2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

martins gelecek içimden öle geçiyorrrr

KareAs55

benim içimden neler geçiyor ah bilsen.

SametYılmaz55

sokayım onların iddialarına >:( >:( adamı günaha sokmaktan başka yaptıkları bir bok yok :kafa: :kafa: :kafa:

samsunluhakan

tentenmiluu Yusuf
@firatgunayer obefemi martins medicana hastanesinde saglik kontrolunden geciyor. Samsunspor transferi bitirdi.
6 dakika önce

sersa

Savaş yılmaz ve gürcü stoper tff nin sitesınde kadromuzda yer alıyor...

Akyol

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 05 Eylül 2011, 23:43:32
martins gelecek içimden öle geçiyorrrr

Bildiğin mi var yoksa sağlam kaynaktan mı atıyosun ?

muzaffer4

yatıyorum şimdi sabah kalktığımda billy mehmeti samsunspor şimşek formasıyla görürsem :kafa: :kafa: :kafa:

celebi

sadece55

Bu sezon Mainz 05 takımında 13 golün 8 tanesini kafayla attı,atletik ve güçlü fiziği ile ön plana çıkıyor,üstün mücadeleci,takım içinde arkadaşları arasında yardımlaşması mükemmel.Karşılaştırma yaparsak,Hakan Şükür gibi sürekli pres yapan,hiç yılmayan,güçlü ve dirençli,Tanju Çolak gibi gol koklayan ve hiç affetmeyen,uzun boyuna göre Arda kadar kıvrak ve teknik,her iki ayağını kullanabiliyor,mesafe tanımadan sert şutlar çeken dört dörtlük Santrofor,2012 yılına kadar Mainz 05'de kontartı var,piyasa değeri transfermakt.de göre 1.3 mil. avro.

Seyretiğim son iki maçı ile dünkü maç arasında kendisini baya geliştirmiş formunun zirvesinde,beni en çok etkileyen dünkü attığı kafa golünde topa yükselişi,rakibini bir kafa üzerine zıpladı vurdu topa sanki Baskette smaç atar gibi,ilk attığı gol uzak mesafeden çektiği sert şut.Bancé'nin diğer özeliği uzun boyuna rağmen hiç öyle hantal olmayışı tam aksine attığı çalımlar ile çok kıvrak sanki Arda'nın bir boy büyüğü,üstün tekniğe sahip kolay top kaybetmiyor,ikili mücadellerde çok dirençli kolay yıkılmıyor.

Erdal Güngör

Aristide Bance için yorumlar

Akyol

Tamam ikisini de alalım o zaman Martins'de gelsin Bance'de  :ok :evet:

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: ekigho55 - 05 Eylül 2011, 23:45:08
yatıyorum şimdi sabah kalktığımda billy mehmeti samsunspor şimşek formasıyla görürsem :kafa: :kafa: :kafa:

Sabaha kalmaz rüyanda görürsün sen :) bukadar entrikanın içersinde olacağı o olur :D

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 05 Eylül 2011, 23:44:29
tentenmiluu Yusuf
@firatgunayer obefemi martins medicana hastanesinde saglik kontrolunden geciyor. Samsunspor transferi bitirdi.
6 dakika önce

firatgunayer fırat günayer
@
@tentenmiluu hicbiyerden teyit edemedim bunu..bombadır büyük ihtimal
7 minutes ago Favorite Retweet Reply

sadece55

Savaşın Lisansını çıkarmışlar

okan_7

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Akyol - 05 Eylül 2011, 23:46:45
Tamam ikisini de alalım o zaman Martins'de gelsin Bance'de  :ok :evet:
:hnk: :hnk: :hnk: