18.Hafta | Gaziantep 0-1 SAMSUNSPOR (Serkan, dk.69)

Başlatan yönetici, 13 Ocak 2006, 18:29:21

« önceki - sonraki »

yönetici

Bjk-Türkiye kupası maçından önce ligde gaziantepspor deplasmanına gidiyoruz.

umarım sezona iyi başlar iyi bitiririz..

jean

lazarov oynamicak diye biliyorum antepe sansimiz tutmuyor ama gecen sene deplasmanda yenmistik yine yenebiliriz

KotuCocuk55

Bu antep bize hep ters geliyo,şu kupanında gazıyla lıge iyi başlasak da lig sonuna doğru ecel terleri dökmesek! Yanına bide Türkiye Kupası koyduk mu tamamdır bu iş!

cem and naz55

antep in kendi sahasında galibiyeti yok bizde deplasmanda daha iyiyiz ALLAH BÜYÜKTÜR

salihcakir

inşallah kazanacağız. devrede kimse biz kadar hazırlanmadı gibime geliyor. eksiklerini kapatmış bir samsunspor ikinci yarıda fırtına gibi esecektir. umuyorum. diliyorum.

ngonge

antep stresli çıkacak maça.
kendi sahasında galibiyeti olmaması gerecek onları.

biz ise kupanın morali ile gayet moralli çıkacağız.

bence salıdrmalıyız maçın başında, bu onları iyice panikletir.

lucapicola

Antep e kendi sahamızdaki maçlarda şansımız tutmuyor.Deplasmanda iyiyiz.En az 1 puan çıkartırız diyorum...

yirmiuc

kadir55ist

selam
arkadaşlar inşallah galibiyetle başlarız.
antepten sonra istanbul deplasmanındanda puanla dönersek işte ozaman bizi kimse tutaamaz
inşallah son haftalara kalmayız.2. yarı herkes bizi konuşacak.ALLAH ın izniyle

34 SS 1965

bu antep kendı sahasında fıs taraftarlarıda öyle sanki sanki antepte g.antep diye bir takım yok bizim antepe şansımız genelde orada tutuyor bence bu maçı biz alırız

maviay55

antep kendi sahasında yok gibibişiy..bence kupa morali,yeni kadro..yeni anlayış..puan getirmeli..

zorbey

bence bu maçı almamız süpriz olmaz,en kötü beraberlik diyorum.
1-1

jean

yenmesekte yenilmemeliyiz en azindan berabere

Vural temiz

Ivanov, Krita, Antep 0 - SAMSUNSPOR 2

i$imiz zorda olsa deplasmanda Antepi yenip YOLUMUZA DEVAM ETMELIYIZ

Rentboy

bence kalede maksic güven verecek.eğer hafif sakatlığını atlattıysa tabiki.defansın yeni kurgusu da uyum sağlayacak gibime geliyor.bu aralar gol atmakta sıkıntılıydık onu da rizespor maçında aştık.

bu maçtan bende umutluyum.en azından beraberlik kopartırız diyorum antep maçından.ondan sonra ligin ikinci maçında rizesporu devirirsek iyi bir hava yakalarız.ve küme düşme potasından yavaş yavaş sıyrılırız...