19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu Olsun

Başlatan berusa55, 19 Mayıs 2009, 11:05:40

« önceki - sonraki »

kaptan 55

yaman55

Alıntı yapılan: yaman55 - 19 Mayıs 2009, 14:21:11
Doğuparkta akşama kimin konseri var

bilen yokmu gerçekten

kaptan abi o üçlüyü bütün sezon izleyip bıktık :D

kaptan 55

son kez izleyelim bu akşam üç ruhsuz biraradayı oynicaklarmış

MeL_55

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: yaman55 - 19 Mayıs 2009, 14:21:11
Doğuparkta akşama kimin konseri var

Kıraç, Muazzez Ersoy ve bir bayan daha var ismini hatırlayamadığım o bayan yerel sanatçıda olabilir pek tanıdık gelmedi ismi bana

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 19 Mayıs 2009, 15:29:30
Kıraç, Muazzez Ersoy ve bir bayan daha var ismini hatırlayamadığım o bayan yerel sanatçıda olabilir pek tanıdık gelmedi ismi bana

ben sadece kıraç ve volkan konak'ı biliyorum aks tvde öyle diyordu canlı yayın verceklermiş

bezgınbekır

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 19 Mayıs 2009, 11:49:08
Bayramımız Kutlu Olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene.
fotoğrafları gördügümde küçüklüğüm aklıma geldi hey gidi bizde oraya Samsun yazmiştik yazarken ne yazdigini bilmiyo tabi insan :)

Tribün_ali

Bayramımız kutlu olsun lisedeyken 2 kez 19 mayıs gösterilerinde yer almıştım hey gidi günler o sahada atmosfer başka oluyor ne günlerdi az kaldı samsunum gelecem bekle beni burnumda tütüyorsun

jean

bayramimiz kutlu olsun tum zorluklara ragmen bu ulkeyi kurtaranlardan allah razi olsun samsunumuzunda reklami oluyor

edmontdante

19 Mayıs Lisesinde yapılan Geleneksel 19 Mayıs etkinliklerinden Şöhretler Maçı Görüntüleri.Tanju,Hakkı Bayrak,Ercüment Coşkundere,Yücel  Uyar,Çetin Ünal,Tahsin Kosif,Ahmet Ertem,Dobi Hasan vs vs.

edmontdante

edmontdante

Yalnızca BİZ

Akyol

Gösteriler için saat 10 da stadın yolunu tuttum ailemde yanımdaydı, aklıma nerden takıldıysa adana maçı takıldı o günkü sıkıntı, stres :-\ Taa ki muhteşem gösteriler başlayana kadar. Bu yıl başka bir güzeldi bayram, Ankara'nın buraya yavaş yavaş ilgi göstermesi bayramın SAMSUN ayağını hayli renkli kıldı diyebilirim. Stat çakma doluydu haberexen kulakların çınlasın 15 bin kişi rahat vardı  ;) Bu arada çocuklar ne harika karton şovları yaptılar hele SAMSUN yazısı tribünde harika görünüyordu. Maraton tribünün o kısımı koreografi için en ideal yer olmuş bunu önümüzde ki yıl mutlaka görüşmeli ve bir benzerini yapmalıyız  ;)