TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN... 11 ŞEHİT VERDİK ...

Başlatan ali ihsan, 08 Eylül 2009, 19:05:42

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Siirt Eruh ve Hakkari Çukurca'da çıkan çatışmalarda 8 askerimiz şehit oldu.Van Başkale'de mayın patlaması sonucu 3 askerimiz daha şehit oluken 6 askerimiz yaralandı...

Kürt açılımı yapmaya çalışanlar kına yakabilirler. >:(  >:(

55JNR55

şu mübarek günlerde bu haberlerin çıkmasına vesile olan açılıma da hükümete de YAZIKLAR OLSUN.!

samsunsporulan

berusa55

AlıntıHakkari ve Siirt'te çatışma: 6 şehit

Teröristlerle çıkan çatışma sonucu Eruh'ta 5, Çukurca'da ise 1 asker şehit oldu. İki bölgede de çatışmalar devam ediyor.
NTV
Güncelleme: 19:36 TSİ 08 Eylül. 2009 Salı

SİİRT - HAKKARİ - Hakkari ve Siirt'te teröristlerle çıkan çatışmalarda 6 asker şehit oldu.

Siirt'in Eruh ilçesi Görendoruk köyü kırsalında güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları çatışma çıktı.

Çatışmada, ilk belirlemelere göre, teröristlerin açtığı ilk ateş sonucu 5 asker şehit olurken, 3 asker de yaralandı.

Kaynak: http://www.ntvmsnbc.com/id/24998594/

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun. İftar öncesi bütün morallerimizi alt üst etti bu haber. Kederli ailelerine sabırlar dilerim. :'(

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Eylül 2009, 20:18:35
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun. İftar öncesi bütün morallerimizi alt üst etti bu haber. Kederli ailelerine sabırlar dilerim.  :'(

Sercan

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Eylül 2009, 20:18:35
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun. İftar öncesi bütün morallerimizi alt üst etti bu haber. Kederli ailelerine sabırlar dilerim.  :'(

Ollivanders

kaç tane daha şehit vermemiz gerekecek? Ruhları şad olsun  :(

edmontdante

Vay anasını arkadaş ya şimdi haberdar oldum.Allah belalarını versin adi şerefsizler

Başımız sağolsun :((

ali ihsan

Türk milleti arasına etnik fitne sokmaya ve bu temelde bir ayrışma süreci başlatmaya çalışmanın adı siyasi bölücülüktür. Buna teşebbüs edenler tarihe "siyasi bölücübaşı" olarak geçmekten kurtulamayacaktır.

Türk Milletinin Asil Evlatları ,Ruhunuz Şad Mekanınız Cennet Olsun.

VATAN SAĞ OLSUN

supernatural_55

Vatan sağolsun demekten başka bişey kalmıyo maalesef:(başımız sağolsun.lanet olsun böyle işe >:( >:( >:(

babaalişo

hey vatan uğrana ölen asker ,yerinde rahat uyu kanın yerinde kalırsa hesap sor .kardeşlerin afetmez bunu cansız bedenine daha ima yaşayacak ruhuna sor şunu da unutmaki huzur içinde uyu GÖKLERDE DALGALANDIKÇA SANCAK ,KOMANDO ALLAHIN HUZURUNDA EĞİLİR ANCAK

beşnumara

şu siyasilerin bürokratların çocuklarının yeğenlerinin askerliğini doğuda  yaptığını görsem başımız sağolsun vatan sağolsun diyecem ama :'( :'(

samsunsporulan

kaptan 55

******* kahpe köpekler >:( >:( >:(

başımız sağolsun,şehitlerimize ALLAH'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.

özkan

Aç baba aç ne açılımmış açılın ulaynn gibi..

6 Mezar daha AÇILDI nereye kadar bakalım.. >:( >:(