2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

saim55

SSKLA

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 06 Eylül 2011, 09:38:33
Devrim Çetin Samsunspor yorumu:

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor&seekTime=06-09-2011 09:28

Bunun biraz öncesinde de Ordu'yu yorumluyordu ilk 10'a oynar diyordu.Geçen gün ilk 10'a oynayan orduyu gördük! Onlar anca kumda oynar  :x((

Akyol

Ordu ilk 10'a oynarsa biz ilk 6'ya oynarız  ;) 

target_t.t.b

Alıntı yapılan: Lusage - 06 Eylül 2011, 09:47:26
Biraz abarttı bu sefer.
devrim çetin bursalıdır  fakat eşi çarşambalıdır kendisiyle birebir de görüşüyorum gerçekten samsunsporu çok yakından takip ediyo hatta farkındaysanız samsunsporla ilgili konuşurken hep daha fazla süre ve detay konuşuyo.ama bende katılıyorum bu defa orhan ı fazla abartmış :)

kaptan 55

Alıntı yapılan: Akyol - 06 Eylül 2011, 09:11:44
Eee şimdi ne oluyor alamadık mı kimseyi?

forvete dubai'nin Al ahli takımında oynayan Aristide Bance'yi almışız ali.

saim55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 06 Eylül 2011, 09:57:06
forvete dubai'nin Al ahli takımında oynayan Aristide Bance'yi almışız ali.

kesin mi bu ?

cezayir55

Akyol

Bance iyi adama benziyor Erdal abi malum maçta çaksın yeter  :evet: :ok

saim55

Bance bana göre Martins'den fazla iş yapar bence. Martins'in adı büyük sadece. Bu adamın boyu da büyük  :deli:

55.hakan

Ben beğendim adamı bakın şurda videoları var.Bayern Münih'e de golü var.Turgut'un zenci hali gibi geldi bana  :evet:

http://www.aristide-bance.com/videos/index.html

sadece55

Aristide Bance fiziğine rağmen top tekniği yüksek kaliteli bir isim..

Lusage

Mainz da iken bir kaç maçını seyretmiştim. Nokta santrafor ihtiyacımızı giderecek bir isim. Ben Martins'ten daha çok sevindim. Takımda 2 tane kule oldu :) kornerler daha etkili olur artık.

tanju55

bance bundan 2 sezon önce mainz'da oynadigini hatirliyorum iyi bir forvet insallah isimize yarar...
türkiye'de oynamak o kadar kolay degil ama alisirsa cok gol atar...

Ahmeti

Arkadaşlar müjdemi isterim

İdman var diye tesislere gittim idman yokmuş tam gidecekken içeri samsunsporun reno arabası girdi içindede  bance vardı

Samsunsporumuza hayırlı olsun.

SSKLA

Bakın Nasıl bir haber buldum  29.04.09 haberi

Bance sezon sonunda

Yeni sezona yeni bir Teknik Direktör ve yeni takviyelerle girmeyi planlayan Trabzonspor'da Yattara'nın halefi gözüyle bakılan Faslı yıldız Bance ile birlikte Aliyev'in takibe alındığı öğrenildi. Almanya'nın Manz 05 takımında forvet oynayan ve fiziksel yapısıyla Yattara'yı anımsatan 1.92 boyundaki Aristide Bance için ligin bitmesi bekleniyor. Bundesliga'ya çıkmak için mücadele veren Alman ekibi için Bance çok şey ifade ediyor.

Oleksandr Aliyev'in ise Aralık ayında kulübü Dinamo Kiev ile olan sözleşmesi sona eriyor. Trabzonspor'a teklif edilen bu oyuncu yönetime iletildi ve sezon sonu alınması halinde oluşacak şartları konuşuluyor. 22 yaşındaki Aliyev aynı zamanda Ukrayna milli takımında da görev yapıyor.

T.A.K.a gazetesi