2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

jurista

İsa Turan ve Adnan Sezgin kıyası yapıldığında İsa Hocanın Bank Asya, Adnan Sezginin ise Süper lig ayarında olduğu herkesçe olağan karşılanır.

Dolayısıyla, İsa Turanın ;  vizyonu dar, oyuncu portföyü kısıtlı,benim şahsi görüşüm kişisel ilişkilerde de yetersiz biri, normal olarak  bank asya ayarında oyuncu transfer edebildi ancak

Adnan sezginin ise Türkiye Futbol Liglerindeki neredeyse tüm spor adamlarıyla ,yazılı ve görsel basınla, menejerlerle ,futbolcuların birebir kendileriyle olan ilişkisi nedeniyle süper lig kalitesinde topçular transfer etmesi hem de bu kısa zamanda yapması bunu kalitesiyle doğru orantılı.

Özetle , Kazım başkan gecikmeli de olsa çok doğru bir karar alarak bana göre Samsunsporun bu senesini şimdiden kurtardı.
Hepimize hayırlı olsun.

olcay

Alıntı yapılan: jurista - 04 Eylül 2011, 16:16:07
İsa Turan ve Adnan Sezgin kıyası yapıldığında İsa Hocanın Bank Asya, Adnan Sezginin ise Süper lig ayarında olduğu herkesçe olağan karşılanır.

Dolayısıyla, İsa Turanın ;  vizyonu dar, oyuncu portföyü kısıtlı,benim şahsi görüşüm kişisel ilişkilerde de yetersiz biri, normal olarak  bank asya ayarında oyuncu transfer edebildi ancak

Adnan sezginin ise Türkiye Futbol Liglerindeki neredeyse tüm spor adamlarıyla ,yazılı ve görsel basınla, menejerlerle ,futbolcuların birebir kendileriyle olan ilişkisi nedeniyle süper lig kalitesinde topçular transfer etmesi hem de bu kısa zamanda yapması bunu kalitesiyle doğru orantılı.

Özetle , Kazım başkan gecikmeli de olsa çok doğru bir karar alarak bana göre Samsunsporun bu senesini şimdiden kurtardı.
Hepimize hayırlı olsun.

:evet: :evet:

Gaziosmanpaşalı3455

isa turan hakındaki görüşlerine katılıyorum lakin adnan sezginde sütten çıkma ak kaşık değil .    Adnan Sezgin'in geçmişine bir bakalım. İstanbulspor son anda küme düşmekten kurtulmuş, Etimesgut Şekerspor milyon dolarlar harcatmış ama yine sonucu hüsranla biten bir sezonu geride bırakmış. En son olarak benim de formasını giydiğim Galatasaray'ın başında aynı görevde uzun yıllar çalışmıştır.
     Galatasaray geçen sene tarihinin en kötü sezonu ve  oyunu ile akıllarda kaldı. Kimin sayesinde? Tabiki Adnan Sezgin'in. Yapılan teknik adam transferinden , alınan oyunculara kadar her şeyde Adnan Sezgin imzası vardı.
     Koskoca Galatasaray takımını bu hale getirmek gerçekten maharet ve beceri ister.
Maşallah bu beceri de Adnan Sezgin de bolca mevcuttur.(t.çolak)

olcay

şimdi burda gs lileri savuncak yeterlilikte bi insan değilim de, gs bülent korkmazın olduğu sene,avrupa da çat çat giderken,jo yu elano yu giovanni santos u,daha hatırlayamadığım bir sürü adamı getirirken bu adam takımdaydı ve kimsenin sesi çıkmıyodu.bence geçmişini değil bize sağlıycağı katkıyı tartışalım. olan olmuş,yaptıkları kendini bağlar.ama adamın bağlantılarının ne kadar güçlü olduğu belli işte. :evet:

ahmetsefa55

;D ;D ;D ;D ;D ;D

cok yanlıs bır teknık dırektor secımıydı gercektende rijkaard !

istanbulspor u o kadar yoklukta senelerce superlıgte oynattı.

ama haklısın adnan sezgın de az kirli çıkı değil  :rulet:

brigand

valla takımın 1 hafta önceki seviyesiyle şuanki seviyesi arasında ciddi fark oluştu. özellikle orta saha anlamında. keşke gerçekten de golcü bir forvet alabilseydik. takımın zor anlarda bile gol yapabilen. golü koklayan , kısacası bir tilkiye ihtiyacı var. ancak an itibariyle böyle bir girişim yok. yine de son 1 hafta şekillenen takım bence çok daha ciddiye alınacak ve can yakacak hale geldi. bu nedenlerden dolayı Adnan Sezgin bence takıma ivme kazandırdı. bence sıra takım olabilmekte. biraz da olsa takım ruhunu erken yakalayabilirsek işimiz kolaylaşacaktır.

olcay

benim de fikrim şu an takımdaki bütün artıkları temizlemek olmalı.ufuksa ufuk orhansa orhan.versinler bi teşekkür yazısı gitsin.nerde çokluk demiş atalarımız.22-23 kişiye inmeli.2-3 te alt yapı yeter bize. geçen seneki  manisa_spor gibi,  ordu_spor  miy_x gibi toplama görüntüsü olmamalı.

sadece55

3 oyuncu daha katılacak yarın takıma rahat olun forvette geliyor...

fanatik samsunsporlu

madem vizyon kısıtlı  önceden anlaş adnan sezginle.o kadar paralar verildi bonservislere.bence valdoyuda beğenmiyorlar ama çok para verdiler bonservisine.ses çıkaramıyorlar .bu kararlar yine kulübü zarara uğrattı.

brigand

Alıntı yapılan: Erdinc - 04 Eylül 2011, 16:57:51
3 oyuncu daha katılacak yarın takıma rahat olun forvette geliyor...

forvet gelsin ben okeyim hacılar  :ok

Sol Açık

Anıl Dilaver'in kiralanması ile ilgili td twitter'dan haber geçti, GS açıklama yapmış. Kiralama bedeli olarak 100.000 TL ödenmiş:
http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=168824

samuray

son yapılan transferler çok olumlu daha düne kadar karamsardım şimdi iyi bi kadro oluşturuluyor isa turanın aldırdığı futbolcular hoca demekki beğenmemişki gönderiliyor ufuk hakan aslan burak çalık kiralansalar daha iyi ydi ama hakan bayraktarda gittimi  mersine ik üç futbolcu daha deniyor holosko okey deniyor inşallah olur iyi yoldayız isa turanla yollarıerken ayırıp adnan sezginin gelmesi transferlerdede kendini gösteriyor zaten

maviay55

atilla cebeci yarın avrupadan ses getirecek bi transfer var dedi  :) :holey:

King Of The North

Alıntı yapılan: maviay55 - 04 Eylül 2011, 19:59:51
atilla cebeci yarın avrupadan ses getirecek bi transfer var dedi  :) :holey:

kendi de bilmiyoki kim olduğunu, bilse tellal yayardı şimdiye...

maviay55

gürcü bi stoper samsundaymış  :rulet: