2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Şunu merak ediyorum bilenimiz varmı Murat Ceylan kiralıkmı alınmış yoksa bonservisi ilemi alıyoruz ??

**KaR6**

50.000 dolar maaş alıyosa, bişeler yapması gerekiyodu zaten..

germencisse

Bu akşam Lig Tv keyif ile izlenir.. 8)

5trawberry

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Eylül 2011, 16:07:22
50.000 dolar maaş alıyosa, bişeler yapması gerekiyodu zaten..

??? 50.000 $ mı ?

Sol Açık

Yönetimin en iyi icraatı Adnan Sezgin olmuş. Şu an görünen bu, ötesini bilen varsa söylesin...

merdocan

bu transferler gercekleştiği takdirde ortasahamız; selim teber,murat yıldırım,fink,murat ceylan,mustafa sarp,hakan arslan şeklnde olacak.bu oyuncularla birlikte bu seneki sistemde ortasahamızın cok rahatlıcagını hatta hiç sıkıntı çekmiyeceğimizi zannediyorum üstelik bu sezon maçlar cok sık oynanacak rotasyon avantajımız var bu kadroyla.

Turuncu

SSKLA

Alıntı yapılan: merdocan - 02 Eylül 2011, 16:23:18
bu transferler gercekleştiği takdirde ortasahamız; selim teber,murat yıldırım,fink,murat ceylan,mustafa sarp,hakan arslan şeklnde olacak.bu oyuncularla birlikte bu seneki sistemde ortasahamızın cok rahatlıcagını hatta hiç sıkıntı çekmiyeceğimizi zannediyorum üstelik bu sezon maçlar cok sık oynanacak rotasyon avantajımız var bu kadroyla.

Resmi siteden açıklandı zaten kardeş.(Fink,Sarp,M.Ceylan,Ergün Teber,Ertuğrul Taşkıran)

Ahmeti

İçimde bir huzursuzluk vardı demek ki kaç aydır bu anı bekliyormuşum içim ferahladı bee

samsunluhakan

yekta kurtuluş holosko ve emir'i alırız ve transferi noktalarız gibime geliyor...

Gaziosmanpaşalı3455

orta sahaya bak be fink m.ceylan murat yıldırım alternatifler cabası rekabete bak şimdi forma harbiden aslanın totosuna indi alabilene aşk olsun:):):)

Ertuğrul Sağlam

İnternet sitelerinde Mustafa Sarp için Gs'lilerin felaket yorumları var adamlar bayram ediyor, Adnan Sezgin'e teşekür ediyorlar ama Fink için yapılan yorumları okuyunca insan mutlu oluyor. Sanırım Fink'i almakla çok büyük iş başardık. :evet:

Gaziosmanpaşalı3455

emir zaten tamamm.holosko ve yekta gelsin bu iş bitsin.ilk 5 diyorum başka bişe demiyorum lakin 3-4-3 sisteminin şartıyla:):):):)

**KaR6**

en iyi transfer bana göre murat ceylan oldu.. ama kaleci hariç boş adam almadık.. kujovic le beraber bi de kanat alırsak tamamdır..

özkan

Sarp ile ilgili ben katılmıyorum genel kanıya.Gs geçen sene alayı itibarı ile kötüydü.Sarp belli bir ismi olan bir futbolcu,bankasyalaşan futbolculardan olmaya niyeti yoksa eğer hırsı dahi yeter sahada..