2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: cezayir55 - 03 Eylül 2011, 17:51:35
besiktas mehmet akyuzu kiralamak istiyor bizim icin iyi bir secenek olur

2. yarıda içeride oynadığımız tavşanlı maçında yaptığı saçma sapan hareketleri görmedik sanırım?

Turuncu

Alıntı yapılan: cezayir55 - 03 Eylül 2011, 17:51:35
besiktas mehmet akyuzu kiralamak istiyor bizim icin iyi bir secenek olur

o şero burdaki maçta taraftarlara hareket yaptı . citroen  ;)

AntZ

03 Eylül 2011, 17:55:43 #8747 Son düzenlenme: 03 Eylül 2011, 18:11:47 AntZ
Hücumda (3-4-3)
Savunmada (5-4-1)

Valdo'yu ilk 11 e almak içimden gelmedi  :o

cgr

Dominguez'in kesinlikle 10 numara tarzı forvet arkası bir oyuncu olduğuna inanıyorum. Asla 3-4-3 sisteminin kanatlarında oynayacak bir topçu değil...

Turuncu

Alıntı yapılan: cgr - 03 Eylül 2011, 17:58:58
Dominguez'in kesinlikle 10 numara tarzı forvet arkası bir oyuncu olduğuna inanıyorum. Asla 3-4-3 sisteminin kanatlarında oynayacak bir topçu değil...
Katılıyorum bence selimde aynı şekil forvet arkası daha yararlı olur.

Gaziosmanpaşalı3455

3-4-3 kutsal bi sistemmi yahu olmuyo işte oyuncular bu sisteme uyum sağlayamıyor.kanun hükmümü bu 3-4-3  >:( :kafa: >:( :kafa: >:(neden ısrar ediyor hoca anlayamıyorum :kafa: >:( :kafa: >:(

samsunluhakan

germencisse

En İdeali bu sanki ancak iş bitirici şart

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 03 Eylül 2011, 18:11:31
3-4-3 kutsal bi sistemmi yahu olmuyo işte oyuncular bu sisteme uyum sağlayamıyor.kanun hükmümü bu 3-4-3  >:( :kafa: >:( :kafa: >:(neden ısrar ediyor hoca anlayamıyorum :kafa: >:( :kafa: >:(

Petkoviç hanımını bırakır 3-4-3 ü bırakmaz :))

cgr

Alıntı yapılan: germencisse - 03 Eylül 2011, 18:37:57
En İdeali bu sanki ancak iş bitirici şart

Murat Ceylan'ın Sağ Bek , Lazar'ın Sağ Forvet ve Dominguez'in Sol Forvet olduğu takım mı ideal ?

germencisse

Alıntı yapılan: cgr - 03 Eylül 2011, 18:43:34
Murat Ceylan'ın Sağ Bek , Lazar'ın Sağ Forvet ve Dominguez'in Sol Forvet olduğu takım mı ideal ?

Çağrı abi;Murat Ceylan antepte sağ bek oynuyordu hocamız Lazarı sağ bek-açık gibi düşünüyor,Lazar ve Dominguez lwf rwf olarak değilde rm lm olarak düşünelim biraz ileri kaymışlar

mehmet yılmaz

Murat Ceylan rüyasında bile sağ bek oynamamıştır :)
Ayrıca yatmış sanırım o transfer. Antep'in başkanı Tolunay'a da fırça atmış, Murat'ı nasıl yollarsın diye? Vermiyorlarmış.. Ama almak lazımdı, o olmuysa bile dağılan A.Gücü'nden Hürriyet'i kapmak lazım...

SerhaT55

ahme7akturk

Şimdi de Adnan Sezgin bizzat "Turgut Doğan Şahin"i tekrar Samsunspor'a getirmek için bu transfer ile ilgileniyormuş...

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2011, 19:00:01
Murat Ceylan rüyasında bile sağ bek oynamamıştır :)
Ayrıca yatmış sanırım o transfer. Antep'in başkanı Tolunay'a da fırça atmış, Murat'ı nasıl yollarsın diye? Vermiyorlarmış.. Ama almak lazımdı, o olmuysa bile dağılan A.Gücü'nden Hürriyet'i kapmak lazım...

Murat Ceylan bugün idman saati tesislerdeydi..Başkan ile fotoğraf felan çektirdi..Antep'in başkanı Adnan Sezgine söz vermiş diye duydum.Tolunay'a rağmen bizde diyebiliriz..