2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

atakumlu83

arkadaslar murat ceylan olayı cok karısmıs murat samsunda kalmak ıstedıgını soylemıs antep yonetımıne  ve suanda samsunda oldugu soylenıyor

davidsavage

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 04 Eylül 2011, 02:30:38
arkadaslar murat ceylan olayı cok karısmıs murat samsunda kalmak ıstedıgını soylemıs antep yonetımıne  ve suanda samsunda oldugu soylenıyor

Kaldığı süreç içinde görmüştür Samsunumun güzelliklerini denizini,sahilini... Tabi kalmak ister. :) Şaka biyanada inşallah bi aksilik çıkmadan takımımza katılır.

cembaba

Arkadaşlar tesislerimiz ve olanaklar çok güzel. Takımı bugün izledi Murat. Sanırım etkilendi. İnşallah kalır.

sadece55

Bir yöneticiyle konuştum..Adnan Sezgin hakkında adama resmen hayran olmuşlar..Herkesle konuşabiliyor diyorlar..Resmen Federasyon avucunun içindeymiş...Ayrıca gecenin bir yarısı Fatih Terimi aramış Lan Fatih şu adamları gönder filan diye konuşuyormuş  >l< Murat Ceylan olayı da çok bomba resmen şehir ayağa kalkmış..Yöneticiler sıkıntı çekeriz diye rica ediyorlarmış ama Samsun sözleşme imzalamış olay karışık Ayrıca İbrahim Kızıl da söz vermiş sözünden caymaz filan diyorlar...Bu arada Pazartesi 3 isim daha katılacakmış.. bir tanesi yabancı..diğer 2 oyuncu da Süper Ligten gelecek isimler olacakmış..

saim55

Alıntı yapılan: Erdinc - 04 Eylül 2011, 10:34:08
Bir yöneticiyle konuştum..Adnan Sezgin hakkında adama resmen hayran olmuşlar..Herkesle konuşabiliyor diyorlar..Resmen Federasyon avucunun içindeymiş...Ayrıca gecenin bir yarısı Fatih Terimi aramış Lan Fatih şu adamları gönder filan diye konuşuyormuş  >l< Murat Ceylan olayı da çok bomba resmen şehir ayağa kalkmış..Yöneticiler sıkıntı çekeriz diye rica ediyorlarmış ama Samsun sözleşme imzalamış olay karışık Ayrıca İbrahim Kızıl da söz vermiş sözünden caymaz filan diyorlar...Bu arada Pazartesi 3 isim daha katılacakmış.. bir tanesi yabancı..diğer 2 oyuncu da Süper Ligten gelecek isimler olacakmış..

Zaten böyle bir adam şart büyük hedefler istiyorsan, helal olsun adama. Başta ön yargılıydım ama cidden adam bu piyasada nam salmış biri

germencisse

Alıntı yapılan: Erdinc - 04 Eylül 2011, 10:34:08

Transfer bu gece ses verir o zaman..

ugrass

Keske biraz daha erken gelseydide culio da bizde oynasaydi :) selim teberin yerine cok iyi olurdu.

oguz_5528

Holosko Geliyorsa Havaalanındayım.... :D

muzaffer4

yekta-holosko-murat ceylan bu üçü gelsin biz bu sene ilk 8 e rahat kalırız holosko geçen sene ibb de çok maç aldı acaip oynuyor. murat ceylan ve yektaya  tarif istemez hadi gelsin bu transferler stad 20.000 in altına düşmez

Ertuğrul Sağlam

Bugünki Haber Gazetesinde Gürcü bir stoperin Samsuna geldiğini Romen bir forvet ilede anlaşmaya çalışıldığı yazıyor. İsimleri hakkında herhangibir açıklama yok...

saim55

Samsunspor'da sıcak gelişme! Hakan Arslan, Ufuk Bayraktar ve Burak Çalık kadro dışı bırakıldı.

Twitter Samsunsporfan böyle bişe geçmiş. İnşallah doğru değildir. Ufuk iyi topçu, bu takımda kendine yer bulabilirdi de.

bengülü

ufuk yanlış bir karar bana kalırsa haber inş. doğru değildir

ngonge

Ufuk Bank Asya oyuncusu, zaten kadro çok genişlediği için bazılarını göndermeleri gerekecekti. Ama genç oyuncu bunlar, Bence kiralık gönderilseler daha iyi olur.

germencisse

Amaç ne anlamıyorum;genç kaliteli oyunucularımız var elimizde oynatma zorunluluğu yok tabii ki ama kiralık gönderilsin bari :o

Lusage

Alıntı yapılan: saim55 - 04 Eylül 2011, 11:53:46
Samsunspor'da sıcak gelişme! Hakan Arslan, Ufuk Bayraktar ve Burak Çalık kadro dışı bırakıldı.

Kadro dışı bırakana kadar Bank Asyadaki takımlara kiralık olarak teklif etsinler. Hepside genç geleceği olan ve bank asyada piyasası olan futbolcular.