Hepimiz Orhancıyız O Kadar

Başlatan Anonymous, 19 Ocak 2005, 13:12:20

« önceki - sonraki »

Anonymous

Anonymous

O Samsunlu ve Samsunsporlu hiçbir zamanda inkar etmedi Tanju gibi oğlan değil o bir Samsun çocugu

Amsterdamli

Bende Orhan Gencebayi cok seviyorum, hevesinizi kirmak istemem ama kendisi oncelikle Galatasaraylidir. Hatta cocukluk zamaninda mahallede GS'li olmayanlari doverdik diyor.

Anonymous

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Bende Orhan Gencebayi cok seviyorum, hevesinizi kirmak istemem ama kendisi oncelikle Galatasaraylidir. Hatta cocukluk zamaninda mahallede GS'li olmayanlari doverdik diyor.
Ya kRDEŞ herkesin gönlünde bi takım vardır elbet :)

timofte

forza etme, gönlümüzde elbet bir takım var o da Samsunspor.
yani herkes Samsunsporumuzun yanıona istanbul takımı eklemiyor.
biz sadece ve sadece Samsunsporluyuz. olması gereken de budur.

Anonymous

Timofte bizim gibiler öyle ama işte bazılarıda öyle önemli olan Samsuna ne katlıda olmasıdır Tanju gibi her zaman dönen olmasında ben Samsunluyum Trabzonrumsporluyum diyor it herif bide oda var tabii Orhan baba gene Samsunspor dediğini duyduk  :shock:

Anonymous

orhan gencebayın efendiligi ve samsun luyum demesi yeter
insanların ilk yaşlarında arkadaşlarının arasında ezilmemek için  o takımı tutmuş olabilir sonradan dogru yolu buldu
ve her zaman SAMSUN LUYUM demesi SAMSUNSPOR LUoldugunu belirtir
istanbuldaki eglenceye de katıldı

curva55

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Bende Orhan Gencebayi cok seviyorum, hevesinizi kirmak istemem ama kendisi oncelikle Galatasaraylidir. Hatta cocukluk zamaninda mahallede GS'li olmayanlari doverdik diyor.
Onun çocukluğunda Smsunspor daha kurulmamıştır...

samsun155

ORHAN DİNLERİZ DİNLETİRİZ :SAMSUN ÇOCUĞU DİYE.  AMA KİM ŞAHİT OLDU SAMSUNSPOR KULUBUNE MADDİ DESTEK OLDUĞUNA???????

jean

bende hastasiyim arabamda samsunspor bayragi var kirmizi isikta durunca bazen yan araba turk cikiyor orhan babanin sarkisini son sese kadar aciyom

veis

ben samsunsporluyum orhan falan baglamaz beni.

hakan55

orhan baba en cok sevdıgım sanatcıdır 10 numaralı bir adamdırr cebince bıraz akrep var ama olsun orhan babamız o bizim herseyımız...

Nuri Asan

2,5 senelik başlığı hortlatmayı nasıl beceriyorsunuz helal valla

harbisamsunsporlu5517

ondakı para bende olsa gozumu kırpmadan samsunspor için harcardım

CurvaSudSamsunspor

atilla cebeci bir programında dediki orhan babaya bir samsunspor marşı yaptırdamadık bu doğruysa ben orhan babanın samsunluluğundan ve samsunsporluluğundan şüpe ederim

ayrıca orhan gencebay müzikle ilgili hertürlü derneğe üye hatta bazılarının başkanı ve kurucusu bu sadece türkiyede dahil değil avrupada var bunun içinde bu konumdaki biri slm yollatarak yaptırması lazım