2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

sadece55

Makukulanın hızlısı ve iyi şut atanı

saim55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 06 Eylül 2011, 10:04:27
Ben beğendim adamı bakın şurda videoları var.Bayern Münih'e de golü var.Turgut'un zenci hali gibi geldi bana  :evet:

http://www.aristide-bance.com/videos/index.html

hobaaa adam cidden müthiş gol atmış. Ama boş yere heyecan yapmak istemiyorum, aldık mı acaba bu adamı :(

saim55

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 06 Eylül 2011, 10:10:55
Arkadaşlar müjdemi isterim

İdman var diye tesislere gittim idman yokmuş tam gidecekken içeri samsunsporun reno arabası girdi içindede  bance vardı

Samsunsporumuza hayırlı olsun.

Bance olduğuna emin misin? Dün akşamdan beri kandırıla kandırıla bi hal olduk

salihcakir

hadi hayırlısı olsun.
dün evrakları hazırlanan arkadaş buymuş (yönetimden alınan duyuma göre)

gergin ve komedi bekleyiş sona erdi :)

Ahmeti

ya şaka yapmıyorum tesislerden içeri girerken gördüm

sadece55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 06 Eylül 2011, 10:11:50
Bakın Nasıl bir haber buldum  29.04.09 haberi

Bance sezon sonunda

Yeni sezona yeni bir Teknik Direktör ve yeni takviyelerle girmeyi planlayan Trabzonspor'da Yattara'nın halefi gözüyle bakılan Faslı yıldız Bance ile birlikte Aliyev'in takibe alındığı öğrenildi. Almanya'nın Manz 05 takımında forvet oynayan ve fiziksel yapısıyla Yattara'yı anımsatan 1.92 boyundaki Aristide Bance için ligin bitmesi bekleniyor. Bundesliga'ya çıkmak için mücadele veren Alman ekibi için Bance çok şey ifade ediyor.

Oleksandr Aliyev'in ise Aralık ayında kulübü Dinamo Kiev ile olan sözleşmesi sona eriyor. Trabzonspor'a teklif edilen bu oyuncu yönetime iletildi ve sezon sonu alınması halinde oluşacak şartları konuşuluyor. 22 yaşındaki Aliyev aynı zamanda Ukrayna milli takımında da görev yapıyor.

T.A.K.a gazetesi

1.92 lik adamın fiziksel yapısının yattaraya benzemesi çok ilginç sanırım saat 12 den sonra yapılmış bir TAKA haberidir bu :)

SSKLA

Şu özellikleri gördükten sonra birden bire adam kanım kaynadı  :oyun: :oyun: :oyun:

Yalnız yıllık 5 M € alan adamı nasıl aldık onu anlamadım.  :o

fanatik samsunsporlu

hadi hayırlı olsun.hızlı bir adam

55ertan

mainz den taniyorum fena degil, ama martins diyince havaya girmisdim iyice.
Neyse martins zaten sakatlanip duruyor, bance belkide daha hayirli

saim55

Allahım inşşallah bu adamı almışızdır

Ahmeti

dün gece arkadaşın biri bance'nin ensesinde top sektirirken ki videosunu yüklemiş izlemiştim % 100 bance

SSKLA

Martins dah 5 gün önce uzun bir sakatlıktan çımış ;)

Sercan

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 06 Eylül 2011, 10:19:04
dün gece arkadaşın biri bance'nin ensesinde top sektirirken ki videosunu yüklemiş izlemiştim % 100 bance

abi sana inanıyoruz zaten ;)

SSKLA

Serkan