Trabzonspor - SAMSUNSPOR: 2-1

Başlatan bluegreen55, 13 Mart 2006, 20:19:32

« önceki - sonraki »

RenTinRen

beyler ts çok gol pozisyonuna girio defans hiç bişey yapmıyor, özellikle şu GUEYE takımdan ayrılsın, yedigimiz golde hiç geregi olmasa bile gitti adam çalımlamaya kalkıştı, sonuc: topu kaptırdı ve bu olayın üzerindeki atakta golu yedik :(

RenTinRen

ulan allah bunların belasını versin...
bi tane adamı durduramadı öküzler, cehhennemin dibine gitsinler,

King Of The North

Lanet olsun böyle futbola bu Rafael ayağına gelen topların hepsini Fatihe kaptırdı milli yapacak adamı,son sıraya demirledik bundan sonrası için şans da yardım etmeli bize.

baha55

bunların ben alayının a.q.  adamların bi kaleyi acmadıgı kaldı   atamıyolar...bi tane yamyamı tutamadılar..bu guaye denen adam bir olumlu  top kullanmadı  hep rakibe..celil  neden son 15  dakıka  giriyo oyuna...bu ceyhunu  bu takıma  alıpda kais i gönderen zihniyetin Allah  belasını versinnn...

34 SS 1965

arkadaslar demek kı artık buraya kadarmıs bızım takımdan bısey olmaz bız sene ıkıncı lıgde sımdıden neler yapmalıyız onu hesaplamaya gecelım bence

http://www.ligtv.com.tr/multimedia/video/26hafta/Trabzon0Samsunspor1.wmv

Serkan'ın gol videosu..

samet

celil son 10 dk girdi böyle bişe yok yenilmek için bu kadar uğraşolmaz ki...düşmek için insan bu kadar uğraşırmı...

samsunlu_gencler

yazıkLaroLsun tek keLimeyLe.dicek ßişiyok2.Ligadan nasıL cıkarız die dusunmek Lazım

Vural temiz

bence iyi oynadik. ben genede ligde kalacagmiza inaniyorum.

south_london

şu takımı bile yenemediler ya...celil son 10 dakika girdi.ceyhun gibi bir adam bu takımda ne arar?yazıklar olsun.içerde 6maç var bu maçlara bakar...

bodensee55

buradan arica okuzune sesleniyorum olim birak bu isleri anlamiyorsun ....futbolun f sinden anlamiyorsun ...ordunun daglarina git ayi oglu ayinin oglu ...findik topla ... teknik taktik bi halt anlamiyosun ...futbolda bi halt anlamiyosun senden  bi halt olmaz... bizi mahv ediyosun bu yonetimin de .... okuzler toplulugu bir araya toplanmis bizi 2.lig a ya dusurmek icin. arica oyun mudahale sifir taktik sifir hic bisey bilmyisun bi de kaleci degisdiriyosun sen ne yapmak istyisoun delikanli olsaydin istifa etdikden sonra geri donemezdin sen ne bicim adamsin .....

bluegreen55

yenildik yine ,takım umut verdi yine.golün tekini kendi kalemize atarak sadece 2-1 kaybettikd.maçın dönüm noktalarında şanssızdık herzamanki gibi..gol atıp hemen gol yemeyeceksin hele bide kendi kalene atıyosan yenilmende normal... artık evimizde yattarası alexi olmayan takımlarla oynayacaz.haftaya dönüm noktası olsun maçımız.kayseri maçında tam destek verelim maç bitmeden tedirginlik yaratmayalım oyuncularda.ikinci yarı başlayınca içerde almamız gereken maçları dışarda aldık ve bazı hakem olayları nın yanı sıra sadece 4 büyüklerden puan alamamış olduk..asıl kaderimizi bundan sonra belirleyeceğiz.kayseriyi yenersek kayseri erciyesi zaten yeneceğimize inanıyorum çünkü tek gol ümitleri cenk...sonrada deplasanda hiç başarılı olamayan konyasporuda yeneriz..ve son iki maçımızı büyük ihtimal  düşmüş malatya ve diyarbakır ile oynayacağız..bundan sonraki dileğimiz diyarbakırın ve malatyanın bundan sonra maç kaybetmeye devam etmesi.fikstürlere bakın cidden çok avantajlıyız.BU TAKIM DÜŞMEYECEK

