2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: davidsavage - 03 Eylül 2011, 15:26:41

Bülent Kocabey değilmi o soldan ikinci?
Mustafa Sarp'ın iki yanında oturanlardan biri Kaleci Ertuğrul diğeri kim? Murat Ceylan değil.

kale5501

SSKLA

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 03 Eylül 2011, 15:32:21
Bülent Kocabey değilmi o soldan ikinci?
Mustafa Sarp'ın iki yanında oturanlardan biri Kaleci Ertuğrul diğeri kim? Murat Ceylan değil.

Diğeri Anıl Dilaver.

Sercan

ChucKeR

abarttılar işi. bucaspor olma yolunda sıkı hamleler bunlar.

MeL_55

03 Eylül 2011, 15:35:49 #8690 Son düzenlenme: 03 Eylül 2011, 15:40:49 MeL_55
Sonumuz Buca gibi olmasın...
Orta saha:
Murat Yıldırım, Murat Ceylan, Ufuk Bayraktar, Dilaver Güçlü, Selim Teber, Dominguez, Michael Fink, Mustafa Sarp, Bülent Kocabey, Pal Lazarı da orta sahada oynattığımızı düşünürsek Toplam 10 kişi oluyor. Hakan Bayraktar kesin gitti mi bilmiyoruz..

Mustafa Sarp, Murat Ceylan, Michael Fink ve Selim Teber oynadığını düşünürsek ki büyük ihtimal böyle olacak tamamiyle orta sahamız farklı adamlardan oluşacak. Yani uyum sorunu, taktik anlayışı derken baya bi bocalarız. Tek üzüldüğüm nokta Murat Yıldırım olsun Dilavere şans verilmemesi halinde onları kaybetceğimizi düşünüyorum. Ben Samsunspor'umu Beşiktaşın, Galatasarayın attıkları oyuncularıyla istemiyorum. Dilaver oynasın, 3 senedir canını dişine takan Murat oynasın.. Düşsekte onlarla düşelim.. İnşallah tersi çıkar. Ama bu yapılan transferlerin Murat Ceylan dışında hepsi gereksiz. Bu kısa vaadede bu kadar oyuncu katılması takımı bozacaktır.

veis

yapılan transferlerin hepsi olumlu.kadro derinligi açısından ihtiyaç duyulan topçular bunlar.bülent fink mustafa sarp murat ceylan hem ligi bilme açısından hemde tecrübe bakımından yerinde oldu.çok fazla transfer yapıldı yorumlarına pek katılmıyorum çünkü bulundugumuz lig kaliteli ve biz çok zayıf kalmışdık transferde.tek sıkıntı hepsinin geç gelmesi.

cgr

Alıntı yapılan: ChucKeR - 02 Eylül 2011, 00:23:02
boşverin ayhanı falan. fink form tutsun hemsinden iyidir.
ergün teber hakkında iyi duyumlar alıyorum.
santraforu bekliyoruz artık...

Alıntı yapılan: ChucKeR - 02 Eylül 2011, 01:34:48
murat ceylan büyük topçu her yerde iş yapar da tolunay niye yollasın genç murat ceyanı.
bu haberler fm başında birilerinden  yayılmaya başlamıyordur umarım

Alıntı yapılan: ChucKeR - 03 Eylül 2011, 15:35:02
abarttılar işi. bucaspor olma yolunda sıkı hamleler bunlar.

3 gün önce ne diyordun, şimdi ne diyorsun ? Bi dediğiniz diğer dediğinizi tutsun daa birader... Azcık sabredin... Bu takım transferlerle iyi yola girdi...

ChucKeR

fink iyidir kardeş o kadar da değil. 2 aydır o bütün kamp programları sistemler falan çöpe atılıyor demekki. yönetim petkoviçin arkasında durmayacağını 3 malubiyete sutlayacağını belli ediyo gibi.

SerhaT55

kale5501

yapılan transferlerin hepsi olumlu.kadro derinligi açısından ihtiyaç duyulan topçular bunlar.bülent fink mustafa sarp murat ceylan hem ligi bilme açısından hemde tecrübe bakımından yerinde oldu.çok fazla transfer yapıldı yorumlarına pek katılmıyorum çünkü bulundugumuz lig kaliteli ve biz çok zayıf kalmışdık transferde.tek sıkıntı hepsinin geç gelmesi.   şimdi anılın buraktan bülentin murattan dialaverden kalecinin hüsrevden ne farkı var bana göre hem gereksiz boş hiç gerek yok bunları alacagına direk oynayacak bi kişi al daha iyi

hurcan55

Umarım bu yepyeni kadroyla fazla 'buca'lamayız...

Ajan

Ne kadar transfer yaparsak o kadar iyidir.Artık 10 gün içinde 3 maç yapacağız bu tempoyu bank asyadan gelen futbolcularımızın pek kaldıracağını ve verimli geçireceğini düşünmüyorum ondan dolayı ne kadar derin kadro kurarsak o kadar alternatif sağlarız.

kale5501

o resim dün çekilmişti sıkıntı bugün ortaya çıktı antepin yöneticileri bizim yortumları okuyunca satmaktan vaçgeçtiler yada kiralamaktan

55(tuncay)55

3-5 gün önce birçok kişi diyordu transfer şart transfer olmassa düşeriz, şimdide transfer yapıyorlar bu kadar transfer olmaz böyle giderse düşeriz diyorsunuz