2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: ibo055 - 02 Eylül 2011, 13:43:30
mersin taraftarıda isyan ediyor

Neden abi isyan ediyolar? Bence çok iyi transferler yaptılar.

samsunluerhan

Samsunsporumuz gaziantep doğumlu 23 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Murat ceylanı renklerine bağladı. Diğer yandan beşiktaşta forma giyen Flip holoskonunda hafta sonu samsuna gelerek imza atması bekleniyor.Bu iki transfer hakkında ki düşünceleriniz nedir? Bizim için nokta transferler olabilir mi?

SSKLA

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 02 Eylül 2011, 13:53:35
Samsunsporumuz gaziantep doğumlu 23 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Murat ceylanı renklerine bağladı. Diğer yandan beşiktaşta forma giyen Flip holoskonunda hafta sonu samsuna gelerek imza atması bekleniyor.Bu iki transfer hakkında ki düşünceleriniz nedir? Bizim için nokta transferler olabilir mi?

Kaynak = ?

ahmetsefa55

Ertuğrul Sağlam

Transfer ettiğimiz söylenen futbolcular hakkında kulüplerinden herhangi bir resmi açıklama yok. Sadece Sosyal paylaşım ve Spor sitelerinde adı geçiyor, ben çok ümitlenmek istemiyorum, transfer sezonu başladığından beri sanal olarak ne futbolcular transfer ettik.

Gaziosmanpaşalı3455

murat ceylanla ilgili hiç bi yerde alakalı haberimiz yok arkadaşlar!!!!

SSKLA

samsunluerhan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 02 Eylül 2011, 14:00:40
murat ceylanla ilgili hiç bi yerde alakalı haberimiz yok arkadaşlar!!!!

nasıl haber yok fanatik'i oku arkadaş

Gaziosmanpaşalı3455

kastım sosyal paylaşım siteleri değil yerel medya yada ulusal medya

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 02 Eylül 2011, 14:02:16
 nasıl haber yok fanatik'i oku arkadaş
link atarmısın kardeşim.bakıyorum ama göremedim g.antepin sayfasındamı?

samsunluerhan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 02 Eylül 2011, 14:02:55
link atarmısın kardeşim.bakıyorum ama göremedim g.antepin sayfasındamı?

Teknik direktör Petkoviç'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Samsunspor Yönetimi, önemli bir ismi kadrosuna kattı. Karadeniz ekibi, Beşiktaş'ın gözden çıkardığı yabancılardan Fink'i 1 yıllığına kiraladı. Alman oyuncunun birkaç gün içinde Samsun'a gideceği açıklandı. Hücuma da takviye yapmayı planlayan Kırmızı-Beyazlılar, yine Beşiktaş'ın yabancılarından olan Holosko'ya kanca attı. Slovak yıldızı da renklerine katmak isteyen Samsunspor, İstanbul dışına çıkmak istemeyen bu oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor.

Fener'den de takviye yaptılar

Samsun, Galatasaray'ın gözden çıkardığı Mustafa Sarp için anlaşmaya vardı. Gaziantep'in ön liberosu Murat  Ceylan için de iki kulüp anlaştı. Fenerbahçe'nin 3. kalecisi Ertuğrul Taşkıran kiralanırken, Kasımpaşa'dan Ergün Teber de 1 yıllığına renklere bağlandı.

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 02 Eylül 2011, 14:05:05
Teknik direktör Petkoviç'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Samsunspor Yönetimi, önemli bir ismi kadrosuna kattı. Karadeniz ekibi, Beşiktaş'ın gözden çıkardığı yabancılardan Fink'i 1 yıllığına kiraladı. Alman oyuncunun birkaç gün içinde Samsun'a gideceği açıklandı. Hücuma da takviye yapmayı planlayan Kırmızı-Beyazlılar, yine Beşiktaş'ın yabancılarından olan Holosko'ya kanca attı. Slovak yıldızı da renklerine katmak isteyen Samsunspor, İstanbul dışına çıkmak istemeyen bu oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor.

Fener'den de takviye yaptılar

Samsun, Galatasaray'ın gözden çıkardığı Mustafa Sarp için anlaşmaya vardı. Gaziantep'in ön liberosu Murat  Ceylan için de iki kulüp anlaştı. Fenerbahçe'nin 3. kalecisi Ertuğrul Taşkıran kiralanırken, Kasımpaşa'dan Ergün Teber de 1 yıllığına renklere bağlandı.teşekkür ederim. bu arada profil sözünüde çok beğendim:):):):):)

hacettepeli

çok sağlam bir forvet alınırsa çok iyi olacak. holosko olursa çok çok iyi olur.

muzaffer4

davidsavage

Allah'ım nolur şu transferler olsun bi aksilik çıkmadan,amin.