2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

emir kujovicten vazgecilmis  sakat cikmis duyumlari var

germencisse

AlıntıMurat Ceylan Samsunspor'da

Samsunspor şova devam ediyor. Süper Lig'in yeni ekibi, Fink, Mustafa Sarp, Ertuğrul Taşkıran, Emir Kujovic'den sonra orta alanı yıldız bir isimle güçlendirdi

Kırmızı-Beyazlılar, Gaziantepspor'un başarılı futbolcusu Murat Ceylan'la anlaştı. Teknik direktör Tolunay Kafkas'ın kadroda düşünmediği futbolcu, 1 yıllığına kiralanırken, diğer isimlerle birlikte dün Samsun'a gelerek yönetimle görüştü ve el sıkıştı. Bugün Nuri Asan Tesisleri'nde 5 futbolcu için basın önünde imza töreni yapılacağı belirtildi. Yeni transferlerin pazar günü Orduspor ile oynanacak hazırlık karşılaşmasında forma giyeceği açıklandı. Başkan Kazım Yılmaz, "Önemli takviyeler gerçekleştirdik. Hedefimiz güzel futbol oynayan ve yenilse de alkışlanan bir Samsunspor yaratmak. Teknik heyete güvenimiz tam" dedi

Kaynak:Fanatik

cezayir55

emir kujovicten kesin olarak vazgecilmis

muzaffer4

Alıntı yapılan: ekigho55 - 30 Ağustos 2011, 10:06:54
targinho nun geleceğini söyleyen arkadaşla konuştum niye adam gelmedi filan dedim dediki "adnan sezgin bu adamı alacağımıza bu adamın bonservis parasıyla 2-3 süperlig adamı alalım demiş ve bu hafta içinde alacakmışız haftaya pzt hemen imza atacaklarmış        emre çolak m.sarp filan olabilirmiş adnan sezgin tanıdığı oyuncuları getirecekmiş bence iyi adamlar gelmeyecek e.çolak ve m.sarp ta gelmeyecek bank asyada geleceği parlak 2 adam ve süperligin orta sıralarında bir takımın yedek oyuncusu filan gelecek ama önemli değil önemli olan takımın birbirine alışması takım alışırsa biribirine sorun çözülür taraftar yönetim futbolcular teknik heyet inşallah galbiyetlere imza atacağız 

3-4 gün önce böyle bir konuşma geçmişti ben böylesine güzel transferler yapacağımızı bilemedim bank asya filan dedim ama arkadaş haklıymış süperlig topçuları geldi adnan sezgin iyi iş çıkardı a.sezgin olmasa targinho gelecekti onun yerine fink felan geldi a.sezgini yürekten tebrik ediyorum.... >l< >l< >l< >l<

pitbul055

İmza töreni taraftara açıkmı olacak?birde bugün idman saatleri  kaçta acaba?İmza töreni taraftara açıkmı olacak?birde bugün idman saatleri  kaçta acaba?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Cüneyt - 03 Eylül 2011, 07:50:18
  :(  avrupa seni bozmuş  :suslen:
olur öyle şey yapma bozma morali  :kanka: seneye de america yapalım o zaman hem work hem travel  ;) :-* :oyun:

Lusage

halk'a göre bir defans bir forvet ile transferi noktalayacakmışız.

cezayir55

gazeteler inanma orta sahayada takviye yapilir

cembaba

3,5 ay boyunca defans kurduk. 2 günde orta saha kurduk. 1 günde de forvet aldık mı tamam herhalde.

cezayir55

cezayir55

ahmetsefa55

Gaziosmanpaşalı3455

emir' olmadığı iyi olmuş hem ağır hem onun ayarında  :evet: :evet: :evet: :evet: çok forvet var bizde örnek a2 forvetleri.

Gaziosmanpaşalı3455

ooooooooooooo   nerde holoskoooooooooooo?????????