MTGUVEN

haydi beyler bundan sonra bu takim puanlari toplar bu ligdede kalir.samsundaki seyirciler is size  dusuyor takima hep destek tam destek

ngonge

ne garip bir sezon.
hemen söyliyeyim bu maçı kazanmamız zaten çok zordu.

işin ilginç olan tarafı, bu sezon kazanmamızın zor olduğu maçlarda hep iyi futbol oynayıp yenildik.

favori olduğumuz maçlarda ise hiç düzgün top oynamadan gene yenildik...

Rentboy

zor şartlar altında ve az sayıda olsak da takımımızın yanındaydık.yönetime ve arıcaya tek söyleyeceğim laf allahından bulsunlar.

böyle defans olmaz olsun.gueye ye o kadar para verenler ve serkan aykutu kulübede bekletenler utansın...

maçtan bir kaç foto koyuyorum...

Amsterdamli

Iyi futbol oynuyor gibi gorunuyor olabiliriz ama futbolun meyvesi olan gol'un pozisyonlarina giremiyoruz.

Yine akil almaz bir gol yedik ve maci verdik. Senelerdir su hatalardan kurtulamadik gitti. Bunlar devam ettigi surece bizden hicbirsey olmaz. Anlamadigim bir konu su Rafael denen adam ne yapiyor??? Her topu kaybetti, depar yaptigi butun toplari korktugu icin rakibine birakti. Ayagini topa sokmaya korkuyor, direncli oynamiyor kusura bakmayin ama artik dayanamiyorum bu adam cok yumusak. Boyle adamdan topcu olmaz delli etti beni. Tamam attigimiz tek golde guzel bir asist verdi ama sahada tek yapabilecegi is buysa ve geriye kalan butun ataklarimizda topu rakibe birakacaksa isimize hic yaramaz. Neden Serkan cikiyorda bu adam sahada kalabiliyor.

Gueye bu macta gercek yuzunu gosterdi. Daha onceki yazilarimda begendim demistim ama bugun okadar berbat oynadiki ne isimize gittikde bu futbolcuyu aldik dedim. Okadar beyinsiz isler yaptiki, futbol zekasi denen hicbir sey yok. Butun paslar rakibe atilirmi, adam calimlamaya calisirken yanlis tarafa yoneldigi icin toplar kaptirilirmi. BJK ve GS macinda hatali goller yedigini soyledigim Maksic yedege cekilmesi cok dogru bir karar olarak gorundu. Kerem bence cok hirsli, istekli ve basarili bir mac cikardi. Bizi essaz yabancilarimiz batiriyor. 11 tane TURK ciksak sahaya inanin rakiblerimiz darmadagan ederiz.

Bence artik su onbir ile cikalim sahaya

--------------Kerem---------------

Polat----Kenan---Tolga----Muhammed

Tamer----Adnan----Mustafa----Celil

---------Caner-----Serkan---------

Son olarak ne gariptirki Celil'in oynamamasini pek yadirgamadim mac esnasinda. Tahminin ikinci yari basladiginda girer ve rakip biraz yorulmusken taze oldugu icin daha etkili olabilir diye dusundum ama Arica cok gec soktu. Tabi Gueye'nin vasat performansini gordugumde onun cikip yerine Celil'in girmesi gerektigi gorusundeydim. Bir diger dusuncemde Celil'i Denizli kupa macina saklamis olabilecegi idi. En son cumlemde su olsun birden aklima geldi; Sinan Ertan Rafael'e 10 basar :!: