SAMSUNSPORUMUZ - fenerbahçe

Başlatan salihcakir, 05 Şubat 2006, 21:42:34

« önceki - sonraki »

ngonge

tunus  afrika kupasından elendi. ayari maça yetişecek mi acaba?

maviay55

samsunsporum bu maçı da alacak..sivası yozgatta gömdük..
samsunda feneri haydi haydigömeriz..fenerbahçeli taraftarlara çok az biyer verilsin..taraftarımız coştursun yeter..
başkent ankaradan samsunsporuma başarılar..
            8)  :lol:

beşnumara

zorbir maç olcak ama alınmayacak bir maç değil sadece fb samsun maçlarında samsuna  gol atma şansı yüksek oyuncular var onlar da tuncay ve alex bunları durdurursak bu maçı alırız :lol:

salihcakir

medyadan takımımızın bu maça büyük bir hırsla ve coşkuyla hazırlandığını okuyoruz. bu haberler bu maça daha büyük bir umutla bakmamızı sağlıyor tabiki. rakibin orta alanına appiahın eklenmesi çok büyük bir avantaj. ama onunda, yoğun  bir turnuva oynaması nedeniyle oluşacak yorgunluğuda bizim için avantaj. hazırlık maçı ile birlikte üç maçtır galibiyet alamaması nedeniyle, diğer maçlarına nazaran daha stresli ve ciddi bir fenerbahçe olacaktır sahada. bunu bizim için avantajmı yoksa dezavantajmı olacağını ise maç günü göreceğiz.

Forvetim

arkadaşlar nerdeyse 2 aydır maç yüzü görmedik (lig sonu gibi), Şaha kalkan Samsunspromuza bu maçla birlikte daha fazla destek ve tezahürat yapalım fb lilerin sesi bizden fazla çıkmasın, özellikle davullarımız 90 dk. susmasın yorulan yer değiştirsin ama devamlı vurun, mağlup duruma bile düşsek desteği bırakmayalım bizim desteğimizle galibiyet golü belki 90.da gelir belli mi olur. futbol bu, haydi bakalım...

tuzlalı

Fenerlilerin bizim maçla ilgili forumlarını gezdim biraz www.antu.com. Son derece çekiniyorlar maç için. Haklılar çünkü puan alamayacaklar. İnşallah bir hakem faciası olmaz. Normal şartlarda çakar göndeririz bunları.

Sivas tarifesi

SAMSUNSPOR - 3 fb - 0

kuzeykale

Arkadaşlar bu maçta benim görüşüm fb nin orta sahasını felç edip belini kırmalıyız. alex , apiah, ve aurello yu sahada çok sıkıştırıp istediklerini yaptırmaz isek oyun taktikleri arapsaçına döner facia yaşarlar. benim izlediğim fb bu üç oyuncuyla her maça endeksli planla çıkıyorlar.
 onlar bireysel oynuyor. biz ise takım oyunu oynuyoruz. bu maçta eğer bireysel hata yapmaz isek
mutlak  galip  geleceğiz.
  SAMSUNSPOR=2+...!   FB-0  Olmasını diliyorum.

ks1966

Eğer hakem adam gibi mac yönetirse samsunspor
verdiği mücadele karsılık kalmayacak 3puan
samsunun olacaktır fenELbahce bu zorlu
deplasmanda ilk maglubiyeti tatacak cıkar
yolu yok...

bengülü

arkadaşlar hakem faktörü olmasa biz maçı rahat alırız diyorum benim için skor önemli değil 1-0 olsun bizim olsun feneri yendiğimiz halde kimse samsunu tutamaz diyorum bizim için seyircimizin önünde fenerbahçeyle şeytanın bacağını kırarız

yönetici

Samsunspor-Fenerbahçe maçı bilet fiyatları açıklandı..

Kale arkası 20 YTL.
Maraton 25  YTL.
Numaralı 40 YTL.
V.I.P. 75 YTL.

south_london

çok pahalı 20 milyon umarım bir çaresi bulunur bu maçta destek önemli olan para değil!!!!

maviay55

Bence fener taraftarlarına bilet fiyatı daha fazla olmalı..
bu maçta desteğe ihtiyaç var..
samsunsporlu taraftarlara bi iyiik yapsınlar..
bu maçı alacazzz

cem and naz55

Alıntı yapılan: "kuzeykale"Arkadaşlar bu maçta benim görüşüm fb nin orta sahasını felç edip belini kırmalıyız. alex , apiah, ve aurello yu sahada çok sıkıştırıp istediklerini yaptırmaz isek oyun taktikleri arapsaçına döner facia yaşarlar. benim izlediğim fb bu üç oyuncuyla her maça endeksli planla çıkıyorlar.
 onlar bireysel oynuyor. biz ise takım oyunu oynuyoruz. bu maçta eğer bireysel hata yapmaz isek
mutlak  galip  geleceğiz.
  SAMSUNSPOR=2+...!   FB-0  Olmasını diliyorum.
appiah bizim maçta sakatlığından dolayı oynamayacak alex formsuz ve çok kötü oynuyor orta saha aulero nun sırtında onuda adnanla kitlersek tamam bence en kritik konu fb arkada derinlemesine çok boşluk bırakıyor buna karşılık ceyhunda derinlemesine müthiş gidiyor fbnin en büyük zaafı bu görürsünüz derinlemesine çok pozisyon yakalayacağız ve inşallah kazanacağız

Ladikli

bu hafta fenerbahçeyle zorlu bir lig maçı oynayacağız. hafta sonu yozgatta sivasspor karşısında farklı galip gelirken takımımız gerçektende çok güzel bir mücadele ortaya koydu.sahanın heryerinde koşan pres yapan canını dişine takan bir takım vardı.fenerbahçenin nasıl oynayacağının fazla bir önemi yok.yeterki biz geçen maçlardaki güzel oyunumuzu sürdürelim ve onlardan daha fazla kazanmayı isteyelim bu işi başarmamamız için hiç bir neden yok.geçen senede burda 3-0 yenip istanbuldada berabere kalmıştık.şimdi bunu yapacak gücümüz fazlasıyla var.bu maçtada herzaman olduğu gibi büyük ve gerçek taraftarımıza çok iş düşecektir.cumartesi akşamı tribündeki yerlerimizi alıp seslerimiz kısılana kadar tezahurat yapalım,hiç susmadan ve stadtan mutlu bir şekilde ayrılalım.][/b]

kadir55ist

selam
arkadaşlar fb yada bir başkası kim olurssa olsun 2. yarı bizden çekecekleri var.
kimse kurtulamaz elimizden hakemler bile onlardan olsa biz daha fazla atacağız.
arkayı fenerliyelim arkadaşlar :D  :)  :D