2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Alıntı yapılan: CemBaba - 02 Eylül 2011, 15:32:44
Adamlar yeni transfer kardeşim. Biraz mantıklı şeyler yazsan diyorum hani. Yarın sözleşme imzalayacak futbolcudan pazar oynamasını bekleyemeyiz.

bende beklemeyelim dedim zaten ama maçta oynayacaklar..

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: ekigho55 - 02 Eylül 2011, 15:34:47
bende beklemeyelim dedim zaten ama maçta oynayacaklar..
mağdur gör cem kardeşim transfer sarhoşu ;D ;D :D :D ;D ;D :D :D

muzaffer4

mehmet yılmaz

DHA da Emir Kujoviç haberini geçmiş. Demek ki işlem tamam..
Dün yazdığım isimlerden bir tek Savaş Yılmaz kaldı geriye, o da alınmasa da fark etmez bence..

AlıntıSamsunspor, anlaşma sağladığı Fink, Mustafa Sarp, Emir Kujovic, Murat Ceylan ve kaleci Ertuğrul Taşkıran'la yarın sözleşme imzalayacak.

Samsunspor, anlaşma sağladığı Fink, Mustafa Sarp, Emir Kujovic, Murat Ceylan ve kaleci Ertuğrul Taşkıran'la yarın sözleşme imzalayacak.

Uzun süredir transfer göüşmelerini sürdüren Samsunspor, Gaziantepsporlu Murat Ceylan, Galatasaraylı Mustafa Sarp, Beşiktaşlı Michael Fink, Kayserisporlu Emir Kujovic ve Fenerbahçeli kaleci Ertuğrul Taşkıran'ı renklerine bağladı. Beş 5 futbolcu da bugün Samsun'a gelerek yönetimle görüşüp el sıkıştı. Yarın saaNuri Asan Tesisleri'nde 5 futbolcuyla imza töreni düzenleneceği belirtildi.

Samsunspor'un anlaştığı 5 oyuncunun pazar günü Orduspor ile oynanacak hazırlık maçında forma giyeceği açıklandı. - Samsun

DHA

muzaffer4

sporx te bir yorum """""Murat Ceylan ? Yav ben hakkaten sıkıldım bu işlerden.Her yerde mafya var.3 buyuklerin gündemindeki topcu nasıl Samsuna gider ? Kimse bana oyuncu tercihi diye maval okumasın.Şeffaf olsun bu işler. Nedir ödenen bonservis bedeli mesela Antebe ? 3-4 milyondan aşagı satmayacagını antebin herkes biliyor""""

saim55

Helal bizim başkana ne mafyaymış  :rulet:

muzaffer4

harbiden de merak ettim kaç milyona gelmiş acaba?

özkan

Baklavanın fındığını ücretsiz verdik mi diyelim şimdi biz bunlara ne diyelim  :holey:

ChucKeR

galiple barışsınlar da şirketleşelim borsaya bildirirler o zaman :D

AhmetDenizci

DHA, Ergün Teber'i neden yazmamış acaba ?

GökhanÇağlar

Holosko ve Yekta yalan olur bu transferlerden sonra...

designer_55

Savas Yilmaz da gelirse cok iyi olacak.
Yonetim isi bilmiyor diyenlere cevap iste:
iki takim kuruluyor...birisi gunumuzu kurtarmak icin (yani ligde iyi bir yer edinmek icin)
ve ikinci takim(gencler) onumzdeki yillarda cok iyi bir takim olusturmak, hedefi olan bir takim kurmak icin.
(isimlere baktiginizda acikca gorunuyor, hepsi umit, genc milli, ve a2 takimi gencleri..)
Onumuz sanki aciliyor gibi..sonumuzda iyi olur insallah

muzaffer4

derin bir ohh çektik sonunda keşke 1 ay önce olsaydı ama önemli deil aldık ya adnan sezgine başarılarınn devamını dilerim..

orhan

manisalı simsın veya holoskodan biri ve yekta alınırsa çok büyük iş yapmış oluruz.Onlarıda alabilirsek takım süper olur bu sene bizim senemiz olur.kısa sürede bu işlere imza atan adnan sezgini ve kazım başkanı kutluyorum.yönetimi demiyorum çünkü bu yönetim ve isa turan bu zamana kadar başkanı hep yanlış yönlendirmiş ortaya hazırlık maçlarındaki samsunspor çıkmıştır.

samsunluhakan

ewet adnan sezgin geç geldi ama dogru bi tercih oldugu göründü isa turanla bize 3 ay zaman kaybettirdiler