2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Lusage

3 stoper ile oynayacağız. Kemal - Valdomiro - Bahia. Olaki 2 stopere döndüğümüzde Bahia'nın sol beke kayma ihtimali yüksek.

Bu 3 lüden birisi sakatlandı yada cezalı. Yerlerine geçecek 1 numaralı adam Gurur sakat. Ilk yarıda kesin yok. Ikinci yarı bir ihtimal. Başka kim var? Giresun maçında Giresunspor'lu gibi oynayan 2 tane pozisyon hediye eden Ersin. Son sezonu olan Kenan ve henüz bir nanesini görmediğimiz Oğuzhan.

Bence mutlaka transfer gerekliydi. 3'lünün arkasına iyi bir transfer oldu. Ama yerli olmalıydı.

SSKLA

Yeni transferimiz Akaki Khubutia antremana görüntüsü.

Sol Açık

Oğuzhan Saraçoğlu'ndan sonra Armağan Kuş da Çarşamba'ya kiralanmış, bence çok da iyi olmuş.

Murat Ceylan transferi ise olmayacak gibi görünüyor...

"Sezona iyi başlamak istiyoruz"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Gençlerbirliği karşısında iyi bir mücadele ortaya koyarak sezona iyi başlamak istiyoruz'' dedi.

Yılmaz, Orduspor'la oynadıkları hazırlık maçı ve bu hafta Gençlerbirliği ile yapacakları lig karşılaşması hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Orduspor karşısında ortaya konulan mücadeleden yönetim olarak memnun olduklarını ifade eden Yılmaz, ''Samsunspor'un parlak geleceği için yürütülen çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyoruz. Yeni sezonda başarılı bir takım olacağımız inancındayım'' dedi.

Gerçekleştirilen transferlerle takımın gücüne güç kattıklarını belirten Yılmaz, ''Takımımıza yaptığımız transfer ile daha güçlü bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Artık Samsunspor daha önceki maçlara nazaran daha güzel bir şekilde mücadele ediyor. Çalışmalarımızın meyvelerini almak yönetim olarak bizi çok mutlu ediyor. Yönetim olarak takımımızı yakından takip ediyoruz.  Takımımızın zamanla daha iyi konuma geleceğine inanıyorum. Gençlerbirliği karşısında iyi bir mücadele ortaya koyarak sezona iyi başlamak istiyoruz. Bizim için önemli olan takımımızın centilmence bir mücadele ortaya koyması. Tabi bu maçta en büyük arzumuz galibiyet alarak sezona en iyi şekilde başlamaktır'' şeklinde konuştu.

MURAT CEYLAN'IN TRANSFERİ
Geçtiğimiz günlerde Gaziantepspor'dan transfer ettiklerini duyurdukları Murat Ceylan'ın transferinin kulübü tarafından engellenmesinin kendilerini üzdüğünü de ifade eden Yılmaz, ''Murat Ceylan ile her konuda anlaşıp takımımıza dahil etmişken son anda Gaziantepspor'dan kaynaklanan sorunlar bizi derinden üzdü. Murat Ceylan ile her konuda anlaşmışken Gaziantepspor tarafından oyuncunun takımımıza gönderilmemesinden dolayı Gaziantepspor'a kırgınız. Samsunspor yönetimi olarak takımımız adına maddi ve manevi anlamda elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah yeni sezona en iyi şekilde başlayarak hedeflerimize ulaşırız'' dedi.

Bu arada takımdaki genç oyunculardan Oğuzhan Saraçoğlu ile Armağan Kuş'u Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Çarşambaspor'a 1 yıllığına kiraladıklarını da vurgulayan Yılmaz, ''Bu iki oyuncumuza da Çarşambaspor'da başarılar diliyoruz'' dedi.

Samsunspor camiası olarak şiddete karşı olduklarını da söyleyen Yılmaz, taraftarlardan spor şehri Samsun'a ve Samsunspor'a yakışan bir şekilde takımlarını desteklemelerini istedi.

Link:
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/47552/sezona-iyi-baslamak-istiyoruz

epçeli köylü

Gaz Metanın stoperi gürcüye lafım yok da bu Gaz Metan diye takım adımı olur başka isimmi bulamamışlar buna takıldım yahu. Metan Gazı.....Metan Gazından gelen futbolcudan da hayır gelirmi  oda başka mevzu tabi.

sadece55

Ya arkadaşlar nelere takılıyoruz allah aşkına ya

SametYılmaz55

valla gürcü stoper videodaki gibi oynarsa Kemalle iyi ikili olurlar.bekleyip görmek lazım genede.inşallah faydalı olur Samsunsporumuza

sersa

Ufuk, Burak ve Hakan'ın kadro dışı kaldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Başkan Kazım Yılmaz, "Ne teknik ekip, ne de yönetim olarak bizler böyle bir karar almadık" dedi.Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, Ufuk Bayraktar, Burak Çalık ve Hakan Arslan'la ilgili bazı gazetelerde çıkan kadro dışı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Ne teknik heyetten böyle bir rapor geldiğini, ne de yönetim olarak kendilerinin bu şekilde bir karar almadıklarını belirten Başkan Kazım Yılmaz, "Oyuncularımız kadromuzdadır. Kendileri sabah yapılan antrenmana da katılmıştır. İsimleri geçen üç futbolcumuz da yeni sezonda Samsunspor'un başarısı için ter dökecektir" dedi.

Kaynak bihaber ama başkan açıklamış diyorlar güvenilir gibi  ;D

Akyol

Bi tek gürcü mü alacaktık yahu  :o  Hani forvet ?

cgr

Adamı Metan Gazından geldi diye eleştiriyosunuz...

Ya Kayserililer napsın ?! Adı Amisulashvili... Buna ne yorum yapacaksınız ?  :(  :)

muzaffer4

transfer sezonu 24:00 da biteceğini düşünürsek son 06 sa 14dk

FaTiH_HaN

forvet transferi yalan olacak gibi bir his var içimde saat kaç oldu bir haber duyum falan yok :o

55__Gurbet__55

O adiyla dalga gecdiniz takim  bu sene uefa avrupa ligi play-off turunda oynadi.Acaba onlar samsunsporun ismiyle dalga gecseydi siz nasil bulurdunuz? Biraz saygi lütfen.

AntZ

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 05 Eylül 2011, 18:04:23
O adiyla dalga gecdiniz takim  bu sene uefa avrupa ligi play-off turunda oynadi.Acaba onlar samsunsporun ismiyle dalga gecseydi siz nasil bulurdunuz? Biraz saygi lütfen.

Bizim adımız Metangazıspor olsaydı onlardan önce ben dalga geçer sonra Çarşambaspor'u, Bafraspor'u tutardım  :peeh:

55__Gurbet__55

Abi bende ismimizin metangazispor olmasini istemem ama adamlar ismi öyle koymus iste. Bizede saygi duymak gerekir diye düsünüyorum.

Akyol

Belki onlarda farklı anlama geliyordur. Bu kadar kasmaya gerek yok güldük geçtik  :evet:   

Şu saat oldu hani golcü  :-\