ve süper lig başlıyor

Başlatan silopilimuhsin, 06 Eylül 2011, 18:57:17

« önceki - sonraki »

celebi

laaaaaannnn adamın canını sıkman her konuda tartışmayın 8)

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 07 Eylül 2011, 13:37:52
laaaaaannnn adamın canını sıkman her konuda tartışmayın 8)

3.hafta herkes rahatlayacak,kasmayın şimdi :) :)

celebi

Sioux

Birkaç hafta öncesine kadar durumumuz pek iyi değildi ancak Adnan Sezgin'in gelişiyle birlikte nokta transferler yaptık, iyi bir kadromuz var, geliyoruz!....

samuray

evet g eçte olsa iyi transferler yaptık keşke daha önce yapabilseydikte uyum sorunu yaşamazdık ?

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: muhalif - 07 Eylül 2011, 13:01:44
ıyı de ne gereksız bır başlık.gıt genclerbırlıgı mac baslıgına yaz daa dusuncenı.ayrı baslık acmaya ne gerek var...
muhalif ya adam gibi bişey yaz. yada sus. konu açarken sanamı sorulmalı.yada senin benimsemediğin herşey yalnışmı?  lig başlıyor başlığını gençlerbirliği ile niye ilişkilendiriyorsun. amacım yeni sezonun dilek ve temennilerini görmekti. adminlerden ricam beni bu siteden silin lütfen, üyeliğimi iptal edin.  ben samsunsporumu yine tek başıma sevmeye devam ederim. samsunspor.biz sitesine ve mehmet yılmaz hocama büyük minnet borçluyum. bir kusurum olduysa lütfen affedin ve hakkınızı helal edin.

5trawberry

Abi adam kilometrelerce öteden, toprağının kokusunu bile solumadığı memleketin takımına aşık olmuş adama yapılan muameleye bakınız, doğruları konuşmak zorundayız, kahvehane uslubuyla -görülen o dur ki yaşça büyük adama - hitap tarzı yanlıştır.
O bizim gibi, sabah akşam forumla içiçe olan bir insan olsa eyvallah diyeceğim de, antipati toplamaya da gerek yok.
Abicim ya da kardeşim, diye başlayıp dikkatice uyarmak varken, yanlış tarzda hitap etmek olmamış.

kalptenþimþek

ayrılık yasak muhsin kardeşim mezara kadar burdayız.. her ne ayaksa muhalif de dahil buna.. :o  :ok

berusa55

08 Eylül 2011, 01:16:41 #23 Son düzenlenme: 08 Eylül 2011, 20:03:50 berusa55
Muhsin kardeşim sana burdaki başlıklar feda olsun!   :D

Şaka bir yana Samsun'umuzla hiç alakası olmayan bir kardeşimiz, birçok Samsunlu'dan daha çok Samsunspor'luyken biz burda niye bu başlığı açtı; yok öyleydi yok böyleydi gibi konuları dert etmemeliyiz... Zaten uygun olmayan durumlarda gerekli düzeltmeleri yapıyor arkadaşlarımız sorun değil.

ahmetsefa55

çok söylenecek şey var ama susayım ben.
bildiğiniz gibi takılın.bundan sonra butun gereksız baslıkların savunucusuyum onu da soylıyım.
arkadan konusmam ben yuze soylerım  ;)

silopilimuhsin

burda 5286 Konu var hepsini beğenmek ve yorum yazmak zorunda değiliz. ama hepsinede saygı göstermek zorundayız sonuçta hepimiz samsunspor için burdayız. açtığım konuda bir aşağılama herhangi kuruma veya şahsa hiçbir şekilde hakaret yazmamışım. konular zaten yazılan yorumlara göre derecelendirilir başkasını aşağılamak seni yüceltmez.

silopilimuhsin

Bana göre asıl renk aşkı, deplasmana 50 kişiyle de olsa gidenlerin, sesi duyulmasa da bağıranların, inadına şehrimin takımı diyenlerin aşkıdır. Diğerlerininki olsa olsa özentidir. Basitliktir. TİMOFTE.   ben 25 yıldır deplasmandayım

samuray

sen alınma muhsin kardeş bu site kimsenin tapulu malı falan deil herkes fikirlerini özgürce yazmak için var

sadece55

Alıntı yapılan: silopilimuhsin - 08 Eylül 2011, 19:04:18
Bana göre asıl renk aşkı, deplasmana 50 kişiyle de olsa gidenlerin, sesi duyulmasa da bağıranların, inadına şehrimin takımı diyenlerin aşkıdır. Diğerlerininki olsa olsa özentidir. Basitliktir. TİMOFTE.   ben 25 yıldır deplasmandayım

Evet bunlar iyi hoş sözler ama sitenin de kuralları vardır...Bu olay için söylemiyorum ama bazen adminlere yardımcı olmak gerekli...Güzel bir birliktelik mevcut burda

Lusage

Burada Muhsin abiyi tanımayan yoktur sanırım?

Taa Şırnak'tan Samsun'a ömrü hayatı boyunca bir kez adımını atan mabette sadece bir kez maç seyredebilen Muhsin abiye karşı kurallar esnetilebilir diye düşünüyorum. Çünkü onun durumu çok özel bir durum.