2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Lusage

onlar ılhan özbay ile mutludurlar. Eşşek hoşaftan ne anlar.
Ayrıca samsunsporluyuz.net birini transfer ettik diyor ise büyük ihtimalle doğrudur. Ben daha ıska geçtiklerini görmedim.

AhmetDenizci

Kamuoyuna Duyuru...

Samsunspor Futbol Kulübümüz, Gaziantepspor'dan Murat Ceylan, Galatasaray'dan Mustafa Sarp, Beşiktaş'tan Michael Fink, Fenerbahçe'den Kaleci Ertuğrul Taşkıran ve Kasımpaşaspor'dan Ergün Teber'i transfer etmiştir.  Resmi imza törenimiz Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz'ın katılımıyla yarın (03.09.2011 Cumartesi) saat 13.30'da Nuri Asan Tesisleri'mizde yapılacaktır. Transferlerimiz camiamıza hayırlı olsun.

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2510

cembaba

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 02 Eylül 2011, 14:39:30

Kamuoyuna Duyuru...

Samsunspor Futbol Kulübümüz, Gaziantepspor'dan Murat Ceylan, Galatasaray'dan Mustafa Sarp, Beşiktaş'tan Michael Fink, Fenerbahçe'den Kaleci Ertuğrul Taşkıran ve Kasımpaşaspor'dan Ergün Teber'i transfer etmiştir.  Resmi imza törenimiz Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz'ın katılımıyla yarın (03.09.2011 Cumartesi) saat 13.30'da Nuri Asan Tesisleri'mizde yapılacaktır. Transferlerimiz camiamıza hayırlı olsun.

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2510

yehhhuuuuu :D

engin55

Hayırlı olsun sonunda açıklama geldi. Holoskoda olsaydı çok daha iyi olurdu

isyan

fanatik samsunsporlu

Uğur Yıldız

lan sitede küfür yasak olmasa çok fena sövcektim sevincimden  :holey: :holey:

ChucKeR

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 02 Eylül 2011, 14:45:48
lan sitede küfür yasak olmasa çok fena sövcektim sevincimden  :holey: :holey:

özelden söv bana  :holey: :holey: :holey:

Sercan

davidsavage

Ulan hiç abartmıyorum yeminle,haberi görünce tüylerim diken diken oldu,teşekkürler yönetim ama şu holoskoda olur inşallah ya.

Lusage

5'i bir yerde diye buna denir.   :holey:  :holey: :holey:

Gaziosmanpaşalı3455

Samsunsportv Sabah duyurdu Öğlenden sonra haber netlik kazandı ve kulubden açıklama geldi .. Adnan sezginin büyük uğraşları sonucunda murat ceylan Samsunspor'a transfer olmuştur..

Murat Ceylan Kimdir ?

Murat Ceylan (d 2 Mart 1988,Gaziantep) doğumlu Türk futbol oyuncusudur Orta Sahanın ortasında, ön libero ve forvet arkası olarak oynayabilmektedir Futbola ilk olarak Gaziantep BBSpor takımında başlamış kısa bir süre Gaziantepspor'a transfer olup 2004/05 sezonunda profesyonel sözleşme imzalanmıştır İlk sezonunda 2 maç sonradan oyuna girerek Gaziantepspor forması giymiştir Süper Lig'de çıktığı ilk maç Akçaabat Sebatspor maçıdır Daha sonra 2005/06 sezonun devre arasında Gaskispor'a 1,5 yıllığına kiralanmıştır Bu takımda kendisini geliştiren Murat Ceylan U-19 milli takımına kadar yükselmiştir 2007/08 sezonunda tekrar Gaziantepspor'a dönen Murat Ceylan bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle uzun yıllar Türk futboluna hizmet edecektir Ayrıca kendisi doğduğu kentin takımında oynamasına rağmen Gaskispor da oynadığı dönemde arkadaşlarının ısrarıyla taraftarı olduğu Beşiktaş takımının formasıyla çektirdiği fotoğraf yüzünden taraftarın tepkisini çekmiştir

samsunluerhan

Sol Açık

Çok ama çok güzel...  ;D

Adnan Sezgin'i tebrik etmek gerek, vizyon kazandırdı...

saim55

Çok heyecanlandım ulan, inşallaaah ordu maçında izleme şansı buluruz :D