2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cembaba

Kanattan dikine oynabilecek bir oyuncumuz yok. Holosko gelecekse Ufuk'a gerek yok. Dilaver var bir tek takımda dikine oynayan. Ayrıca diğer aldığımız oyuncular Orta sahada derinlik katmak için alındı. Burak Çalık bence yanlış bırakılması.

AlıntıUfuk Bayraktar
Son Hazırlık maçı Herkes bu şansı iyi kullanmalı...

Dün böyle yazmış kendisi. Nasıl kadro dışı kalıyor anlamadım.

Ertuğrul Sağlam

Bu hocanın yaptığı son hamleden sonra bana öyle geliyorki bizi bu sene çok günaha sokacak.

Kadro dışı bıraktığı bu çocuklardan önce kadro dışı bırakılması gereken Valdomiro ve Zenke var. Burak antremanlarda herhali ile Zenke'den çok daha iyiydi. Hakeza Kenan'da Valdomiro'dan..

Hakan Aslan daha öncede söylediğim gibi önlibero oynamasına rağmen bir forvet kadar hücumda, stoper kadar defansta iyi işler yapan geleceği olan üstünde durulması gereken bir yetenekti. En azından Hakan'ı satmayıp iyi bir takıma kiralasak bu çocuk yarın iyi bir yerlere gelirse çok çok üzülceğiz...

ahmetsefa55

ertan abıye katılıyorum.kenan valdomırodan ıyı.burak zenkeden ıyı.aslında herkes zenkeden ıyı. :suslen:

muzaffer4

kadro dışı bırakılma kararı doğru >l< >l< ama bırakılan futbolcular yanlış karar :( :(

55__Gurbet__55

Transfer sezonun bitimine 1 gün kala kadro disi birakcaklarini sanmiyorum.Oyunculari karsi buyuk ayip olur.Bunlar 1 gün icinde nasil takim bulsunlar.

isa55

Merhabalar. 10 gündür yoktum, neler olmuş neler.
Nerdeyse o istemediğimiz Buca ve Konya gibi olmuşuz.
İnşaallah transferler bir an önce takıma uyum sağlar da sıkıntı çekmeyiz.

samsunlugurbetci

adnan sezgin kendini hissettirmeye başladı galiba ... ufuk u ben de son idmanda izledim çok iyiydi. yani giresun maçında top taşıyamayan samsunspor vardı sahada en azından antremanda ufuk ileri top taşıyordu...

hayırlısı olsun diyelim

yirmiuc

hakan aslan, burak çalık ve ufuktan takım bulmaları istenmiş.
yanlış hatırlamıyorsam hakana 850 Bin tl, burak çalıka 500 bin tl bonservis verilmişti. Bir kaç hazırlık maçında oynayıp gönderilmeleri için mi verildi bu paralar ? yazık..

maviay55

AlıntıYaprak dökümü sürüyor

Samsunspor yönetimi, teknik ekibin raporu üzerine Burak Çalık, Ufuk Bayraktar ve Hakan Arslan'la yollarını ayırma kararı aldı. Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in bu üç oyuncu hakkında takımda forma şansı bulmalarının neredeyse imkansız olduğu yönündeki raporunu inceleyen yönetim, üç oyuncuya istemeleri halinde başka bir takımla anlaşabilecekleri söylendi. Bunun üzerine Burak, Ufuk ve Hakan kendilerine takım aramaya başladı.

denge

doðan

Alırken akılları neredeymiş acabaaa;
bunların hepsi maliyet,
para verdik aldık parayla sataabilrisek ne ala..
vizyona bakın ...

ulen sinirlerim hopladı yine ..

samsunluhakan

paraları saçmaya başladık heralde ah isa ah paraları saçtı resmen bank asya topçularına gitti

Harun55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 04 Eylül 2011, 12:19:11
Bu hocanın yaptığı son hamleden sonra bana öyle geliyorki bizi bu sene çok günaha sokacak.

Kadro dışı bıraktığı bu çocuklardan önce kadro dışı bırakılması gereken Valdomiro ve Zenke var. Burak antremanlarda herhali ile Zenke'den çok daha iyiydi. Hakeza Kenan'da Valdomiro'dan..

Hakan Aslan daha öncede söylediğim gibi önlibero oynamasına rağmen bir forvet kadar hücumda, stoper kadar defansta iyi işler yapan geleceği olan üstünde durulması gereken bir yetenekti. En azından Hakan'ı satmayıp iyi bir takıma kiralasak bu çocuk yarın iyi bir yerlere gelirse çok çok üzülceğiz...

Öncelikle benim kendi bakis açimdan Burak Çalik i hiç begenmedim ilerleme olabilirmi acaba diye düsündüm ama senin bu Zenke'den daha iyi demen bence benim kanatimda yanlis bir yorum.

Kenana gelince yasina göre belki Valdomiro ya yaklasir performansi ama kafa toplarinda mudafada toplari karsilamada Valdomiro Kenani silip süpürür.

Kenan benim çok hosuma giden bir defans allahta razi olsun samsunspora emegi çok ama futbol konusulacaksa..Bu kadro disi birakilan futbolcularin 2 si dogru..Ufuk Bayraktar bence kadro disi birakilmamaliydi..

Sakin yanlis anlama sadece bu benim görüsüm, senin görüsüne saygim var.. :kanka:

mimar55

Samsunspor Futbol Kulübümüzün Galatasaray'dan 2 yıllığına transfer ettiği 1980 doğumlu orta saha oyuncusu Mustafa Sarp, 2 yıllığına transfer ettiği Beşiktaş'ın eski oyuncusu 1982 doğumlu Alman ön libero Michael Fink, Kasımpaşa'dan 1 yıllığına transfer ettiği 1985 doğumlu Ergün Teber, Fenerbahçe'den 1 yıllığına kiraladığı 1989 doğumlu kaleci Mahmut Ertuğrul Taşkıran, Galatasaray'dan 1 yıllığına kiraladığı 1990 doğumlu forvet Anıl Dilaver ve Kardemir Karabükspor'dan 1 yıllığına transfer ettiği 1984 doğumlu orta saha oyuncusu Bülent Kocabey için resmi imza töreni düzenlendi
:ok :ok >l< >l< >l<

sefa.isitan

Alıntı yapılan: kıbrıslı_mete - 04 Eylül 2011, 00:12:35
ben de twitter'a holosko yazıp arattım, işte sonuç:

arkadaşlar erdal polata sordum zaten resimdede gözüküyor kaynak neresi dedim futbolgüncel.com da gördügünü söyledi.. ;)

silopilimuhsin