TFF 2. LİG 2019/2020 22. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Afjet Afyonspor

Başlatan _SoN_, 04 Şubat 2020, 09:14:53

« önceki - sonraki »

tactician

Alıntı yapılan: Sol Açık - 07 Şubat 2020, 01:33:32Sarıyer 2.devre oynadığı 4 maçı da kazandı (Pendik, BAK, Tarsus İY, Afyon). Manisa'ya da kaybetmeyeceğini düşünüyorum, hatta bence kazanacaktır.

Afyon maçını alırsak ve Manisa puan kaybederse, Manisa deplasmanı bizim için ligin finali olur. Yani önümüzdeki 2 maçta 6 puan bize şampiyonluğu düşündüğümüzden kolay getirebilir.

Özetle Afyon maçı, hayati Manisa deplasmanı öncesi, çok belirleyici bir maç olacak. 1-0 olsun, bizim olsun...

Genel kanının aksine Manisa'nın 3 gollü rahat bir galibiyet almasını bekliyorum. Umarım istediğimiz gibi bir skor çıkar bizim afyon maçı öncesi. Çünkü cumartesi çıkacak skora bağlı olarak ister istemez bizim psikolojimiz de olumlu ya da olumsuz etkilenecek.
Kar yağacak bu gece ve maç sabahı; eğer iptal olmazsa gitmeyi düşünüyorum maça bakalım.

ngonge

Biz önümüzdeki iki maçı kazanırsak zaten ciddi bir biçimde arayı açmış oluyoruz. Manisa'da alınacak galibiyetin havası ile ligi rahat lider bitiririz kanımca. Manisa bence çok kötü bir teknik direktör tercihi yaptı. Dilaver'in iyileşmesi ancak bizim için kötü oldu. Ama onlarda Nizamettin, Serdar veya Dilaver'den biri gitse sorun yaşamaya başlıyorlar. Bir şekilde biraz arayı açsak kopacaklarını ve yarışı bırakacaklarını düşünüyorum.

Şu iki maçı geçelim ondan sonra fikstür avantajımız başlıyor. Bu ligde maçlar oynanmadan kazanılmıyor ama Sancaktepe ve Sarıyer dışında ciddi bir deplasmanımız yok.

Raqua55

Alıntı yapılan: ngonge - 07 Şubat 2020, 10:17:21Biz önümüzdeki iki maçı kazanırsak zaten ciddi bir biçimde arayı açmış oluyoruz. Manisa'da alınacak galibiyetin havası ile ligi rahat lider bitiririz kanımca. Manisa bence çok kötü bir teknik direktör tercihi yaptı. Dilaver'in iyileşmesi ancak bizim için kötü oldu. Ama onlarda Nizamettin, Serdar veya Dilaver'den biri gitse sorun yaşamaya başlıyorlar. Bir şekilde biraz arayı açsak kopacaklarını ve yarışı bırakacaklarını düşünüyorum.

Şu iki maçı geçelim ondan sonra fikstür avantajımız başlıyor. Bu ligde maçlar oynanmadan kazanılmıyor ama Sancaktepe ve Sarıyer dışında ciddi bir deplasmanımız yok.

Afyon maçı görünüşe göre zor geçicek kar bekleniyor.Afyon maçı 0-0 bağlamak isteyecektir.Sancaktepe deplasmanın'dan korkuyorum adamlara 3 maçta gol atamadık.Pozisyon bile vermediler.

