2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ChucKeR

Akyol

Gaziosmanpaşalı3455

imza töreni13,30 da idi haber varmı ?

germencisse

Geçen Pendik maçında hat-trick yapmış,forvet değil forvet arkası yada açık oynayan bir oyuncu kiralık geldiyse çok şansta bulamaz haliyle katkı sağlamaz..

muzaffer4

revizyon sık sık olacağı için forma şansı bulabilir formayı olumlu kullanabilirse il 11 in değişilmezi olamaz..

cezayir55

eskisehirden bulent kocabeyi mi aldik face de cikti haberi

fanatik samsunsporlu

ilk 11 oynayabilecek oyuncu lazım artık bundan sonra .başkası kesmez.30 tane futbolcu oldu

55(tuncay)55

imza töreni 13.30 da idi yokmu haber alan yokmu???

çamot_55

bülent kocabey,anıl,fink,m.sarp,e.teber,ertuğrul imza atanlar.pazartesi3 yada4 ismin imza atacağı açıklandı.gaziantepten gelen muratta sorun çıkmış.tolunay kapris yapmıi o giderse bende giderim diye.ama adnan sezgin halledicem dedi....

berusa55

Kujovic'ten vazgeçildi
03 Eylül 2011 / 13:19
Kırmızı beyazlı ekip, Kayserispor'dan Emir Kujovic'ten vazgeçti. Daha önce prensipte anlaşmaya varılan golcü futbolcunun kulübüyle olan bazı sorunlar aşılamayınca Samsunspor, bu transferden vazgeçtiğini açıkladı. Öte yandan yine bu takımda forma giyen Ümit Milli futbolcu Savaş Yılmaz'la kesin olarak anlaşma sağlandığı öğrenildi

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=62392

kuzey55

bu kötü oldu murat ceylan içlerinde en iyisi umarım gerçekleşir bu transfer

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: target55 - 03 Eylül 2011, 14:57:04
bu kötü oldu murat ceylan içlerinde en iyisi umarım gerçekleşir bu transfer

sorun çıktıysa daha düzelmez
bizim işler böyle ilk seferde aldın aldın alamadın daha da anlaşamıyoruz :(

muzaffer4

bülent kocabey le anıl bir anda sürpriz oldu ama forma şansı bulabileceklerine inanıyorum muratın da kesin geleceğine inanıyorum çünkü resmi sitede bile açıklandı yani tolunay kafkasın kapris yapma zamanı geçti tranfer görüşmeleri olsa yapsın kaprisini ama kulüpler anlaştı adam gelmeye razı murat bu sene bizde kaçarı yokk

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 03 Eylül 2011, 15:01:18
bülent kocabey le anıl bir anda sürpriz oldu ama forma şansı bulabileceklerine inanıyorum muratın da kesin geleceğine inanıyorum çünkü resmi sitede bile açıklandı yani tolunay kafkasın kapris yapma zamanı geçti tranfer görüşmeleri olsa yapsın kaprisini ama kulüpler anlaştı adam gelmeye razı murat bu sene bizde kaçarı yokk

inş.

cezayir55

bulent kocabeyi besiktas istiyordu serdar adali     hapise girince vazgecildi