ve süper lig başlıyor

Başlatan silopilimuhsin, 06 Eylül 2011, 18:57:17

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

yeni sezon hepimize hayırlı olsun. umarım play off a kalırız yada kupada final oynarız. seni çok seviyorum samsunsporum

muzaffer4

benim düşüncem kupada yarı final oynamak diğer yarı finalistler ş.ligi ve uefa ya giderse bizde uefa avrupa ligine gideriz.. :deli: :deli:

isyan

Alıntı yapılan: ekigho55 - 06 Eylül 2011, 19:00:40
benim düşüncem kupada yarı final oynamak diğer yarı finalistler ş.ligi ve uefa ya giderse bizde uefa avrupa ligine gideriz.. :deli: :deli:
bunu nerde duyduysan artik  :hnk: ::)

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 06 Eylül 2011, 19:00:40

Böyle bisey mümkün degil.Kupadan uefaya katilman icin Final oynamak sart ve obür finalist lig dolayindan avrupaya gitmeye hak kazanmis olmali.

kumköylü ahmet

transfer sezonu bitti ve super ligin en fazla transfer yapan takimi samsunspor tam 20 futbolcu..haydi hayirli ugurlu olsun samsunsporumuz icin..insallah iyi olacak hersey

samsunluhakan

kupayı getirin samsuna ve ligde ilk 8 de yer alalım ilk sene için yeter bize

muzaffer4

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 06 Eylül 2011, 20:29:22
Böyle bisey mümkün degil.Kupadan uefaya katilman icin Final oynamak sart ve obür finalist lig dolayindan avrupaya gitmeye hak kazanmis olmali.

bizden hariç diğer üç takım ligi ilk 3 te bitirirse bizim gitmemiz gerekmiyor mu o zaman ligi 6.sırada bitiren takımın  uefa ya gitmesi gerekecek. :-\ :-\ :-\

samsunluhakan

Alıntı yapılan: ekigho55 - 07 Eylül 2011, 10:42:52
bizden hariç diğer üç takım ligi ilk 3 te bitirirse bizim gitmemiz gerekmiyor mu o zaman ligi 6.sırada bitiren takımın  uefa ya gitmesi gerekecek. :-\ :-\ :-\

avrupa kupalarına 5 takım katılıyor zaten 6.nasıl gidecek uefaya

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 07 Eylül 2011, 10:42:52

6inci degil 5inci gidecek.Gecen sezon böyleydi ama play-offun gelmesiyle nasil olacak bilmiyorum ama yari final falan hikaye.

ahmetsefa55

ıyı de ne gereksız bır başlık.gıt genclerbırlıgı mac baslıgına yaz daa dusuncenı.ayrı baslık acmaya ne gerek var...

Recep

tamam başlık saçma olabilir yazmazsın yada okumazsın herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil burası forumsa insanlar içinden geçenleri paylaşmak isteyebilir
genede bunları ifade edeceksen ki en doğal hakkın
her şeyin bir yolu var daha düzgün bir ifadeyle yazabilirsin karşınızdaki insanın alınacağını biraz göz önünde bulundurmanızı rica ederim

maço

Alıntı yapılan: Recep - 07 Eylül 2011, 13:08:34
tamam başlık saçma olabilir yazmazsın yada okumazsın herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil burası forumsa insanlar içinden geçenleri paylaşmak isteyebilir
genede bunları ifade edeceksen ki en doğal hakkın
her şeyin bir yolu var daha düzgün bir ifadeyle yazabilirsin karşınızdaki insanın alınacağını biraz göz önünde bulundurmanızı rica ederim

bence cok yanlış düşünüyosun abi,sonuçta okumam tamam da o zaman herkes başlık açsın kimseye bişe denmez okuma sende cevabıyla karşılaşırsın.

silopili abimizin iyi niyetinde şüphe yok tabikide bazı kurallara uyulsa site açısından daha iyi olur.

ahmetsefa55

yazmazsın ya da okumazsın gıbı bır secenegım yok.yenı ıletıler kısmında cıkınca bende okuyorum.
bır degıl 2 degıl kac defa soylendı.bır baslık acılacaksa gereklı kurallar var dıye.
ılk defa uyarılmıyo bu arkadas.benım ıfade seklımde bu.eger bır yanlıs varsa admınler gereklı uyarıyı yaparlar.ya da yazımı edıtlerler.
yazımda hakaret yok varsa gosterınde duzelteyım.

Recep

Alıntı yapılan: maço - 07 Eylül 2011, 13:12:47
bence cok yanlış düşünüyosun abi,sonuçta okumam tamam da o zaman herkes başlık açsın kimseye bişe denmez okuma sende cevabıyla karşılaşırsın.

silopili abimizin iyi niyetinde şüphe yok tabikide bazı kurallara uyulsa site açısından daha iyi olur.
tamam gene problem yok
biliyorum seninde iyi niyetinden şüphem kesinlikle yok ama ifade tarzın bence yanlış
biliyosun çok iyi yöneticilerimiz var insanlarla böyle konularda bire bir muhatap olmakatansa özelden bir mesaj çekilse eminim ne kimsenin kalbi kırılır hemde olay çözülmüş olur ahmetsefa

ahmetsefa55

neyse benım demek ıstedıgım anlasılmıstır herhalde.