2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: doğan - 02 Eylül 2011, 00:42:47
bu gelenlerden sonra kaç kişi daha kadro yüzü görebilirki ?

azalmalı katılıyorum sana ...

Play off muhabbetinden sonra 3-5 günde bir maç olacak, herkes forma şansı bulur, eskiye nazaran daha geniş kadrolar lazım.

Lusage

vay anasını sayın seyirciler. Site ahalisinin tamamının onay verdiği transferler yapılıyor.  :D  :D

AntZ

Alıntı yapılan: Lusage - 02 Eylül 2011, 00:44:36
vay anasını sayın seyirciler. Site ahalisinin tamamının onay verdiği transferler yapılıyor.  :D  :D

İçinde bulunduğumuz ahval ve şerait içinde onay verdiğimiz diyelim  ;)

Ayberk

Bu arada bu kadar orta saha takviyesiyle takımdan yeni ayrılıkların olacağını hissediyorum ama inşallah yanılırım :-X

FaTiH_HaN

Adı geçen isimler gelirse yeni bir takım kurmuş olacağız. Holosko, Fink, Sarp, Yekta, o Kayseriden gelecek forvet, bunlar ilk 11 de   direk oynayacak oyuncular bence gelmeleri durumunda takımın gücünü ikiye üçe dörde katlarlar tek sorunumuz bu oyuncuların takıma ve birlikte oynamaya alışma süreçleri. Artık ligin ilk haftalarını en az zaiyatla kapatır sonra sağlam bir takım haline geliriz. İnşallah adı geçen isimlerin transferi gerçekleşir.

ngonge

Çok karıştı ortalık bu gece, hangi haber doğru o bile belli değil, Fanatik'te bu isimler Murat Ceylan'ı da eklemiş de 10 tane ortasaha mı alacağız nedir bu iş, bana sansasyonel haber gibi geliyor.

http://fanatik.ekolay.net/Samsun-durmuyor_3_Detail_294_236496.htm

baha55

fink - m.sarp - ergün teber ve fenerli kaleci tamam da holosko ve yekta dadurum nedir...özellikle holosko gelirse süper olur...holosko ve yekta hakkındaki duyumlar ne derecedogrudur acaba bilgisi olan arkadaslar paylasırsa seviniriz.bu gece  uyku yok.. :_nazar samsunspor_x

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ngonge - 02 Eylül 2011, 01:18:56
Çok karıştı ortalık bu gece, hangi haber doğru o bile belli değil, Fanatik'te bu isimler Murat Ceylan'ı da eklemiş de 10 tane ortasaha mı alacağız nedir bu iş, bana sansasyonel haber gibi geliyor.

Tüm transfer sezonu boyunca stoperleri aldık.Şu 2 gündür ortasahalar bitiyor.İnş transfer sezonunun son saatlerindede forvet ihtiyaclarımızı giderip gerilim,ihtiras,dedikodu dolu bir transfer sezonunu kapatmış olacağız  :kafa: :kafa:

cgr

02 Eylül 2011, 01:26:10 #8408 Son düzenlenme: 02 Eylül 2011, 01:29:26 cgr
Alıntı yapılan: LisandroLopez - 02 Eylül 2011, 00:10:06
Ayhan Fink den de Sarp danda iyi bana göre.

Kadroya giremedigi haftalarda da Cumartesi halı sahaya bekleriz moruklar takımı icin...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ngonge - 02 Eylül 2011, 01:18:56

Evet, Murat Ceylan da üzerinde çalışılan isimlerden biriydi. O da iş yapar bizde..

ChucKeR

murat ceylan büyük topçu her yerde iş yapar da tolunay niye yollasın genç murat ceyanı.
bu haberler fm başında birilerinden  yayılmaya başlamıyordur umarım

mehmet yılmaz

Murat Ceylan, Tolunay döneminde banko oynayamıyordu. Zaman zaman kesik yiyordu. Duyduğumuza göre sözleşmesinde bir açık varmış ve o da ayrılmak istiyormuş. Eğer olursa alternatifli iyi bir orta sahamız olur. Murat Yıldırım, Mustafa Sarp, Selim Teber, Michael Fink, Murat Ceylan...

55__Gurbet__55

Ne oluyo lan. Bi aksam siteye girmedik komple takim kurdular.   :hnk: :hnk:

Uğur Yıldız

holosko noldu ya alın şu adamı come on  ;D

Tufan

bu kadar transfer bana bi haftada alınan 13 topçuyu hatırlattı revizyon şarttı ama sancılı olur mu diye düşünmüyor değilim.