2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

İçimden bir ses Marica'ı alacağız diyor  :)

SerhaT55

bi aralar diuf adı vardı o olmasın ?

55__Gurbet__55

Insallah bu ses getiren gölcü gecen seneki dudak uclatan transferler gibi olmaz.

isyan

Shane_Falco

Gürcü ise ses getirecekse kesinlikle Chelidze'dir abimiz :D

**KaR6**

gece yarısına kadar uzamış transfer..

AntZ

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 05 Eylül 2011, 13:42:49
İçimden bir ses Marica'ı alacağız diyor  :)

Bana Niculae gibi geliyor ama ben Zicu olma ihtimalini sevdim  .:.:.

muzaffer4

ya avrupa da ses getirmesine gerek yok türkiyede ses getirsin yeter holosko herve tum simphson vittek tarzı futbolcu gelsin yeter buraya yazdığım isimleri alalım demiyorum bu tarz futbolcu diyorum...

maviay55

AlıntıMurat Ceylan ile tekrar anlaşılmak için pürüzler gideriliyor. Transferin bitmesi an meselesi...

yazmış face te samsunspor sayfası  :-\

s_uzunkaya

muzaffer4

Alıntı yapılan: maviay55 - 05 Eylül 2011, 13:59:38

yazmış face te samsunspor sayfası  :-\

hadi gelsin en çok istediğim oyuncu..

ahmetsefa55

nıcolıta golcu fln degıl ayrıca st. etıenne ıle anlastı.

ayrıca ses fln getırmesın.ses getırecek oyuncu bu saate kadar hıc bır takımla anlasamamıs olabılır mı ? hele kı avrupa da ses getırecek.cocuk kandırıyorlar sankı  :redcard:

55_samsun_55

Transferde En Dağınık Takım: Samsunspor

Kendisini lige çıkartan teknik direktör Hüseyin Kalpar'ı kaybetmek hatasını daha ilk lahzada yapan Samsunspor transfer döneminde de çoğu yeni takım gibi transfer hovardalığına başvurdu. Son yıllarda ligden düşen takımlara bakarsanız Samsunspor'un lig başlamadan yaptıklarının tekerrür olduğunu görebilirsiniz. Samsunspor taraftar desteğiyle, oyuncu kalitesiyle yine ligde kalabilir ancak bu yaptıklarının yanlış olmadığını kanıtlamaz. Çünkü hiçbir takım yoktur ki lig başlamadan 19 transfer yapıp uzun süreli başarı kazansın. Aynı sözler Orduspor için de geçerli fakat onlar teknik direktörlerini koruyarak en azından futbol zihniyetlerini muhafaza ettiler. Samsunspor'un bir de "yabancı teknik direktörün ligi tanıma" dezavantajı var.

dipnot tv de yazmış erdi aydemir diye biri 'HÜSEYİN KALPAR' kaybetmekmi  ;D  ;D  ;D     

masbene

futbola yakın denebilecek kadar uzak birinin beynini şamarlaması sonucu nasıl saçmalarım'ın özetini geçmiş vatandaş

muzaffer4