2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

Sol Açık

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 05 Eylül 2011, 14:55:38
Şuana kadar transfer olan bütün topçuları yazabilecek babayiğit var mı ?? Aranızda.. :-*

Ben yazayım bakalım.  ;)

Kaleci
Atilla Özmen - 23 yaşında
Mahmut Ertuğrul Taşkıran - 21 yaşında (Kiralık)

Defans
Andre Bahia - 27 yaşında
Valdomiro Duarte de Macedo - 31 yaşında
Saffet Gurur Yazar - 24 yaşında

Orta Saha
Pal Lazar - 23 yaşında
Ergün Teber - 26 yaşında
Yenal Tuncer - 26 yaşında
Michael Fink - 29 yaşında (Kiralık)
Mustafa Sarp - 31 yaşında
Bülent Kocabey - 27 yaşında
Hakan Arslan - 23 yaşında
Selim Teber - 30 yaşında
Alvaro Dominguez - 30 yaşında
Armağan Kuş - 19 yaşında

Forvet
Burak Çalık - 22 yaşında
Ekigho Ehiosun - 22 yaşında
Anıl Dilaver - 20 yaşında (Kiralık)

Henüz resmi açıklama gelmediğinden Gürcü stoperi eklemedim...

SSKLA

Alıntı yapılan: Sol Açık - 05 Eylül 2011, 15:22:41
Michael Fink - 29 yaşında (Kiralık)

Fink kiralık değil 2 yıllık bonservisi ile geldi ;)

ahmetsefa55

fink ile 2 yıllıgına anlasılmadı mı ?

Gaziosmanpaşalı3455

Futbolda 2011-2012 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi bu akşam sona erecek. 14 Haziran'da başlayan ve FIFA kuralları gereği 12 hafta (84 gün) süren transfer dönemi bugün biteceği belirtildi. Kulüpler, anlaştıkları oyuncularla bu akşam mesai saati bitimine dek sözleşme imzalayabilecek

edmontdante

Alıntı yapılan: ChucKeR - 05 Eylül 2011, 15:08:36
konu samsunspor olunca konduramıyom ama takım ismi değişseydi altına imza atardım. yapacak bişi yok hayırlısı budur umarım.

Ben de imza atardım ama bizim için pek geçerli değil bana kalırsa.Daha doğrusu bazı mecburiyetler vardı bizim açımızdan.Ne Kalpar'la ne Turgay'la ne Orhan'la  bu iş olurdu.Tabiki gönderilen diğer isimlerle de.Kaldı ki  gönderilmeyip takımda tutulanlar bile Ahmet Şahin de dahil soru işareti.Takımın en iyi isimleri kadroda tutuldu.A.Şahin,Kemal,Zenke vs.Kısaca 1993 de çıktığımız gibi bir kadromuz yok.Eğer öyle bir kadro olsa ve süper lig heyecanı ile bu kadro dağıtılsa  yazılanları kabul ederdim.

maviay55

mesai saatine son 1 buçuk saat kaldı yok mu bi duyum arkadaşlar  :-\

murat ceylan gelse bari  :x((

ahmetsefa55

Sol Açık

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 05 Eylül 2011, 15:25:52
Fink kiralık değil 2 yıllık bonservisi ile geldi ;)

Ben de 2 yıllık diye okudum (aynı zamanda da kiralık diye okudum), ama bonservisi ile mi, yoksa 2 yıllığına mı kiralandı, net bilgi görmemiştim... Bilen varsa öğrenmek sevindirici olur, olmazsa da birkaç gün içinde TFF sitesinden net bilgi alırız herhalde....

SSKLA

Alıntı yapılan: Sol Açık - 05 Eylül 2011, 15:39:15
Ben de 2 yıllık diye okudum (aynı zamanda da kiralık diye okudum), ama bonservisi ile mi, yoksa 2 yıllığına mı kiralandı, net bilgi görmemiştim... Bilen varsa öğrenmek sevindirici olur, olmazsa da birkaç gün içinde TFF sitesinden net bilgi alırız herhalde....

Kesin bilgidir ; Fink iki yıllığına 'bonservisi' ile gelmiştir.Zaten iki yıllık kiralık olma ihtimali yok çünkü Fink'in bu sene sonu sözleşmesi bitiyor.

Alıntı2 yıllığına transfer ettiği Beşiktaş'ın eski oyuncusu 1982 doğumlu Alman ön libero Michael Fink

Kaynak : http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2512

saim55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 05 Eylül 2011, 15:42:25
Kesin bilgidir ; Fink iki yıllığına 'bonservisi' ile gelmiştir.Zaten iki yıllık kiralık olma ihtimali yok çünkü Fink'in bu sene sonu sözleşmesi bitiyor.

Ne kadar para verildi biliyor musun?

SSKLA

oguz_5528

ooooo Gürcü çok iyi oldu bu takıma taraftar ile iletişimi iyi olur inşallah  ;D

pitbul055

Greksiz transfer.Bedavamı alıyor acaba bu tür işe yaramaz oyuncular.Elimizde fazlasıyla var zaten stoper.Adam gibi bir golcü alamadılar hala.Düşünmüyorlar heralde.Bu takımın olmazsa olmaz transfer yapılması gereken tek yer forvet bence.Hala defansa yığıyorlar adamları.Acaba zammı gelecek defans oyuncularına stok yapıyorlar habire  :deli:

masbene

bunun nedeni petkoviç in kafasındaki sistemi oturtma konusunda kendisini defans anlamında daha fazla garantiye almak olabilirmi?