2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

Samsunspor iki avrupalı topçu ile anlaştığı dedikodusu geldi kulağıma

Sioux

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 05 Eylül 2011, 00:23:57

Çok açıklayıcı bir bilgi olmuş.
Daha fazla söze gerek yok.
Bravo..

fanatik samsunsporlu

murat ceylan kesinleşmedimi.yarın son gün

AntZ

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 05 Eylül 2011, 00:23:57

Biri Keşan'dan biri Tekirdağından, erkes iyi ürensin. Sonra afallamayasınız be yaaa  :holey:

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Sioux - 05 Eylül 2011, 00:28:17
Çok açıklayıcı bir bilgi olmuş.
Daha fazla söze gerek yok.
Bravo..

;D ;D ;D

Jnr.Serkan

Ben yarın 3-4 futbolcu geleceğini tahmin ediyorum.Son gün boştaki futbolcular bir yerlere transfer olmak için çabalar.Keşke Ergiç,Turgut,Holosko alınsa veya Alınabilme imkanı varsa Tisdell...Allahım duy sesimi  :evet:

AntZ

Sol Açık

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 05 Eylül 2011, 00:34:35
Ben yarın 3-4 futbolcu geleceğini tahmin ediyorum.Son gün boştaki futbolcular bir yerlere transfer olmak için çabalar.Keşke Ergiç,Turgut,Holosko alınsa veya Alınabilme imkanı varsa Tisdell...Allahım duy sesimi  :evet:

Yani ben Ergiç için halen ağlarım (her ne kadar o bölgeye Sarp ve Fink alınmış olsa da), ama Holosko ve Turgut da kulağa hoş geliyor...

Sioux

Ben de 1, 2,3, 4, ya da 7 futbolcu alınacağını duydum
Cinsiyet olarak erkeklermiş
Sağ veya sol ayaklarını kullanıyorlarmış
Defans da olabilir, santrafor da.
Avrupalı oldukları söyleniyor ama Afrikalı da olabilirlermiş, Marslı olmadıkları ise kesinmiş.
İlgileniyormuşuz.
Dedikoduyu paylaşayım istedim.

SAMSUNLU ORUMA 55

Boşuna holosko ve murat ceylanı beklemeyin.. Samsunspor Gürcü Bir Stoperle Anlaştı.. Ayrıca Avrupalı Bir Forvetle Görüşülüyor.. Arada Küçük Pürüzler Varmıs.. Büyük İhtimalle Bu Forvet`te Samsunsporlu Olacak.. [Not: Az Önce Atilla Cebeci İle Telefondan Paslaştık]

brigand

Atilla Cebeci'ye kalsa 14 yabancı 5 yıldızımız altyapıdan 10 topçumuz vardı. yarın akşam kadroyu kağıda yazar asarım duvara, bu başlıkta kitlenir, olur biter !

samsunmania

Ben yarın bizim stoperlerden bir ya da ikisinin uçacağını düşünüyorum. Yoksa neden hala aynı bölgeye transfer yapılıyor? İnşallah gideceklerden biri Kemal değildir. Anlamsız tranferler de yaptık maalesef ve neredeyse 15 milyon lira harcadık.
Eğer bunlar olmazsa gerçekten neden bu kadar stoper alıyoruz akıl kârı değil.
Transferin son günü yarın. Acayip sürprizler bekliyorum. Özellikle takımdan ayrılması muhtemel oyuncularımız için yarın kritik gün. İnşallah en az zararla kulübün menfaatleri doğrultusunda işleri çözeriz.

Ayberk

Gurur'un sezonu kapattığını ve Valdo'nun da bekleneni veremediğini düşünürsek... ;)

samsunmania

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 05 Eylül 2011, 00:56:01
Boşuna holosko ve murat ceylanı beklemeyin.. Samsunspor Gürcü Bir Stoperle Anlaştı.. Ayrıca Avrupalı Bir Forvetle Görüşülüyor.. Arada Küçük Pürüzler Varmıs.. Büyük İhtimalle Bu Forvet`te Samsunsporlu Olacak.. [Not: Az Önce Atilla Cebeci İle Telefondan Paslaştık]

saat 01.00 oruma. Adamı yatakta sıçrattın haberin olsun.  ;D ;D

Shane_Falco

Şahsen bir stoper alınıp.Bahia'nın sol kanada kaydırılarak bek sorununun çözüleceğini düşünüyorum.NEticede yenal ile ergün'ün pek işe yaramayacağını 2 antremanda görmüştür Vlade...