2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ibo055

adnan sezginin geldigine ilk defa bu kadar sevindim beeeeeeeeee  :deli:

fındık

Alıntı yapılan: sefa.isitan - 02 Eylül 2011, 15:06:29
Arkdaşlar şimdi mersin idman yurdun taraftar formuna baktım taraftar isyanda emekli adamları takıma alıyonuz diye :D

H. bayraktar hakkında olumsuz yazılar yazan miy taraftarı amatörce düşünüyorlar oysaki sahada görecekleri H.bayraktar farklı olucaktır akıl yaşda değil baştadır. nokta

samsunluhakan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 02 Eylül 2011, 15:04:01
Samsunsporun Beşiktaş' tan transferi Michael Fink' in kiralık olarak değil, iki yıllık bonservisi ile Samsunspor' a transfer edildiği ve yarın(BUGÜN) Samsun' da olacağı öğrenildi.
bu sezon inşallah arzuladıgımız yerde bitirecegiz liği yönetim bir açıldı pir açıldı

engin55

Başkandada ne para varmış baya futbolcu aldık hala bitmedi parası :)

samsunluerhan

"Düşme kelimesini lügatımızdan çıkarttık" HEDEF İLK 6

muzaffer4

ooooOOO oooo şampiyonluk geliyor oooooOooooo

engin55

Face de samsunspor tv sayfasının dediğine göre Emir Kujovic  ve savaş yılmazla her konuda anlaşmışız

samsunluerhan

cembaba

muzaffer4

Gaziosmanpaşalı3455

Samsunspor, anlaşma sağladığı Fink, Mustafa Sarp, Emir Kujovic, Murat Ceylan ve kaleci Ertuğrul Taşkıran'la yarın sözleşme imzalayacak.

Uzun süredir transfer göüşmelerini sürdüren Samsunspor, Gaziantepsporlu Murat Ceylan, Galatasaraylı Mustafa Sarp, Beşiktaşlı Michael Fink, Kayserisporlu Emir Kujovic ve Fenerbahçeli kaleci Ertuğrul Taşkıran'ı renklerine bağladı.

Beş futbolcu da bugün Samsun'a gelerek yönetimle görüşüp el sıkıştı. Yarın Nuri Asan Tesisleri'nde 5 futbolcuyla imza töreni düzenleneceği belirtildi.

Samsunspor'un anlaştığı 5 oyuncunun pazar günü Orduspor ile oynanacak hazırlık maçında forma giyeceği açıklandı.

muzaffer4

pazar günü ordu maçında görecez bakalım neler yapacaklar ama daha takıma ısınınamadıklarından birşey beklememeliyiz

Gaziosmanpaşalı3455

İsmi Emir Kujovic. Karadağlı müslüman bir aileden gelme. Balkan Savaşlarına kadar Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde Akova ismi ile kalan, Karadağ'ın kuzeyinde Bijelo Polje'de doğan Emir, 4 yaşındayken abisi Ajsel ile birlikte ailesiyle İsveç'e göç eder. 17 yaşındayken futbolculuk kariyerine Landskrona'da adım atar. 1.94′lük boyu, hava hakimiyetinin yanı sıra tekniğiyle de göze batarak İsveç U21′e de seçilir. 2007′de yine Boşnak kökenli Emra Tahirovic'i Fransa'nın Lille kulübüne satan şimdiki kulübü Halmstads BK onu kadrosuna dahil eder ve bir seneliğine Falkenbergs'e kiralar. Burada 27 maçta 9 gol atan Kujovic, İsveç Milli Takımı forması giyen veteran Magnus Arvidsson'in emekli olmadan önce son senesini geçireceği Helsinborgs'a geçmesiyle tekrar Halmstads'a geçer ve burada Boavista'dan transfer Brezilya'lı golcü Anselmo'ya ileri uçta partner olur.

Fiziksel özellikleri ve oyun stili ile Wolfsburg'un Boşnak yıldızı Edin Dzeko'ya benzetilen ve bu konuda "Yeni Dzeko'muyum ? Bilmiyorum, ama ben sadece Kujovic olarak adlandırılmak isterdim, burada İsveç'de de beni Johan Elmander ile kıyaslıyorlar ama herkesin beni olduğum gibi görmesini isterim" diyen Emir Kujovic için Wolfsburg ve Lazio devreye girer ancak menajerinin Lazio ile bir başka oyuncu konusunda anlaşmazlığa düşmesi sebebiyle İtalya'ya gitme fırsatını kaçırır. Morten Rasmussen, Thomas Rogne, Jos Hooiveld gibi İskandinav oyuncuları transfer eden Celtic, Middlesbrough'ya transfer olan Scott McDonald'un yerine de Emir'i transfer etmek ister ancak 1 Milyon Euro'luk teklifleri kabul edilmez. Emir'in özellikle İskoçya'dan talipleri artar. Ocak ayında son anlarda devreye Rangers'da girer, Emir transfer konusunda ikna edilir, zaten onunda tek isteği, daha yarışmacı bir ligde, daha büyük bir takımda oynamaktır ancak Halmstads ile Rangers'ta anlaşamaz. Başkan Ingemar Brostrom, teklifleri utanç verici olarak niteler basına.

Emir'in kendinden iki yaş büyük abisi de futbolcu ve hatta o da forvet hattında görev yapıyor. Aynı kulüpte yetiştiler ve Halmstads'da da birlikte oynadılar iki sene. Ancak ağabeyi Emir kadar popüler değil. Şu anda herhangi bir takımda oynamıyor.

Gaziosmanpaşalı3455

amrabat'ın süper performansının altında ezildi. boyuna rağmen tekniği çok iyi ancak ağır bir oyuncu. yinede oyunu beyniyle oynamasını biliyor. lige ve birlikte oynadığı arkadaşlarına alışınca can yakabilir.

cembaba

Alıntı yapılan: ekigho55 - 02 Eylül 2011, 15:26:32
pazar günü ordu maçında görecez bakalım neler yapacaklar ama daha takıma ısınınamadıklarından birşey beklememeliyiz

Adamlar yeni transfer kardeşim. Biraz mantıklı şeyler yazsan diyorum hani. Yarın sözleşme imzalayacak futbolcudan pazar oynamasını bekleyemeyiz.