16.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:1 Malatyaspor:2

Başlatan salihcakir, 05 Aralık 2005, 20:32:14

« önceki - sonraki »

cem and naz55

SAMSUNSPORDA MALATYA ÖNCESİ ŞOK
malatya macının hazırlıklarını sürdüren samsunsporda büyük şok antremanda mehmet polatla girdiği mücadelede sakatlanan rafael in EN AZ SAHALARDAN 3 HAFTA UZAK KALACAĞI AÇIKLANDI
 malatya maçından önce büyük şanssızlık oldu ama ne olursa olsun bu hayati maçtan 3 puan alacağız

jean

keske caner cezali olmasaydi ama ne olursa olsun kazanmaliyiz baska caresi yok

supporter

kerem gole kalem kapalı diyor maç öncesi
celil bu ma bizim çok kritik her şeyi yapacağız diyor
serkan aykut da hocam şans verirse elimden geleni yapacağım
kulübede oturursam da arkladaşlarımı ateşleyeceğim
taraftar destek versin maç bizim olacak diyor.

jean

birdenbire heyecanlandim hadi samsun al su maci eglendir bizi

supporter

malatyadan da taraftar gelecekmiş çok krititik maç
sezon sonunda bu maçın puanlarına yanmamak için işi çok sıkı tutmalıyız. celil serkan ele ele bizi galibiyete taşıyacaklar eskiden olduğu gibi inşallah.

kerem çuvallamaz umarım. şans bulan genç oyuncular da artık üzerlerine düşeni yapmalılar.

üç puan bizim olmalı

south_london

Alıntı yapılan: "porter"malatyadan da taraftar gelecekmiş
gelsinler bakalımihem geçen senenin hırsı birde kaybedersek onlar için pek iyi olmaz.ama gelsinler.

yaman55

gece 4 oldu uyuyamadım bu maç çok önemli gidimde yumurta içim sesimi hazırlayim maça  :D  :D

bengülü

gol yemesek maçı alırız takım eksik ama farketmez bizim için ölüm kalım maçı mutlaka kazanmalıyız

timofte

bu maç çok önemli
kaybedilmemesi gereken puanlar
tüm eksiğimize rağmen galibiyet dışındaki seçenekler büyük kayıp olur
yollarda çok sayıda samsunspor atkılı şapkalı adam gördüm
bir hava yakalanmış gibi umarım stad da dolar.
bilet fiyatları uygun, takım zorda. soğuk ve yağışlı hava var
ama taraftar bu zor günde takımını yalnız bırakmayacaktır

samsunlu_gencler

ALLAH maca giden tum samsunsporlu kardeslerimden razı olsun

salihcakir

maça sayılı dakikalar kala heyecan üst düzeyde artık. stadımızı doldurmuslardır umarım samsundaki hemşerilerimiz. rafael'in de sakatlanması rakibin savunmasındaki dengesini bozmamızı zorlaştıracaktır; bakalım bu forvet sıkıntısı çeken futbolcu havuzunda arıca 4-5-1 sisteminimi tercih edecek. bu futbol anlayışıyla daha ziyade orta alan futbolundan galip çıkıp seri oyunla orta alandan desteklenen hücumlarda celil ve musa gibi oyuncularla gol bulmak gibi bir amaç güdülebilir arıca tarafından. bugün bu kadar sakatımızın olduğu bir maçta orta alanı daha iyi kontrol etmemiz gerektiğini düşünüyor ve 4-4-2 gibi bir düzende çift forvetle sahaya çıkmamamız gerekir..
bakalım kadro nasıl şekilllenmiş ; az sonra görücz..

Vural temiz

Haydi Samsunspor bol sanslar size . Maci trt dinleyecehim . Benim tahminim 2-1 aliriz

Amsterdamli

Sevgili Samsunkopat 4-5-1 hucumda 4-3-3'e donusen taktik olacaktir buyuk olasilikla. Ileride Serkan, solda Celil sagda Kaies. Orta uclu Muhammet Mustafa ve Musa. Defansda Ayari Kenan Petkov Elyasa kaledede Kerem.

Maca baglanmalarini bekliyemiyorum bakalim nasil bir atmosfer yansiyacak.

Vural temiz

1 dakikada Ayari´nin kafa vurusu direkten dönmüs.

salihcakir

maç zafer akyol tarafından anlatılıyor..

samsunsporumuzda ayarinin kafa topu direkten dönmüş maçın başında..oyuna iyi başlayan taraf biziz. sağlı sollu ataklarla rakibi bunaltıyormusuz..haydi samsunsporumuz; maçın başında bir gol bulursak ilerleyen dakikalarda stres yaşamayız.