2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: 55_samsun_55 - 05 Eylül 2011, 14:11:24
Samsunspor taraftar desteğiyle, oyuncu kalitesiyle yine ligde kalabilir ancak bu yaptıklarının yanlış olmadığını kanıtlamaz.

Samsunspor taraftarının büyüklüğü ve takımına katkısı ülkeye nam salmış  :holey:

Ayrıca lige kalma hedefiz sizin oldun, bizim öyle bir hedefimiz yok  :peeh:

muzaffer4

Alıntı yapılan: AntZ - 05 Eylül 2011, 14:19:35
Samsunspor taraftarının büyüklüğü ve takımına katkısı ülkeye nam salmış  :holey:

Ayrıca lige kalma hedefiz sizin oldun, bizim öyle bir hedefimiz yok  :peeh:

hele 3.hafta ts maçında koreografi ve yoğun destekten sonra artık bizi boca juniors barcelona taraftarı ile karşılaştıracaklar bütün gazeteler bizi yazacak :deli: :deli:

Sol Açık

"Samsun'da çok mutluyum"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un Beşiktaş'tan transfer ettiği Michael Fink, Samsun'da mutlu olduğunu, takımının başarısı için mücadele etmek istediğini söyledi.

Fink, Samsun'u çok beğendiğini ve Samsunspor'un yapılan çalışmalarla güçlü bir takım olacağına inandığını belirtti.
"Samsunspor çok güzel bir takım. Samsunspor'un yeni sezonda çok başarılı olacağına inanıyorum" diyen Fink, takımla antrenmanlara yeni başladığını, her geçen gün takıma daha çok ısındığını ifade etti.

Şu ana kadar takımda herkesin kendisine çok sıcak ve çok iyi davrandığını söyleyen Fink, "Takımda yeni bir oyuncuyum. Her geçen gün takıma daha çok adapte olacağıma inanıyorum. Samsun'da mutluyum, Samsunspor'da ve Samsun'da bana gösterilen ilgiden memnunum. Hedefim Samsunspor'un başarısı için mücadele etmek. Takımda önceden beraber oynadığımız arkadaşlarım var. Selim Teber'le Almanya'da  birlikte oynamıştık. Türkçe biliyorum. Selim'le çok iyi konuşuyoruz ve onunla çok iyi arkadaşız. Takımda herkes çok iyi. İlk geldiğim günden itibaren sıcak karşılandım, takımdan memnunum. Daha çok çalışarak takımımın başarısı için mücadele edeceğim" diye konuştu.

Türk futbolu hakkında da değerlendirmelerde bulunan Fink, "Türkiye'de futbol çok iyi oynanıyor. Artık yabancı futbolcular Türkiye'ye daha çok ilgi gösteriyor. Türk futbolunun çok iyi konumda olduğunu düşünüyorum" dedi.

Yeni sezonda Samsunspor için ve kendi adına en iyi şekilde mücadele edeceğini vurgulayan Fink, "Samsunspor'da hedefim çok çalışarak her hafta forma hakkı kazanmak. Takımım ve kendi adıma başarılı bir sezon geçirmek istiyorum. İyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Samsun çok güzel bir şehir. Yeni geldiğim için Samsun'u çok gezemedim ancak ilerleyen zamanlarda Samsun'u daha iyi tanıyacağım. Samsunspor'da büyük hedeflerim var. Oynadığım alanda takımım için elimden geleni  yapacağım" şeklinde konuştu.

Samsunsporlu taraftarların kendisine gösterdiği ilgiden memnun olduğunu da belirten Fink, taraftarlar ve takımı adına elinden geleni yapacağını belirterek, taraftarlardan destek istedi.

