaya basladı  fenerbahce beremi goren pis pis bakıyor tabi birşey yapamıyorlar
samsunda yaşıyan bir istanbul köpeği işte ne yaparsın

ngonge

AlıntıSamsunspor'un yarınki karşılaşmaya şu muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor: Kerem, Adnan, Tolga, Kenan, Ayari, Tamer, Ceyhun, Mustafa, Guaye, Celil, Rafael

maksic gene oynamıyor. oynamıyacaksa o kadar para vermeseyedik boşuna...

serkan da evimizdeki maçta dahi oynatılmıyor demek ki deplasman takımı hüviyeti ile çıkacaz gene maça. hayırlısı olsun...

jean

abiler maksice ne oldu sakatmi hala

Rentboy

Alıntı yapılan: "jean"abiler maksice ne oldu sakatmi hala
kerem çok formdaymış onun için keremi kesip maksici koyamazmış hoca.bir bildiği vardır elbet ama.canlı canlı izledim yozgatta keremi.çok tedirgin oluyorum o adam kaledeyken.inşallah yarın sorun çıkartmaz...

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"
Alıntı yapılan: "jean"abiler maksice ne oldu sakatmi hala
kerem çok formdaymış onun için keremi kesip maksici koyamazmış hoca.bir bildiği vardır elbet ama.canlı canlı izledim yozgatta keremi.çok tedirgin oluyorum o adam kaledeyken.inşallah yarın sorun çıkartmaz...

Yani şimdi Maksiç sakatlığı olmadığı halde Kerem formda diye mi takımda yer almıyor?Bunda acaba kaleci antrenörünün etkisi mi var yoksa son karar Erdoğan Arıca'nın mı?

Rentboy

valla sevgili arkadaşım bir kaç gün önce halk gazetesinde aynen bunlar yazıyordu.akdeniz kupasında maksicle başladık çok iyi performans gösterdi fakat sakatlık geçirince yerine keremi koyduk kaleye.kerem akdeniz kupası maçlarından itibaren çok iyi bir performans sergiledi ve şu an kaleyi o koruyor.

yani maksic sakat falan değil.sadece kerem süper formda.buna inanamıyorum ama öyleymiş...

oğuzhan55

Sağolasın teşekkürler.Umarım Kerem fb maçında da performansını devam ettirir.Hadi hayırlısı.

jean

ne cenabet adam bu kerem o kadar kovalik yapti bir ton para verdik kaleci ldik simdide formuna kavustu nerde cins is var bizde arkadas

Vural temiz

Kusura bakmayin arkada$lar, herkez biliyor Kerem´in nasil bir kaleci oldugunu, ne ben güveniyorum ne de siz güveniyorsunuz, formdaymi$, formda dilmi$, HEPSI tra$. Bu laflari gecin. Bir kaleci ya iyidir, yada kötüdür, evet bizim kaleci iyi bir kaleci deyil, eyer Maksic sakat makat dilse ve Kerem´den kötüyse vay geldi halimise.Bizi bu hallere kim getirdi? Dogru dürüz bir kalecimiz olsaydi 10-15 gol az yerdik ve de tabelede yerimiz ba$ka olurdu.

genede benim tahminim, yarinki maci kazanacagiz
Samsunspor 3
FenerSöner 2

güvenemedigim 1 futbolcu, ama güvendigim 10 futbolcu var.

bodensee55

kerem kim kalecilik kim ya....amator kaleci daha iyid ondan ...kayseri macini unutmayinb hane gecne sene 3-3 biten...ne amrut goller yemisdi yada ts kaybetimizi 4 lik maci...bu kadar tez unutmaiyn heryei bi de sg icerdi macda tv ye yansimisdi aykuta gs nin degerini iyi bil hala o den izi bu takimdan naisl tutyuorlöar bizim formamizi giyoor ve akli baska yerde ..

salihcakir

işte maç öncesi son ve birbirinden ilgi çekici haberler..

"

Samsun'a yasal doping!  

Fenerbahçe'yi evine eli boş döndürmeyi hedefleyen Karadeniz ekibi bugünkü maç için kesenin ağzını açtı. Galibiyet primi 6'şar milyar

Ölmez: Harika durumdayız

Bu hafta ligde müthiş bir randevu var; Samsunspor-Fenerbahçe... Geçtiğimiz haftanın flaş galibiyetine imza atan Karadeniz ekibi, bugün alacağı sonuçla taraftarlarını coşturmak amacında. Yönetim zorlu 90 dakika öncesinde kesenin ağzını açarken, galip gelinmesi halinde futbolculara 6'şar milyar vermeyi kararlaştırdı. Başkan Adnan Ölmez, uzun bir aradan sonra takımın kendi sahasında taraftarıyla bulaşacağını belirtirken, "Takımın morali harika. Kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum" dedi.

