2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

**KaR6**

AlıntıKuzeykan24 Kuzeykan Çoban

Oha futbolcu bance turkıyede bırı alırsa sasırmayın

twitterda alakasız cocugun biri yazmış.. adı da bizle geçtiğine göre, hoop, anladınız siz  :)

maviay55

Alıntı yapılan: brigand55 - 06 Eylül 2011, 00:22:43
bana göre de Bance. kulüp resmi olarak zaten bi açıklama yaptı. isim olarak da kısa süre içinde bir açıklama gelecektir.

kim olursa olsun takım bağırıyor forvet forvet diye ondandır bu yakarışımız savaşla mavaşla olmaaazz  :-\

spooks

Alıntı yapılan: Sercan - 06 Eylül 2011, 00:23:29
sağlık kontrollerine göre 2 tane ayağı varmış,yani zenci değil gibi  al_sana al_sana

ahahhahahhahhahaaa :D :D :D

samet_55

muayne için keşke ssk gitselerdii. ordan ögrenirdik

AntZ

Bu gece Medicana şike muhabbetinde Bank Asya nın beleş yaptığı reklamdan daha fazla reklam yaptı  :kafa:

s_uzunkaya

gizlilik bir yere kadardı ve o yer bitti. şimdi hala o kişinin adının açıklanmaması ise yönetimin biz taraftarlara olan saygısından kaynaklanıyor. çünki eğer sakat filan çıkarsa veye bi şekilde anlaşılamassa taraftarın hayal kırıklığı yaşamasından korkuyorlar. yönetimi tebrik ediyorum...hadin hayırlı geceler...

amisos55

Yav Kardeşim Kontrat imzalamışsan daha ne görüşmesi. Yoboya fener havaalanında imzalattı canlı yayına çıkardılar sende imzaladıysan açıklasana. Bu kadar insanı akşam akşam manik depresif , panik atak , şizofren yaptılar.
olay şöyle gelişir medicanaya kan testine gittim doktorla konuşurken Obafemi martins , mutu ve 1,92 lik aristide bance diye 3 sağlık görevlisi ile muhabbet ettim. Onlarda Yıldız bir forvet sağlık kontrolünde olduğunu söyledi. :)
kendime geldiğimde bilgisayar başındaydım ss biz de klavye üzerinde kendimden geçmişim bu şizofreni çok ilerledi artık sebebide Samsunsporum oldu:)))

target_t.t.b

bu sessizlik fırtına öncesi mi adi sağlam bi haber hadi yarın fındığa gitcem :)

sadece55

Kesin haber Bance arkadaşlar hadi hayırlı uğurlu olsun iyi geceler

Akyol

Vay bee Martins'i de Seedorf'la, Barnetta'nın yanına çekin... :( :evet: ;)

AntZ

6 futbolcunun imzalarının atılması için artist başkanımızı bekledik, şimdide herkesin transferleri belli oldu bizimkiler sürpriz yapacak... Yani yarın tek açıklanmayan transfer bizim golcü olacak ve bütün Türkiye bu sürprize odaklanırken bizim başkan bir güzel reklamını yapacak. Bu kadar reklam manyağı bir başkan görmedim hayatımda, o reklamını yapacak diye bunca milletin düştüğü şu hale bakın  >:( >:(

ahmetsefa55

bancenın vıdeolarını ızleyın la az ben bı golunu gordum.gormez olaydım. :(
neyse ben de kacar.martıns haberıne hala kaptırıyorum haa haberınız olsun  al_sana

SametYılmaz55

cem yılmaz,ata demirer,şahan bunların 3'ü aynı filmde oynasa bu akşam güldüğüm kadar gülmezdim ;D ;D

SAMSUNLU ORUMA 55

Az Önce İstanbul Bakırköy Hastanesini Aradım. Kafayı Yedim Gelin Beni Alın Dedim.. Nereye Gelelim Dediler, Kayseri Dedim.. Malesef Kayseri'ye Gelemeyiz Dediler. Arkadaş Delirdim Diyorum Adamlar Gelmiyorlar..