2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

saim55

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 02 Eylül 2011, 19:26:14
Beşiktaş'ın UEFA için bildirdiği kadroda Holosko'da yer alıyormuş.

Hiç önemli değil, bence Adnan yerine başka birini düşünmüştür.

Jnr.Serkan

2 gün nete girmedik bir sürü adam alındı.Hacı baba sen ne yaptın böyle ya   :hnk:

AhmetDenizci

Gündemdeki isimler Kayserispor'dan Emir Kujovic, Savaş Yılmaz ve Manisaspor'dan Simpson.

ahmetsefa55

SSKLA

Josh Simpson ve Emir Kujovic yada Holosko işlem tamam  :ok :ok :ok

AntZ

twitter @melihsabanoglu
emre çolak ve yekta kurtuluş'un daha fazla dakika alabilecekleri samsunspor'a kiralanma ihtimalleri varmış. bekleyip görelim.

Sol Açık

Alıntı yapılan: AntZ - 02 Eylül 2011, 21:19:29
twitter @melihsabanoglu
emre çolak ve yekta kurtuluş'un daha fazla dakika alabilecekleri samsunspor'a kiralanma ihtimalleri varmış. bekleyip görelim.

GS seyirci gruplarından bilen bir arkadaş az önce aradı ve Emre Çolak ile Yekta'nın Samsunspor'a gitme olasılıklarının olduğunu söyledi (yani ben aramadım, o beni aradı). Bizim forumda da konuşulduğunu söylediğimde ise, "mesele epey ciddi, özellikle Yekta'yı Terim istemiyor" vs dedi.

Yani ben pek inandırıcı bulmuyordum ama, ciddi ciddi Yekta ve Emre Çolak'ı bu sezon Samsunspor'da izleyebiliriz...

Ayberk

Emre Çolak çok çelimsiz, teknik kapasitesi olsa da bu çocuktan bişey olmaz benden söylemesi ;)

mimar55

Fink, Samsun'da Holosko sırada
Beşiktaş, Michael Fink'i Samsunspor'a kiraladı. Beşiktaş'ın geçen sezon Eintracht Frankfurt takımından transfer ettiği futbolcu, yeni sezon çalışmalarına da katılmamıştı.

02:30 | 02 Eylül 2011

Siyah-beyazlıların, yıllık 1.2 milyon euro ücret alan Fink için Samsunspor'dan kiralama bedeli almayacağı ve oyuncunun ücretinin yarısının siyah-beyazlı takım tarafından ödeneceği öğrenildi. Karadeniz ekibinin Filip Holosko'yu da istediği belirtildi. Teknik Sorumlu Carvalhal'in bu oyuncuyu takım için yeterli bulmadığı, bundan dolayı gitmesine onay vereceği vurgulandı. Karadeniz ekibi, Galatasaray'ın serbest bıraktığı Mustafa Sarp ile de görüşmelere başladı.
http://spor.milliyet.com.tr/fink-samsun-da-holosko-sirada/spor/spordetay/02.09.2011/1433758/default.htm

mimar55

Hücuma da takviye yapmayı planlayan Kırmızı-Beyazlılar, yine Beşiktaş'ın yabancılarından olan Holosko'ya kanca attı. Slovak yıldızı da renklerine katmak isteyen Samsunspor, İstanbul dışına çıkmak istemeyen bu oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor.
bu fanatikte çıkan haber

fanatik samsunsporlu

55(tuncay)55

simpson'ı bonservisiyle alsınlar
bu taraftar
:deli: :deli: :deli:

minci

Simpsonu Manisa verirmi? Öyle adamı bırakırsan ligin dibini boylarsın. Ben onun transferine pek ihtimal vermiyorum. Keşke olsa. Holosko ve Yekta da cuk oturur. Fazlasına da gerek yok.

Gaziosmanpaşalı3455

holosko gelmedimi hala :P :P :P :P :--* :holey: :deli: :--* :holey: :deli:

##kdc##