Ayari nihayet döndü

Karşılaşma öncesinde belindeki sakatlığı nükseden Mehmet Polat'ın maç kadrosundan çıkarılması üzüntü yarattı. Bu futbolcunun yerine Milli takımdan yeni dönen Ayari'nin forma giymesi bekleniyor. Öte yandan maça saatler kala bilet krizi patlak verdi. Nuri Asan Tesisleri'nde bulunan Atış Poligonu'nda bilet satışını başlatan yönetim taraftarların adet olarak fazla bilet aldığını görünce karaborsayı önlemek amacıyla satışları durdurdu. Biletlerin bugün 19 Mayıs Stadı'nın gişelerinden satılmasına karar verildi."

yukarıdaki haber fanatik gazetesinden alıntı. gerrçekten ilginç bir gelişme. bu maçın ne kadar önemli bir hal aldıgı maçın biletlerinin tonla alınmasından da rahatlıkla anlaşılmakta. bu arada mehmet polatın sakatlanması da çok hoşuma gitmedi. o da iyi bir form grafiği yakalayanlardandı.

fotomaçın haberi de arıca'nın maç öncesi son uyarılarını içeriyor. işte insanın heyecanını birkat daha artıran haber.

"
Tarihi fırsat

Samsunspor'un tecrübeli hocası, oyuncularından yenilgisiz Fenerbahçe'yi mağlup etmelerini istedi.
Samsunspor'da tüm dikkatler Fenerbahçe maçına çevrildi. Kırmızı-beyazlı takımda oyuncularıyla tek tek görüşen teknik patron Erdoğan Arıca, özellikle Fenerbahçe'nin namağlup olmasına dikkat çekti. Futbolcularına bunun tarihi bir fırsat olduğunu söyleyen Arıca, "Bunu değerlendirin. Kendinizi göstermeniz için bu büyük fırsat" dedi.

DİSİPLİNİ BIRAKMAYIN

Fenerbahçe'yi iyi tanıdıklarını ve silahları çok olan bir takım olduğunu ifade eden tecrübeli hoca, kırmızı- beyazlı oyuncularına şöyle seslendi: "90 dakika disiplini elinizden bırakmayacaksınız ve yüreğinizle mücadele edeceksiniz. Eğer kazanırsak üst sıralara doğru çıkarız ve zor günler geride kalır. Gerçek kimliğimizi sahaya koyarsak kazanırız."

HAKEMLE TARTIŞMA!

Teknik direktör Erdoğan Arıca, oyuncularından zorlu karşılaşmada, hakemle ve rakip oyuncularla asla tartışmaya girmemelerini öğütledi ve "Böyle maçları sinirlerine hakim olan taraf kazanır. Sahada sadece futbola konsantre olun. Yardımlaşmayı sakın elden bırakmayın. Bu fırsatı iyi değerlendirelim" uyarılarını yaptı."

son olarak da ajansspor'dan yansıyanlar..

"
Lider Fenerbahçe'yi konuk edecek olan Samsunspor'da Mehmet Polat şoku yaşanıyor.. Sivasspor maçı öncesi ısınma hareketleri sırasında sakatlanan tecrübeli oyuncu, bu haftada takımdaki yerini alamayacak.. Ayrıca kırmızı beyazlı ekipte Sivas maçı primi dağıtıldı..

Bugün Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı yapan Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez, iki haftadır süren çıkışlarının Fenerbahçe maçıyla da devam edeceğini belirterek taraftarlara çağrıda bulundu. Taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu söyleyen Başkan Ölmez, "Uzun bir aradan sonra yeni transferlerimizle birlikte ilk kez seyircimizin önüne çıkacağız. Lider Fenerbahçe'yi kendi sahamızda mağlup ederek ilk yenilgisini tattırmak istiyoruz. Futbolcuların moral ve motivasyonları üst düzeyde. Bu karşılaşmadan galip ayrılan taraf biz olacağız" diye konuştu.

30 BİN ADET SAMSUNSPOR ÇIKARTMASI

Başkan Adnan Ölmez, ayrıça takımı şehir ile kucaklaştırmak için 'Her araç ve işyerine bir Samsunspor çıkartması' adı altında bir kampanya başlattıklarını da söyleyerek, "Samsunspor'u tel örgülerin dışına çıkararak, Samsunla kucaklaştırmak istiyoruz. Bu amaçla her araç ve işyerine bir Samsunspor çıkartması dağıtacağız. 30 bin adet yaptırdığımız çıkartmaları bugünden itibaren Samsunlulara dağıtacağız" dedi."

bilmiyorum bu çıkartma işini ayrı bir konu altında da mı konuşsak ama ilk söz bence çok iyi, çok önemli ve geç kalınmış bir hareket.  
[/b]

fat55

haydi samsunsporum askerde bizim yüzümüzü güldür.maçı fenerli gs li bjk li ve tabiki tek samsunsporlu olarak beraber seyretcez.inşallah kazanırız.ŞAFAK 95 HERKESE İSTANBUL DAN SELAM ASKERLİĞİMİ KÜÇÜKYALI LEVAZIM MALİYE OKULUNDA YAPIYORUM