2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

5trawberry

Abi bu gürcülerden ne köy olur ne kasaba.

Dünyada bi ton ülke var, hangi ülkelerden yüzyılda bir adam çıkar deseler, gürcüler ilk ona girer :)

Kaladze Şota ve Kobiashvili dışında adam gibi bir topçu görmedim bunca yıllık futbol hayatımda.

Burkina Faso'da bile biton yıldız var :)

mahserxxx

nicolita gelse iyi olacaktı. bence holosko çok iyi olur sağ sol forvet oynayabiliyo çok yönlü bi oyuncu

Lusage

sayfaları malum sayıya götürmek için mi uğraşıyorsunuz :D 609 da hem transfer sezonu hemde bu başlığın ömrü son bulsun :)

çamot_55

arkadaşlar nicolita 28.08de steau da maça çıkmış ve yönetim şuan uğraşıyor................

Burak

osuruktan takımlar için birbirimizi kırmayalım arkadaşlar...  :D

muzaffer4

Alıntı yapılan: Lusage - 05 Eylül 2011, 18:38:50
sayfaları malum sayıya götürmek için mi uğraşıyorsunuz :D 609 da hem transfer sezonu hemde bu başlığın ömrü son bulsun :)
620 yaparız gerekirse

55_OrHaN_55

Akyol

Çamot'un verdiği bilgiye göre uğraşılan oyuncu Banel Nicolita... İyi de Nicolita kanat adamı yanlış adamla muhattap oluyoruz bize golcü lazım  :o

ChucKeR

metan gazı gürcü falan mesele değil hocadan habersiz alınmışsa üzülürüm ben.

SAMSUNLU ORUMA 55

arkadaşlar ayıp ya kim sitemize metan gazı bıraktı çok ayıp  :D ;D

samsunlugurbetci

Alıntı yapılan: Akyol - 05 Eylül 2011, 19:14:14
Çamot'un verdiği bilgiye göre uğraşılan oyuncu Banel Nicolita... İyi de Nicolita kanat adamı yanlış adamla muhattap oluyoruz bize golcü lazım  :o

aynen bize golcu lazım.. nicolita iyi bir hucüm ama ileri-orta mevkide oynayacak birisi değil diye biliyorum. Geçen sene 3 lü forvetin sağında oynamış :)

neyse top taşıyan olursa zenke de gol atar ya mesele değil :)

SSKLA

Alıntı yapılan: çamot_55 - 05 Eylül 2011, 18:40:45
arkadaşlar nicolita 28.08de steau da maça çıkmış ve yönetim şuan uğraşıyor................

Sonuç olarak Nicolita Steau nun kaptanı ASSE gitse bile veda maçı yapamaz mı?Nasıl Bahia 3 Ağustos ta Feyenoord da oynadıysa o da öyle oynayamaz mı?

Mert

İçimden bir ses turgutun geleceğini söylüyor ama hayırlısı bakalım.

samuray

Alıntı yapılan: 5trawberry - 05 Eylül 2011, 18:33:20
Abi bu gürcülerden ne köy olur ne kasaba.

Dünyada bi ton ülke var, hangi ülkelerden yüzyılda bir adam çıkar deseler, gürcüler ilk ona girer :)

Kaladze Şota ve Kobiashvili dışında adam gibi bir topçu görmedim bunca yıllık futbol hayatımda.

Burkina Faso'da bile biton yıldız var :)
ne demek gürcülerden futbolcu çıkmaz ya şota arçil türkiyeden sonra yıllarcada hollanda liglerinin tozunu atmadımı?

AntZ

Alıntı yapılan: samuray - 05 Eylül 2011, 20:14:27
  ne demek gürcülerden futbolcu çıkmaz ya şota arçil türkiyeden sonra yıllarcada hollanda liglerinin tozunu atmadımı?

Alıntı yapılan: 5trawberry - 05 Eylül 2011, 18:33:20