2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ugrass

adnan güngör hayalimin takımı dediği teseden sonra süperligi sadece hayalinde görüyo adanasporla anlasmıs =)))

samuray

samuray

Alıntı yapılan: farUqras - 05 Eylül 2011, 21:08:50
adnan güngör hayalimin takımı dediği teseden sonra süperligi sadece hayalinde görüyo adanasporla anlasmıs =)))
ee etme bulma dünyası koşa koşa gitmişti ama bişeyi unutmuştu onu adnan güngör yapan takımını ve taraftarını ;D

samsunluhakan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 05 Eylül 2011, 21:03:38
ya sakin arkadaşlar yok transfer falan şuan şunun şurasında kaldı 3 saat farzedin transfer bitti çıkarsa bahtımıza bir transfer süpriz olur bizim için ama görünen oki transferi kapattık.arkaşlarlar boş yerede adranalin yükseltmeyelim.milletin canı burnunda.

atilla gene yaptı yapacagını desenize

kuzey55

Gaziosmanpaşalı3455

atilla tanıdığımdan beri böyle her transfer dönemi çıkar'' sevgili seyirciler  bugün yönetimle görüştüm avrupada çok ses getirecek ünlü taraftarlarımızı heycanlandıracak transfer haberi aldım ama samsunsporun menfaatlerini düşündüğüm için ismini sizlere açıklamayacağım falan filan gibi haberlerini çok duyduk.yeter artık da haberci isen cıkarsın adam gibi acıklarsın ve nediyorsak o dersin.dimi ya.kuru kuru sık sık habercilik mi şimdi bu.

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: target55 - 05 Eylül 2011, 21:14:32
savaş yılmaz'ı almışız...
(abi o kim ya  ;D ;D ;D ;Ddur bi googlede aratayım neciymiş.)

Gaziosmanpaşalı3455

samuray

Akyol

Atilla'da hep yer o zokayı  :D  Ben yönetici olsam ısrarlı soruları karşısında Messi'nin peşindeyiz der yollarım debelensin dursun derim  ;)  Bu yüzden böyle adamlara takılmamak gerek gece 12'ye kadar alırlarsa ne ala almazlarsa dünyanın sonu değil...

5trawberry

Arkadaşlar bomba diye tabir edilen bir transfer yapılacağını düşünmüyorum bu saatten sonra.
Ki yapılsa bile bizi mutlu edecek bir isim olsa idi, bu kişinin transferi son dakikalara sarkmazdı.

Kendimi inandırmaya çalıştırdığım ikinci senaryo ise ;bizim gibi sabırsızca bekleyen taraftara sürpriz olsun diye son ana sakladıklarını düşünerek kendini mutlu ediyorum :)

samsunluerhan

AVRUPAYI SALLAYACAK ADAM :SAVAŞ YILMAZ :) :) :) ŞİMDİDEN ÖN YARGI YAPMIYORUM BURAK ÇALIK TA OYNARDI SAVAŞI ALMANIZA GEREK YOKTU....

55__Gurbet__55

Bir forvet alsaydik fena olmazdi yani.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: fat55 - 05 Eylül 2011, 20:52:47
2 transfere hazır olun.

Ocak'a 5 ay var daha o zamana kadar hazır ederiz kendimizi 2 transfere ;)

SSKLA

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 05 Eylül 2011, 21:25:32
AVRUPAYI SALLAYACAK ADAM :SAVAŞ YILMAZ :) :) :) ŞİMDİDEN ÖN YARGI YAPMIYORUM BURAK ÇALIK TA OYNARDI SAVAŞI ALMANIZA GEREK YOKTU....

Savaş yılmaz ortasahanın ortasında oynuyor ;)