Trabzonspor - SAMSUNSPOR: 2-1

Başlatan bluegreen55, 13 Mart 2006, 20:19:32

« önceki - sonraki »

samet

zamanında açtılarda ne oldu...
GENÇLİĞİM SANA FEDA OLSUN SAMSUNSPOR...

jean

... manyagina bak carsambali ladikli termeli falan varmis samsunlu yokmus carsambali nereli oluyor anteplimi se ndernek ac ertes igun molotof kokteyi atmayanin .. bunuda butun samimiyetligimle soyluyom

not:kısaltma ile de olsa küfür yazmayalım..

cem and naz55

Alıntı yapılan: "jean"a q mun manyagina bak carsambali ladikli termeli falan varmis samsunlu yokmus carsambali nereli oluyor anteplimi se ndernek ac ertes igun molotof kokteyi atmayanin a q bunuda butun samimiyetligimle soyluyom
oğlum ne yaptın ortalığı dağıtmışın yok molotof kokteyl atmak falan onlarda samsuna dernek açacak yüreklewri yok merak etme

Ladikli

sapına kadar Samsunluyuz ve SAMSUNSPORLUYUZ.suç bizdeki bu açları adam olsunlar çalışsınlar karınlarını doyursunlar diye şehre almışız şunların yaptığına bak.şüphesi olan varsa gelsin ispatlayalım hertürlü.sağa sola yazmakla olmaz icraat yapmak lazım.burayı galiba Ordu ile karıştırdılar.

Amsterdamli

Hakikaten birakin su adamlari. Gidip sitelerini okuyarak vaktinizi bosa harcamayin. Hayatimda bukadar sacma seyler okumadim. Yok kimse kendine Samsunluyum demezmis. Boyle seyleri okuyunca tepem atiyor. Konuya fazla girmek istemiyorum cunku size bunlari anlatmama gerek yok nede olsa benim hemsehirlimsiniz o yaziyi yazaninda burada isi olmadigi icin ona cevap vermemede gerek yok.

Maca gelince ne olur hic bilemiyorum. Gonul isterki carki su Trabzon macinda dondurelim, cunku bu macta donerse tam doner.

bluegreen55

adamlar harbi kafayı yemişler bu kadarda olmaz ya ne emeller besliyolar biz hangi çağda yaşıyoz adamlar hangi çağda yaşıyoz.Bunlar kendilerini trabzonda ağaçta fln yetişti sanıyolar yada evrim teorisine inanıyolar ki trabzondan 100 yıl önce göçenleri bile potansiyel trabzonlu sayıyolar.Bu adamlar çıkmış trabzondan artık samsundaysa da samsunludur.benim arkadaşım var eskiden trabzondan gelmişler ama fanatik samsunsporlu  tabi eğitimli bir insan.Şehir sevgisini kafatası milliyetçiliğine döndürüyolar.sanki bu insanlar trabzona başka bi yerden gelmedimi? trabzonda topraktanmı bitti  vatanımız orta asya değilmi  hepimizin soyu yaşadığımız şehirlere sonradan gelmedikmi? suyunu içtiğimiz havasını soluduğumuz ekmeğini yediğimiz şehir bizim şehrimiz...nerden nasıl ne zaman gelmiş olursa olsun o insanlar samsunda kalıcı olduklarında elbet samsunlu hissedeceklerdir.onların sıkıntısı korkusu da bu. samsunsporun trabzonspor kadar başarısı olmamasına rağmen samsunsporla ilgili korkuları , bir gün samsunspor karadenizin şampiyon adayı takımı olacak  trabzonsporda sıradan bir takım olacak.ekonomik ve coğrafi koşulların önüne geçemeyecekler..gerçi her türlü siyasi üçkağıdı yapıyolar ama yinede trabzon bir ilçe kadar kalmaktan kurtulamıyor.gelişemiyor ilerleyemiyor samsunun kendiliğinden gelişip ilerlemesinide hazmedemiyolar.bizde dikkatli olmalıyız gerçekten ilk kıvılcım olan trabzonspor taraftarlar  derneğini açarsalar  devamı çok kötü olabilir...unuttukları birşey var.eğer samsunsporda şampiyonluğa oynadığı yıllardaki havayı yakalayabilirse ve oynayabilirse samsunsporunda trabzonspor kadar taraftar potansiyeli var  tek gereken  başarı oda elbet birgün olacak...

King Of The North

Trabzon artık yıllardan beri küme düşmemeye oynayan bir takım 2.oldukları sene feneri 3-0 yendik istanbulda 1-1 berabere kaldık ama onlar ne yaptı fenere-cimboma içerde dışarda yenildiler sonra da şampiyon olamadık diye ağladılar.Trabzon ne olursa olsun bize muhtaç hem arada tatlı bir rekabet var diye düşünüyorum.
Dernek açma olayına gelince 2.ligde olduğumuz zamanlar dernekleri vardı Gazi Caddesinde,ne zaman 1.lige çıktık olaylı maçtan sonra derneğin halini bilenler bilir söylemeye gerek yok.
Buna cesaret edemezler kolay kolay..
Biz kafaya oynasak onlardan daha fazla taraftarımız olur,Adanalısı,Muğlalısı,Amasyalısı başarılı yıllarımızdan beri bize sempati duyuyor ve şu anki durumumuza en az bizim kadar üzülüyorlar.
Ne zaman şampiyonluğa oynarız milyonların tuttuğu bir takım oluruz açık ve net hiç heveslenmesinler.

