2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

spooks

facebook'ta bir safyanın isyan dolu yazıları :D :D :D :D :D
Medicana bir hastane bize sağlıklı bilgi verir dedik .. sağlıklı birşey verdiği yok . Hastalanırsak sinirden tüm sorumlusu sensin medicana kimi sakladın orada serefsız acıkla ıste.. transfer sezonu bıtmıs hala yabnacının adını solemıorlar

fanatik samsunsporlu

kapkara adamlar hepsi birbirine benziyor

Akyol

2 No'lu esnaf sağlık ocağında görülmüş. Çök-kalk elleri yumruk yap kafayı sağa sola çevir ooohhh turp gibisin demişler inanmayan arasın öğrensin..

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 06 Eylül 2011, 00:18:13
bance geldi bana göre.. türkiye'de görülmüş  :)

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Eylül 2011, 00:19:42
Ben aslında uçuyorum. Şahitlerim var.
noluyo biri bişi desin daaa

target_t.t.b

arkadaşlar medicana istanbul un telefonlarını kilitlemeyi başardık hepimize tebrikler  :)

kuzey55

Alıntı yapılan: Akyol - 06 Eylül 2011, 00:20:08
2 No'lu esnaf sağlık ocağında görülmüş. Çök-kalk elleri yumruk yap kafayı sağa sola çevir ooohhh turp gibisin demişler inanmayan arasın öğrensin..

katıldım d:

ahmetsefa55

ayy altıma işicem yeminle  ;D ;D

gece gece epey guldum yaa  >l<

Kadir ÇELEBİ

başından beri sabır sabır dedim oda çatladı gitii...

berusa55

Medicana Samsun'a hastane açtığına açacağına pişman olmuştur kesin :) İstanbul'u da kitledik. Konu neydi beyefendi? Futbolcu TRANSFERİ  :D

saim55

Tamam açıklıyorum,

Yeni transfer adı henüz belli değil ama kızılay meydanında üstünde errea t-shirt vardı. Sağlam topcu

Gaziosmanpaşalı3455

ya akıl var mantık var martıns istanbula gelecek ve kimsenin haberi olmayacak işmi şimdi bu yok öle bişey inanmayın yahu:)

brigand

bana göre de Bance. kulüp resmi olarak zaten bi açıklama yaptı. isim olarak da kısa süre içinde bir açıklama gelecektir.

Sercan

sağlık kontrollerine göre 2 tane ayağı varmış,yani zenci değil gibi  al_sana al_sana

SametYılmaz55

biri yazmış ntvsporda son dakika haberi geçti diye martinsi almışız falan :) :) yarılıyorum gülmekten >l< >l< >l<