2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

muzaffer4

SametYılmaz55

yobonun dediklerinden 1000 kat daha iyidir bu transfer haberleri

fanatik samsunsporlu

SAMSUNLU ORUMA 55

Ben Hastaneyi Aradım.. Sekreter Çıktı Dedim ki; Samsunspor Bomba Bir Transferi Hastaneniz de Sağlık Kontrolünden Geçirmiş, İsmini Söylermisiniz Dedim.. Beyefendi Sizi Acil Servise Bağlıyorum Dedi Sekreter.. Sonra Dıt Dıt Dıt Ve Kapandı Telefon Yüzüme.. Ayıp Çok Ayıp İstanbul Medicana İnternational Hastanesi..

55__Gurbet__55

Külüp bile yabanci forvet diyor, isim vermiyor ya kafayi yicem  :kafa: :kafa: :kafa:

Sinirden gülme krizine girdim.

Kadir ÇELEBİ

Ayrıca bir yabancı forvet oyuncunun transferine ilişkin kontratlar imzalanarak Türkiye Futbol Federasyonu'na müracaatı yapılmıştır.

Habere bakarmısınız kontrat imzalanmış federasyona müracatı yapılmış ama isim yok gülerim ben buna :))

KareAs55

ne yani son görüşme olumsuz geçerse forvet transferi olmayacak mı ?

**KaR6**

Samsunspor Futbol Kulübümüz, Romanya 1.Lig ekibi Gaz Metan Medias takımından 1986 doğumlu Gürcistan uyruklu defans oyuncusu Akaki Khubutia'yı satın alma opsiyonlu 1 yıllığına kiralarken, Kayserispor'dan Ümit Milli Takım formasını giyen 1990 doğumlu orta saha oyuncusu Savaş Yılmaz'ı 3 yıllığına transfer etmiştir. Ayrıca bir yabancı forvet oyuncunun transferine ilişkin kontratlar imzalanarak Türkiye Futbol Federasyonu'na müracaatı yapılmıştır. Detaylar konusunda ise bugün son görüşme yapıldıktan sonra kamuoyuna açıklama yapılacaktır. Transferlerimiz camiamıza hayırlı olsun.

Samsunspor Kulübü

ahmetsefa55

oruma bakırkoyu arasaydın  :kanka:

celebi

la şu medicana hang medicana gideceğim bak şimdi.

55(tuncay)55

adı yabancı forvet olabilir mi :deli: :deli: :deli:

Serkan

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 06 Eylül 2011, 00:09:03
Ben Hastaneyi Aradım.. Sekreter Çıktı Dedim ki; Samsunspor Bomba Bir Transferi Hastaneniz de Sağlık Kontrolünden Geçirmiş, İsmini Söylermisiniz Dedim.. Beyefendi Sizi Acil Servise Bağlıyorum Dedi Sekreter.. Sonra Dıt Dıt Dıt Ve Kapandı Telefon Yüzüme.. Ayıp Çok Ayıp İstanbul Medicana İnternational Hastanesi..

mail kampanyası düzenleyelim bende yakıştıramadım koskoca medicanaya cıx cıx cıx : :suslen:

bengülü

Alıntı yapılan: yirmiuc - 06 Eylül 2011, 00:09:34
Resmi sitede Akaki Khubutia'yı satın alma opsiyonlu 1 yıl lığına kiralarken, demesine rağmen
Tff'nin sitesine göre 2 yıllık satın bonservisi ile alınmış görünüyor.??

nasıl oluyor bu iş

ult55ras

evet ortada bir forvet transferimiz var ama kim :D

davidsavage