2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

Bu avrupalı forveti de kadroya kattığımızı sayarsak yönetim başka transfer yapmayacak..

ErkÇay55

05 Eylül 2011, 09:16:44 #8881 Son düzenlenme: 05 Eylül 2011, 09:21:48 ErkÇay55
Dün akşam Orduspor maçı sonrası konuşma fırsatı bilduğumuz Adnan Sezgin'e yeni gelecek transferleri sorduk.Arkadaşımın birisi Holoskoyu sordu.Sezginin verdiği cevap Holoskodan daha iyisi gelecek oldu.

Akyol

Holosko'dan daha iyisi Baros,Niang,Almeida(Türkiye içinde) bu tip bir adam mı gelecek acaba? Neyse bugün herşey netleşecek umarım adam eksiltebilen ve gol vuruşu yapabilen bir forvetimiz olur...

Ertuğrul Sağlam

Gürcü stoperin ismi Akaki Khubutia.

Wikipedia'ya göre bizde gözüküyor. Anlamadığım şey bu siteler nerden alıyor bu haberleri? bunların admini kim? anında sitelerine ekliyorlar.

http://en.wikipedia.org/wiki/Akaki_Khubutia

muzaffer4

Alıntı yapılan: ErkÇay55 - 05 Eylül 2011, 09:16:44
Dün akşam Orduspor maçı sonrası konuşma fırsatı bilduğumuz Adnan Sezgin'e yeni gelecek transferleri sorduk.Arkadaşımın birisi Holoskoyu sordu.Sezginin verdiği cevap Holoskodan daha iyisi gelecek oldu.

evet bende vardım orada fotğraf çekindiler protokol kapısının önünde holosko dan daha iyisini getiriyoruz dedi bende acaba kim bu dedim içimden  :hnk:

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Akyol55 - 05 Eylül 2011, 09:24:18
Holosko'dan daha iyisi Baros,Niang,Almeida(Türkiye içinde) bu tip bir adam mı gelecek acaba? Neyse bugün herşey netleşecek umarım adam eksiltebilen ve gol vuruşu yapabilen bir forvetimiz olur...

Dünki Haber gazetesinin verdiği haberde bir Gürcü birde Romen yazıyordu. Gürcü doğru çıktı Holosko'dan iyi Romen kim olabilir benim aklıma Nicolita ve Adrian Mutu geliyor ;)

SSKLA

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 05 Eylül 2011, 09:33:26
Dünki Haber gazetesinin verdiği haberde bir Gürcü birde Romen yazıyordu. Gürcü doğru çıktı Holosko'dan iyi Romen kim olabilir benim aklıma Nicolita ve Adrian Mutu geliyor ;)

İnşallah Mutu değildir. Eğer o ise yandık. Çünkü Çarşambada ot boldur. ;) O adam gelirse top oynamaz.  :rulet: :rulet:

AntZ

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 05 Eylül 2011, 09:29:42
Gürcü stoperin ismi Akaki Khubutia.

Wikipedia'ya göre bizde gözüküyor. Anlamadığım şey bu siteler nerden alıyor bu haberleri? bunların admini kim? anında sitelerine ekliyorlar.

http://en.wikipedia.org/wiki/Akaki_Khubutia

Wikipedia'nın adminleri içerik eklemez, herkes içerik ekleyebilir, adminler içerikleri kontrol eder ve eklenen içerik uygun değilse sayfayı eski haline alırlar.

Khubutia ismini Wikipedia'ya ekleyen de muhtemelen menejer tayfasıdır. Ya da mesela oyuncunun bir yakını olabilir, alternatif çok  ;)

cezayir55

muzaffer4

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 05 Eylül 2011, 09:33:26

nicolita yı istemiyorum ligi biren birisi gelsin gördük fink adam 1gün sonra maça çıktı bence iyi oynadı böyle adamları alalım..(bugün son zaten)

SSKLA

Alıntı yapılan: AntZ - 05 Eylül 2011, 09:41:54
Wikipedia'nın adminleri içerik eklemez, herkes içerik ekleyebilir, adminler içerikleri kontrol eder ve eklenen içerik uygun değilse sayfayı eski haline alırlar.

Khubutia ismini Wikipedia'ya ekleyen de muhtemelen menejer tayfasıdır. Ya da mesela oyuncunun bir yakını olabilir, alternatif çok  ;)

atilla cebeci nin sayfasındada samsunlu sosyolog diye biride yazmış.

King1965

Alıntı yapılan: ekigho55 - 05 Eylül 2011, 09:45:47
nicolita yı istemiyorum ligi biren birisi gelsin gördük fink adam 1gün sonra maça çıktı bence iyi oynadı böyle adamları alalım..(bugün son zaten)

nicolita saten st.etienne ile anlastı

AntZ

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 05 Eylül 2011, 09:46:00
atilla cebeci nin sayfasındada samsunlu sosyolog diye biride yazmış.

Fotomaç'tan almış. Fotomaç'a haberi yapan da Davut Aktaş, Haber muhabiri İlker Aktaş'ın babası. Haber Gazetesi'nin kaynağıyla aynı yani

http://www.fotomac.com.tr/SuperLig/2011/09/05/samsunun-son-bombasi-khubutia

SSKLA

Yeni menejer kazığımız hayırlı uğurlu olsun  :kafa:

cezayir55

videosunu izledim saglam bir stoper gibi duruyor