_SoN_

"Cesur Yürek Başkan" satılan bilet sayısını beğenmeyip taraftara çatmış, geçen haftalarda bende benzer sitemlerde bulundum,ama başkanın uslubu çok sert, buradan hareketle maç günü taraftar sayısının diğer günlerden daha fazla olacağını sanmıyorum, hava şartlarının olumsuz olması daha da kötü etkiliyebilir taraftar sayısını, aslında bu evinizde olan maçlara ne yapıp edip gitmemiz gerekiyor, ama bu başkanın böyle çıkışları inşallah olumlu etkiler taraftar sayısını.

evolution55

serzenişinde haklı olabilir ama 2. ligte olup da bu kadar taraftar önünde oynayan takım sayısı bir elin parmaklarını geçmez. süper ligte bu kadar sayıda taraftar toplayamayan takım sayısı çok daha fazla. üslup konusuna gelince de bizim alışık olmadığımız bir tarz, değişir mi sanmıyorum.

eprianu

Aslında taraftarımız az değil, stat büyük. Göztepe çok akıllıca davrandı ve kutu gibi tek katlı bir stadyum yaptı. Bizim de öyle bir stadımız olsaydı hem atmosfer farklı olurdu hem de stadyum dolardı.

_SoN_

2 ligten süper lige kafa tutmamızı bekliyor taraftar sayısı bakımından, bizimki :) tutarmıyız? Bence EVET.

ask55

Taraftar doldurunca takım oynayamıyor.
Bknz : Geçen seneki Sakarya maçı bu seneki Manis FK maçı.

Ayrıca İstanbul takımları bile o kadar taraftarı olmasına rağmen iddaası kalmadığında ortalama 10 bin'e oynamya başlıyorlar.
Az ama öz olsun.

isa55

Seyirci bu maça gelmez. Manisa maçında oldukça iyiydik.
Hatırlarsanız jet hızıyla ilerleyen Manisa tökezlemişti. Bir buçuk yıl sonra ilk defa lider olacaktık. Çok heyeceanlanmış, sürekli passoligden satılan biletlere ve dolan bloklara bakıp durmuştum. O maçta ben diyeyim 15, siz deyin 20 bin kişiydik. Hayal kırıklığına uğradım. Onun için diyorum ki otuz bin filan mümkün değil.
Esasında bulunduğumuz lig, oynadığımız futbol, stadın konumu, ülkede futbolun son zamanlardaki durumu,  vb. dikkate alındığında seyirci sayımız fena değil.
Afyon u bir şekilde yeneriz. Ama üç beş atarız devri geçti. Baksporu bile zor yendik. Onun için maçı ciddiye almalı, Manisa deplasmanı öncesi kart cezası ve sakatlık yaşamadan haftayı üç puanla kapatmalıyız.

Bu arada Yüksel başkan iyidir hoştur ama korkuyorum. Bende, her an birşeylere kızıp, çekip gidecek hissiyatı var. Bunu da söylemeden geçemedim.

_SoN_

sarıyer-manisa maçını trt spor vermeyecek anlaşılan, yayın akşında yok, bu maçı izleyebileceğimiz bir kanalda yok sanırım, bizi direk ilgilendiren bir maç.

ata55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Şubat 2020, 11:20:34sarıyer-manisa maçını trt spor vermeyecek anlaşılan, yayın akşında yok, bu maçı izleyebileceğimiz bir kanalda yok sanırım, bizi direk ilgilendiren bir maç.

https://www.youtube.com/channel/UCrHNo4jg1coBnpRYJa2Ai5g/videos?disable_polymer=1

Sarıyer youtube kanalı verecek diyorlar. Zemin karla kaplıymış Sarıyer'de. İnşallah takılır Manisa FK

_SoN_

Alıntı yapılan: ata55 - 08 Şubat 2020, 13:21:03https://www.youtube.com/channel/UCrHNo4jg1coBnpRYJa2Ai5g/videos?disable_polymer=1

Sarıyer youtube kanalı verecek diyorlar. Zemin karla kaplıymış Sarıyer'de. İnşallah takılır Manisa FK

Teşekkürler hocam, zemin berbat ötesi, Manisa bizim şansımızamı ne ikinci defa böyle olağan üstü zor zeminde ve deplasmanda maç yapacak, puan kaybetmesi muhtemel.

_SoN_

_SoN_

ATTI SARIYER, yarın maç karda olsa yıklır eğer saruyer puan kaybederse.