tankut

Arkadaşlar Bir Samsunlu her zaman Samsunluluğu ile gurur duyar. Bu Hamsiler bizi çekemediklerinden olayı böyle saptırıyorlar. bir gerçek trabzonlununda böyle düşüneceğini sanmıyorum. Kendilerine değerli hemşehrileri Nihat GENÇ, Sunay AKIN, Meral Tamer, Halil BAHADIR, Volkan KONAK gibi aydın trabzonluları örnek alsınlar. Bu aklı evvelin Samsunumuz hakkındaki salakça sözlerini saat 12 den sonra yazmış olduğu belli oluyor.

samsunlu_gencler

La a..q rumLAra ßak heLe.Lan siz kimsiniz koLpaLar netten konusurLAr ancak.samsunLuyum samsunsporLuum ßunu dişcek cok insan war samsunda.koLpaLar ufacık ßir sehir aLtta kaLmamaa caLısıoLar... dernek acarLar acsınLarda goreLim. pardon arkadasLar acaip uyuz oLdum :evil:

RenTinRen

vallahi billahi yazıkkkkkk. sporu bu ülkede yasaklamalılar. yoksa bu iş iç savaşa döner, her şehir bir birirne düşman oldu, yazık yazık, bu ülke spordan keyif almasını bilmior... ayrıca trabzonlulara rum denilmesi çok büyük bir ayıp... bizler gibi trabzonluların atalarıda kurtuluş savaşında yan yana göüs göüse savaştı, trabzona rum diyenler utansın...

AllydeenleaR

bende arkadaşa katılıyorum zaten trabzon bastıracak büyük bir ihtimalle samsunsporumuz da onların defansındaki 2 adamı rahat geçer ikiside birbirinden oduncu ancak geçen sezon samsunumuzu satan TOLGA nın oynamamasını istiyoruz her maçta kesin gollerde etkisi varerdoğan hoca nın bunu görememesine çok şaşırdım tamer de zaten defans adamı olmadığını kanıtladı bir de samsunspor kais gittikten sonra pek gol atamadı benim görüşüm ceyhun yararlı bir adam olsaydı aykut hoca onu salmazdı zaten 6 aylık kaisin de gonderilmesi bence samsunsporun en büyük hatasıydı başkanımız adam satmadan adam alacağız dedi takımın en iyisi gonderildi yerine inegol maçında kırmızı kart görüp 3 maç ceza alan birisi geldi işallah bu sene düşmeyizde bu başkana birtecrübe olur aynı adamlarla bu ligin yürümeyeceğini de anlamış olur ANTİ TOLGA

Alemci İsmail

Biz sizin babanızız diyen diyenlere bizim babalarımız Türk diye cevap veririz.Trabzonlular ukalalıklarından düşman kazanmaktan başka birşey yapmıyorlar.Şu anki Federasyon Başkanı Ulusoy geçmiş yıllarda Trabzonu Samsun maçında kollayın diye talimat veriyo Samsunsporun penaltısını hakem es geçiyo korkusundan bunu açıkladı biliyorsunuz.Böyle dostluk falan olmaz.Ben şunu söylüyorum içerde düşman,dışarda da bizden sağlam dost olmaz anlayana.

tankut

Onlar 4 forvetle oynayacaklar (Tekke,zaviye, yatıran ve s..imek) ve fark için saldıracaklar.Eğer akıllı bir taktikle oynarsak bu maçı almamamız için bir neden yok. Maçı alırsakta güzel günlerin başlangıcı olur ve herşey tersine döner diye düşünüyorum. Gözbebeğimiz Samsunsporumuza bu maçta sonsuz başarılar. Allah yolunuzu açık etsin.

karadeniz

Alıntı yapılan: "RenTinRen"vallahi billahi yazıkkkkkk. sporu bu ülkede yasaklamalılar. yoksa bu iş iç savaşa döner, her şehir bir birirne düşman oldu, yazık yazık, bu ülke spordan keyif almasını bilmior... ayrıca trabzonlulara rum denilmesi çok büyük bir ayıp... bizler gibi trabzonluların atalarıda kurtuluş savaşında yan yana göüs göüse savaştı, trabzona rum diyenler utansın...

sana aynen katılıyorum kardes!!
ben trabzonluyum trabzonsporluyum ama ondan önce karadenizliyim ve biz aynı denizin çocuklarıyız!!her zaman dayanısma içinde olmalıyız ben asla samsunun küme düşmesini istemem ve düşmeyeceginede cani gönülden istiyorum..
samsun rize giresun ordu hepimizin dost olması gerekir istanbul saltanatını bizans takımlarını hep birlikte yıkmalıyız!!
sizde de oldugu gibi, bizim formlardada kötü yakısıksız mesajlar var fakat ne mutluki bilinçli taraftarlarımızda var.samsun ondokuzmayısda trabzonspora avniakerdede samsuna sövülmüştür ama bunlara bir dur demenin sonu yok mu!!!
istanbul takımlarıda aralarında çok çekişiyorlar ama farkında iseniz kupa oradan dısarıya çıkmıyor neden bu karadenizde olmasın sampiyonluk kupası türkiye kupası neden karadenizden dısarıya çıkmaz olmasınkı!!!
trabzon sampiyon olsun samsun ikinci rize üçüncü veya her sene tam tersi ama yeterki böyle olsun!!!
bu da ancak birlik beraberlik ve dayanısma ile olur!!
samsunlu arkadaslar size sesleniyor ve dostluk eli uzatıyorum!!!
insallah bunun arkası gelir böylelikle istediklerimiz gerçeklesir!!

not:diyarbakır bu lige yakısmıyor!!! kayseri takımları ve diyarbakır kümeye lütfen!!!

south_london

karadeniz güzel düşünüyorsun keşke dediğin gibi olsa ama çok zor.samsudan trabzona taraftar gidicek orda bize küfür edilicek belki bütün stad samsun kümeye diye bağıracak aynı şeyler ertesi sezon samsunda bizim tarafımızdan yapılacak yani önüne geçmek lazım ama zor...