2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Antremanla ilgili yorumlar çok sevindirici. Bu sezon çok takımın canını yakan bir bela takım olacağız...  :D ;)

ult55ras

Alıntı yapılan: farUqras - 03 Eylül 2011, 21:59:35
Hoca burak caliki ve ufuk bayraktara takim bul demis bir kisi daha var ama ismi belli degil.

kaynak :)

Desiqner

fanatik samsunsporlu

isa hoca iyi niyetli ama topladı takıma bank asya topçularını.burak-hakan-serdar-...şimdide petkoviç beğenmiyor.yolluyor

ChucKeR

Alıntı yapılan: farUqras - 03 Eylül 2011, 21:59:35
Hoca burak caliki ve ufuk bayraktara takim bul demis bir kisi daha var ama ismi belli degil.

ufuk çok yetenekliydi ama mental olarak geliştiremedi kendisini. belki petkoviç adam eder dedim o da pes etmiş. yapman gereken koşuyu orhan sana gösteriyorsa ''ben bişeyleri yanlış yapıyom'' demen lazım. ama severdim ikisini de ne de olsa şampiyon olan kadro. yolları açık olsun.

samsunlugurbetci

hoca ufuk un üzerine çok düşüyormuş belki bekleneni veremedi ama bence ufuk u göndermez hoca 10 numarayı da almıştı adam :D

samsunlugurbetci

Alıntı yapılan: muhalif - 03 Eylül 2011, 21:50:54
ıdman kıran kırana geçtı.9 kişilik 3 takım kurdu petkovıc.bos alan oyunu oynattı once.daha sonra dar alanda cıft kale mac yaptırdı.lıg macı kadar zevklıydı.yenı transferler takıma hava katmıs.
mustafa sarp a hosgeldın dedık.samımı bır ınsana benzıyor.trabzona koymazsanız yuzumuze bakmayın dedık.ınsallah dedı  :)

yalnız ergunu begenmedım zaten on yargılıydım.yenalı da begenmedım.bence bulent kocabey oynar solda olmadı başaran.

lazar ıyılesmıs.oynadı ıyı de oynadı.

ekıgho yu begendım.top alısverıslerı ıyıydı.

sarp yıllardır takımda oynuyomus gıbı arkadaslarına ne yapmaları gerektıgını soyluyodu.

ama ıdman o kadar sert gectı kı eger takımdaslık duygusu yoksa ılk olayda dagılırız.eger takımdaslık duygusu varsa bu sene cok canlar yakarız benden soylemesı  ;)

Vallahi abi ben 2 gün önce idman izledim pek fazla futbol yorumlamaktan anlamıyorum da takım bana da iyi geldi. Ne bilim giresun maçında takım dökülüyordum ama bu maça kıyasla çok fazla top yaptıp kaleye gittik..

Takım iyi yolda gibi... Bir de hoca şu taktiği oturtsun İnşallah arenada kadıköyde en güzeli de avni akerde korkulan rüya oluruz eskisi gibi :D

AntZ

@erdal__polat erdal polat - twitter
SICAK HABER l Holosko Samsunspor'da..

Lusage

GökhanÇağlar

**KaR6**

Alıntı yapılan: AntZ - 03 Eylül 2011, 23:14:37
@erdal__polat erdal polat - twitter
SICAK HABER l Holosko Samsunspor'da..

2 sorum var, bu Allahın fblisini sen niye takip ediyosun abicim :)
2.si, bu Allahın fenerlisi bizim bjk den transferimizi nasıl bilebilir  :o

engin55

Face de Spor Toto SüperLig Fanpage de SICAK GELİŞME | Filip Holosko Samsunspor'da ... haberini yazdı
Hayırlı olsun..

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Eylül 2011, 23:23:36
2 sorum var, bu Allahın fblisini sen niye takip ediyosun abicim :)
2.si, bu Allahın fenerlisi bizim bjk den transferimizi nasıl bilebilir  :o

1- Takip etmiyorum, "Samsunspor" diye aratıyorum bütün "Samsunspor" geçen twitler dökülüyor, tek tek takip edilir mi o kadar twit yahu  :deli:
2- Nerden bildiğini yazmamış, kaynak yok  :) Medyadan ya da menejerlerle bağlantısı olan birisi olabilir  ;)

Lusage

twitter search denen bir şey var hacı :) takip etmene gerek yok yani :)

sefa.isitan

Alıntı yapılan: engin55 - 03 Eylül 2011, 23:27:12
Face de Spor Toto SüperLig Fanpage de SICAK GELİŞME | Filip Holosko Samsunspor'da ... haberini yazdı
Hayırlı olsun..

İnşallah dogru bir haberdir.