TFF 2. LİG 2019/2020 6. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Manisa Futbol Kulübü

Başlatan _SoN_, 30 Eylül 2019, 09:30:19

« önceki - sonraki »

ngonge

Biz hücumda rastgele spontane oynuyoruz ancak Manisa'nın her çıkışı bilinçli, hücuma çok bilinçli çıkıyorlar, pozisyona giriyorlar. Bizim ilk haftalardaki halimiz ile kıyas götürmez bir biçimde iyi gördüm onları. Bu maça özel olduğunu düşünmüyorum. Ondan dolayı ben açıkçası bu seneden ümidimi şu 45 dakikada yarı yarıya bıraktım. Kimsenin şevkini kırmak istemem ama benim gördüğüm tablo bu.

s_uzunkaya

Bu ligi geçen sene acı bi şekilde tecrübe ettikten sonra salak gibi amerikayı keşfetmeye çalıştık. Bu ligde ahmet hanın atabeyin ne işi var arkadaş. Geçen seneden bu ligdeki herkes tarafından isimleri zikredilen adamlardan al 5 tane kurtul bu godumun liginden. Dilaver sitsin siziiiii

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: ngonge - 05 Ekim 2019, 20:00:07Biz hücumda rastgele spontane oynuyoruz ancak Manisa'nın her çıkışı bilinçli, hücuma çok bilinçli çıkıyorlar, pozisyona giriyorlar. Bizim ilk haftalardaki halimiz ile kıyas götürmez bir biçimde iyi gördüm onları. Bu maça özel olduğunu düşünmüyorum. Ondan dolayı ben açıkçası bu seneden ümidimi şu 45 dakikada yarı yarıya bıraktım. Kimsenin şevkini kırmak istemem ama benim gördüğüm tablo bu.

Ne yalan söyleyeyim benim de fikrim aynı. Manisa BB zaten güçlüydü. Sakarya'nın en iyi oyuncularını ve hocasını aldı, biz de geçen seneki Keçiörengücü takımından kanat oyuncularını (Abdulkadir ve Sertaç) ve Taha Balcı'yı almalıydık. Oradan buradan toplamayla olmuyor işte.

s_uzunkaya

s_uzunkaya

Yuhh arkadaş yaa adamlar masgara ediyor bizi. Halı saha maçında gibi pozisyona giriyo adamlar. Çok gol yeriz Manisa çekilmezse geri

55_OrHaN_55

Geçen sene Trabzonspor'da kendine yer bulamayan genç yetenek! Muhammet Beşir, bu sene de Fenerbahçe'de takıma gitme şansı olmayan genç yetenek! Ahmethan Köse. İki transfer de aynı kafayla yapılmış. Formsuz Atabey, formsuz Guido, 34 yaşına basan Aytaç Sulu, geçen sene yetersiz olduğu belli olmuş olan Samet Asatekin, Oğuz Gürbulak, hızlı ama becerisi sınırlı olan Enes İslam gibi oyuncular bu takımda neredeyse çoğu maçta oynadılar. Yazık harcanan paralara, verilen emeklere, ümitlere....

emre

Bu kadar ruhsuz, bu kadar umursuz olunamaz. 2 adım koşmaktan aciziz. İcabinda oynarsın yenilirsin. Lakin şu oyuna bir yaptırım uygulanmazsa bir sene daha boşa gider.

ngonge

2.yarının başında neler denedin İrfan Buz yahu? Takımın mental olarak kayıpta.

55.hakan

55_OrHaN_55

İsmail Uyanık ve ekibine kızmadan da edemiyorum. Şu lige düşmeden önce gelselerdi ya... PTT 1. ligde olsaydık alırdık 5 tane afrikalı, ligin tozunu atardık. Ne zıkkım bir lig, doğru düzgün transfer edilecek oyuncu da bulamıyorsun. Birkaç tane klas oyuncu var, onları alan fark yaratıyor.

GurbetciFanatik

55_OrHaN_55

Malesef hedefimiz play off. Geçen seneden daha vahim durumumuz. Manisa durdurulamıyor. Gol atabilen tek takım var o takım da bunlardan 6 tane yedi.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

GurbetciFanatik