2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

berusa55

İstatistiklerine baktığımızda esasında oynadığı maç sayılarına göre gol sayısı pek fazla değil ama Samsunspor'umuzda özellikle de iç saha maçlarımızda patlama yapabilir. Topu ayağına alıp ivmelendiğinde maraton triübününün uğultusu adamı gaza getirmeye yeter sanırım  ;)

Gorkem

Kodalak

hepimize geçmiş olsun,yok o geldi/gitti, yok bu geldi/gitti,

en sonunda herşey bitti,

artık hayırlısı diyelim inşaAllah süper ligde süper işler yaparız.

Allah utandırmasın.

saim55

Çok şükürler olsun,

Giresun maçıyla çok üzüldük takımımızın haline ama gelinen nokta şuan itibariyle Avrupa kupalarına katılmak için yarışabilecek bir kadro. Umarım teknik direktörümüz bu kadroyu iyi kullanır ve iyi noktalara gelebiliriz.

oguz_5528

Eğer hocanın Taktiği yerine oturursa bu kadroyu kimse unutmaz. ;)

SSKLA

Zenke geçen sene 16 gol atıysa bu adam en az 20 golü var ;)

55.hakan

Zenke'de Fransa2 'de 36 maçta 2 gol atmış ama bizde coşmuş Zenke'den daha iyi eski istatistikleri var.Bizde coşması dileğiyle  :)

Serkan

lazar abimiz 17-30'da olduğunu söyledi idmanın

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: engin55 - 05 Eylül 2011, 22:58:29
aristide bance diyorlar o kim

Bu transfer haberini Engin55@  21,58 de vermiş aslında biz boşuna yırtınmışız. Engin55 bu bilgiyi nerden aldı orayı aslında bi araştırmak lazım. bu kaynağı bundan sonra kullanırız.

samet_55

gidip bakarız artık..şu yeni transferlerimize...trabzon maçna kadar hepiniz fit duruma gelinn..ne olurrr..yoksa iddayı kaybedecemm. :D :D :D

salihcakir

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 06 Eylül 2011, 11:35:24
Valdomiro      1,92
Mustafa Sarp 1,87
Aristide Bance1,92
Selim Teber    1,85
Kemal Tokak   1,84
Ekigho           1,80
Pal Lazar        1,84
Yenal Tuncer   1,82
Ahmet şahin     1,90
Michael Fink     1,82
Dominguez  ...........

Duran topları Dominguez'in kullandığını düşünürsek Bu takımın boy ortalaması 1,86 Bu ne resmen bir İngiliz veya Alman takımı gibi olduk. Ben Türkiyede başka bir takımın bu boy ortalamasına sahip olduğunu düşünmüyorum, Korner ve serbest vuruşlarda vay rakibin haline.... :ok

abi bu konu ile alakalı benimde içime oturan bir şeyler vardı yıllardır. onu aşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum şu an. şöyle açayım;

özellikle süper lig yıllarında istiklal marşı sırasında televisyon takımları hafif bir hareketle gösterirdi ya. hep rakipler bizim takıma göre izlanbot gibi görünürdü. rakibin fizikli ve boylu oyuncularından sonra bizim mehmet nas, eprianu, cesar, celil vb gibi kısa tiplerden oluşmuş 11 gösterilirdi. içim ezilirdi. ne zaman bizim şöyle fizikli bir takımımız olacak derdim.

sanırım o sene bu sene...

sersa

bize tesisilere gittim guvenlıçi martıns içerde dyen samsunluerhan nerede bi çıksa ortaya  :x((

muzaffer4

isminin tam telafuzunu yazcak olan varmı?

masbene

Yeni transfer için sevindim.  hayırlı olsun. Bance uzun boyunun avantajını kullanır Zenke ye cok top indirir :)

SSKLA

Alıntı yapılan: ekigho55 - 06 Eylül 2011, 12:00:59
isminin tam telafuzunu yazcak olan varmı?

Bunu kendisine sormak en mantıklısı :D