2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunum

ya facebook a da biri kazım başkanla konuştum holosko ile kesin anlaştık .demiş

sefa.isitan

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 03 Eylül 2011, 23:35:46
ya facebook a da biri kazım başkanla konuştum holosko ile kesin anlaştık .demiş
inşallah kiralık falan degilidr satın alınmıştır inşallah

samsunluhakan

Alıntı yapılan: engin55 - 03 Eylül 2011, 23:27:12
Face de Spor Toto SüperLig Fanpage de SICAK GELİŞME | Filip Holosko Samsunspor'da ... haberini yazdı
Hayırlı olsun..

yok öle bişey kardeş

**KaR6**

Alıntı yapılan: AntZ - 03 Eylül 2011, 23:33:03
1- Takip etmiyorum, "Samsunspor" diye aratıyorum bütün "Samsunspor" geçen twitler dökülüyor, tek tek takip edilir mi o kadar twit yahu  :deli:
2- Nerden bildiğini yazmamış, kaynak yok  :) Medyadan ya da menejerlerle bağlantısı olan birisi olabilir  ;)

anaa, iyiymiş o :) yine bi ton spekülasyon olacak, entry dolacak buralar :)

davidsavage

04 Eylül 2011, 00:07:32 #8794 Son düzenlenme: 04 Eylül 2011, 00:26:46 davidsavage
Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Eylül 2011, 21:37:28
Bugün idmanda futbolcular hırs küpü idi. Herkeste arkadaşlık duygusu ön planda. Defansı dörtledi bugün Petkoviç. Sanırım yarın 4'lü defans kurgusu ile çıkacağız. Mustafa Sarp ile tanışma imkanımız oldu. Çok sıcakkanlı bir insan. Hoş geldin dedik kendisine. Dilaver abi her idmanın on numarası çok beğeniyorum.

İnşallah Cem, hoca 4'lü defansa döner.

kıbrıslı_mete

ben de twitter'a holosko yazıp arattım, işte sonuç:

Sol Açık

Bu arada tribündergi twitter'ından küçük bir haber: Hakan Vural Koçarslan Adana Demirspor ile anlaşmış... Hayırlısı olsun...  ;)

samsunum

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Eylül 2011, 00:18:26
Bu arada tribündergi twitter'ından küçük bir haber: Hakan Vural Koçarslan Adana Demirspor ile anlaşmış... Hayırlısı olsun...  ;)

evet td de demirsporlu bir taraftar bana mesaj atmış özelden. nasıl futbolcu diye

kuzey55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Eylül 2011, 00:18:26

evet ads almış hakanı hayırlı olsun

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 04 Eylül 2011, 00:20:35
evet td de demirsporlu bir taraftar bana mesaj atmış özelden. nasıl futbolcu diye

futbolculuğunu bilmem ama iyi kasap havası oynuyor diye cevap atsaydın  ;D

yirmiuc

son maçta çok iyi oynamıştı. inşallah aynı şekilde devam eder adanada.

LisandroLopez

Hakan son maçtaki haliyle yemin ediyorum süper lig oynar..

Sercan

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 04 Eylül 2011, 00:20:35

bana ve serkana da çekmiş aynı kişi mesaj.hayırlısı olsun..

ugrass

Bi kac futbolcu abilerimle konustum holoskoda gelicekmis. Yuzde doksan anlasilmis. :):) gozumuz aydin

samsunluhakan

Alıntı yapılan: farUqras - 04 Eylül 2011, 00:57:28
Bi kac futbolcu abilerimle konustum holoskoda gelicekmis. Yuzde doksan anlasilmis. :):) gozumuz aydin
inşallah ama imza atılmadan inanmam örnek murat ceylan antremana bile çıktı ama sonuç ortada bu arada fink bonservisiylemi geldi