2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

Kamuoyuna Duyuru...

Samsunspor Futbol Kulübümüz, Birleşik Arap Emirlikleri 1. lig takımı Al-Ahli Dubai'den 1984 doğumlu Fildişi Sahilleri uyruklu Aristide Bance'i satınalma opsiyonlu olarak 1 yıllığına kiralamıştır.  Camiamıza hayırlı olsun.

Samsunspor Kulübü

furkan5534

ınsalah futbolcular uyumlu olurda bı superlıgın tozunu attırırız.nebılım 1 hafta onceye kadar walla hıc umudum yoktu bu futbolla bu goruntuyle geldıgımız yere sepetlenırız dıyordum , ki zaten ıbb macını ızledıgımdede banko dedım.ama sımdıkı transferler olsun kalıtelı ısımler olsun daha da rahatlattı ıcımızı.yenı futbollarını gormedım umarım bekledıgımızden daha ustun futbol oynayıp hayallerımıze ulasırız  :-[

istanbul yalakası değil MEMLEKET SEVDALISIYIZ

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 06 Eylül 2011, 10:32:38
admın fm de bitiricilik 15, kafa 17, İlk dokunuş 13 , uzaktan şut 13, hız 17, güç 18 denge 17 yetenek 16 daha ne olsun   :) :)
Kusura bakma ben bu FM olayına biraz cahilim bu verdiğin oranlar yüz üzerindenmi? yüz üzerinden ise çok düşük geldi bana biraz açıklarmısın!... ;)

sadece55

20 üzerinden o oranlar ve genelde 17 filan çok iyi oluyor

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 06 Eylül 2011, 11:18:41
Kusura bakma ben bu FM olayına biraz cahilim bu verdiğin oranlar yüz üzerindenmi? yüz üzerinden ise çok düşük geldi bana biraz açıklarmısın!... ;)

Abi 20 üzerinden 18 19 hep adamın fiziksel özellikleri.Bitiriciliğide 20 üzerinden 15.

Şöyle diyim zenkenin bütün fiziksel özellikleri 10-11 di,Bitiricliği 12'di  :)

Serkan

twitter

samsunluhakan

pivot santrafor iyi oldu son gün son saatde olsa

oguz_5528

Bu adam her yerde oynar Spartacüs'te bile oynar. ;D 

Ertuğrul Sağlam

Valdomiro      1,92
Mustafa Sarp 1,87
Aristide Bance1,92
Selim Teber    1,85
Kemal Tokak   1,84
Ekigho           1,80
Pal Lazar        1,84
Yenal Tuncer   1,82
Ahmet şahin     1,90
Michael Fink     1,82
Dominguez  ...........

Duran topları Dominguez'in kullandığını düşünürsek Bu takımın boy ortalaması 1,86 Bu ne resmen bir İngiliz veya Alman takımı gibi olduk. Ben Türkiyede başka bir takımın bu boy ortalamasına sahip olduğunu düşünmüyorum, Korner ve serbest vuruşlarda vay rakibin haline.... :ok

twitter

Ahmet
Lazar Kemal Bahia Ergün
Fink Sarp
Dominguez
Anıl                                Ekigho
Bance

Dominguez > Selim  &   Anıl > Zenke
Fink > Murat & Selim > Dominguez

berusa55

Fena alternatifli bir kadromuz oldu. Bunu sezona akılcı şekilde yayabilirse hocamız gerçekten rahat ederiz. Allah'ım yüzümüzü kara çıkarma.

SSKLA

Daha bunun bance si var akakisi var
Akaki 196 Bance 192

nusret55

beyler bu Aristide Bance'ın istatistiklerini bilen var mı? sezonda kaç maç oynamış, kaç gol atmış, vb...