Link:
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/47533/samsunda-cok-mutluyum

Sercan

Sen yeterki oyna,desteğin kralını görürsün ;)

Mert

Dün culio buna tokat atınca acayip sinirlendim çok şımarmış culio.İstenmediği için orduya geldiğini unutmasın.Ayrıca ikide bir alkışlanmasınada anlam veremedim.Bir kere alkışlarsın anlarız da daha fazlasına gerek yoktu.Fink bence diri bir oyuncu yeni gelmiş olmanın heyecanıyla sahaya çıktı.Ordu maçındaki performansı ölçü olmamalı.Hoşgeldin fink..

samsunlugurbetci

Vallahi 3 ay antreman yapmamış hali buysa Fink'in, kendini toparlamış halini çok merak ediyorum :)

Bana göre dün sahanın en iyilerindendi..

masbene

Alıntı yapılan: Mert - 05 Eylül 2011, 14:48:00
Dün culio buna tokat atınca acayip sinirlendim çok şımarmış culio.İstenmediği için orduya geldiğini unutmasın.Ayrıca ikide bir alkışlanmasınada anlam veremedim.Bir kere alkışlarsın anlarız da daha fazlasına gerek yoktu.Fink bence diri bir oyuncu yeni gelmiş olmanın heyecanıyla sahaya çıktı.Ordu maçındaki performansı ölçü olmamalı.Hoşgeldin fink..
Doğru. ama tezat birsey daha var. Samsun taraftarına da (sözüm ona) herkes otururken ve on kısımda oldukca fazla bayan ve cocuk varken ayaga kalkıp Culioooooooo bacını .... bacını diye yırtılana kadar bagırmak yakısmadı. o arkadasımızı kınıyorum.

55_samsun_55

ağzından kaçmıştır daralmış adam belli  ;)  ;D

SAMSUNLU ORUMA 55

Şuana kadar transfer olan bütün topçuları yazabilecek babayiğit var mı ?? Aranızda.. :-*

masbene

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 05 Eylül 2011, 14:55:38
Şuana kadar transfer olan bütün topçuları yazabilecek babayiğit var mı ?? Aranızda.. :-*
Mehmet hocamın üstün istatistiki kabiliyetini gordum sahidim, yaparsa o yapar :)

samsunlugurbetci

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 05 Eylül 2011, 14:55:38

ben yazamam da sporx yazmış hayrına hatta gürcüyü bile yazmış :)

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/

samsunlugurbetci

Şu nicolita imza atmış başka takıma da İnşallah bir şekilde gelir... Bence çok iyi oyuncu

ChucKeR

Alıntı yapılan: 55_samsun_55 - 05 Eylül 2011, 14:11:24
Transferde En Dağınık Takım: Samsunspor

Kendisini lige çıkartan teknik direktör Hüseyin Kalpar'ı kaybetmek hatasını daha ilk lahzada yapan Samsunspor transfer döneminde de çoğu yeni takım gibi transfer hovardalığına başvurdu. Son yıllarda ligden düşen takımlara bakarsanız Samsunspor'un lig başlamadan yaptıklarının tekerrür olduğunu görebilirsiniz. Samsunspor taraftar desteğiyle, oyuncu kalitesiyle yine ligde kalabilir ancak bu yaptıklarının yanlış olmadığını kanıtlamaz. Çünkü hiçbir takım yoktur ki lig başlamadan 19 transfer yapıp uzun süreli başarı kazansın. Aynı sözler Orduspor için de geçerli fakat onlar teknik direktörlerini koruyarak en azından futbol zihniyetlerini muhafaza ettiler. Samsunspor'un bir de "yabancı teknik direktörün ligi tanıma" dezavantajı var.

dipnot tv de yazmış erdi aydemir diye biri 'HÜSEYİN KALPAR' kaybetmekmi  ;D  ;D  ;D     

konu samsunspor olunca konduramıyom ama takım ismi değişseydi altına imza atardım. yapacak bişi yok hayırlısı budur umarım.

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: samsunlugurbetci - 05 Eylül 2011, 14:57:42
ben yazamam da sporx yazmış hayrına hatta gürcüyü bile yazmış :)

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/
sağolasın renktaşım bu arada ne çok transfer yapmışız

Gaziosmanpaşalı3455

05 Eylül 2011, 15:13:31 #8954 Son düzenlenme: 05 Eylül 2011, 15:18:18 Gaziosmanpaþalý3455
bomba bu gürcümüymüş:)BOMBACI MULAYİM.bizim aksarayda cok var bu gürcülerden söyleselerdi alırdık bitane taaa roamnyaya kadar niye gittilerki. 30 topçu geldi ama topçu bir elin 5 parmağını geçmez.bunlar kulupte anca ekmeğin düşmanlığını yapar be kardeşler:):):)