2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

fiink yekta mustafa sarp iyi mustafaya dudak büküp beğenmiyenler var geçen sezon hangi g.s.lı top oynadıki onunla kıyaslamak yanlış olur bence yinede rejkard döneminde direkt oynayan oyuncuydu birde santrafıor alınmalı turgutta olursa egğer sağ kanat tamamdır

AntZ

Alıntı yapılan: CemBaba - 01 Eylül 2011, 22:28:17
Kaleci'ye neden para verdik anlamadım. :S

3. kaleci kontenjanımızı bile a2 den dolduramıyorsak kapatalım alt yapıyı boşuna masraf yapmayalım. Geçen sezon 2. kalecimiz tek bir lig maçında bile forma giymedi ama biz 3. kaleci kontenjanımız için bile alt yapımızdan birine güvenemiyoruz.

Ayberk

Ki Hüsrev çok da kötü değildi bana kalırsa

mehmet yılmaz

1- FB'nin 4. kalecisini üstelik de kiralık olarak tam bir fiyaskodur! İstanbul takımlarından kiralık oyuncu almanın hiç bir izahı olamaz; taşeron takımların işidir öyle şeyler...

2- M. Sarp geçen sezon kötü idi ancak GS'nin alyı kötüydü zaten. Ondan önce K.Erciyes'te, hele Bursa'da çok iyiydi. GS'deki ilk yılında da çok beğendiğim bir oyuncuydu. Sürpriz golleri de oluyordu. Bizde kedini ispatlamak adına başarılı olacağını düşünüyorum. Hayırlı olsun.

3- Holosko ve Yekta isimlerini kim ortaya attı bilmiyorum. Ama olduğunu sanmıyorum. Bize gelen isimler çok daha farklı. Kayserispor'dan Emir Kujoviç ve Savaş Yılmaz'ı duydum ben de... Savaş'la ilgili bir fikrim yok ama Kujoviç, bence iyi bir transfer olur.

ahmetsefa55

holosko ve yekta ısmını facebook samsunspor sayfası ortaya attı ve net konustular abı.bence onlarda tamam ve ınsallah oyledır.

bu kujovıcın mevkısı nedır ?

Ayberk

Santrafor. Ama Kayseri'ye büyük umutlarla geldi, pek varlık gösteremedi bildiğim kadarıyla. Ayrıca Mehmet Abi, Holosko ismi istanbul medyasında da dedikodu olarak geçti. Nolur olsun be abi hadi be noluur ;D

altunay

Kujovic, Emir
Forvet (MS), 23 yaşında

3.500.000 TL
1.500.000 €

mimar55

SPOR 55 Programı
Holosko ile transfer görüşmesi devam ediyor..
facebook sayfasında atilla cebeci ile telefondan görüşüpte yazmışlar öyle yazıyor orda...

mehmet yılmaz

emir Kujoviç, devre arasında gitmişti Kayseri'ye. Aslen Bosnalı ama İsveç vatandaşlığı var diye biliyorum. Yanılmıyorsam TS'ye 3-3 biten maçta A.Aker'de golü vardı, birkaç gol daha atmıştı. Yaşı genç, uzun boylu. Kanatlarda da oynayabilen, hareketli bir forvetti. Ben faydalı olacağını düşünüyorum. Holosko keşke olsa ama kiralık falan değil, kafası orada bir Holosko değil!

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: mimar55 - 01 Eylül 2011, 22:45:11
SPOR 55 Programı
facebook sayfasında atilla cebeci ile telefondan görüşüpte yazmışlar öyle yazıyor orda...

atilla ile görüşüpte ortalığı bu kadar ayaklandırmazlar herhalde bu adminler.ben daha sağlam bir kaynakları olduğunu düşünüyorum

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: mimar55 - 01 Eylül 2011, 22:45:11
SPOR 55 Programı

spor 55 sayfasının admini benim kardeşim. 10 dk önce görüştüm atilla cebeci ile

Ayberk

o değil de eğer gerçekleşirse fink, holosko gibi oyuncuları  besik_tas maçında oynatamayız ya ona sinir olurum işte >:(

mimar55

Samsunsportv
Filip Holosko - Yekta Transferi tam kesinleşmemiş arkadaşlar sona yaklaşılmıs.. Onlarında transferi an meselesi .. Adnan SEzgin bu oyuncuları Samsunspor'a alman için çok ugraşıyormuş..
facebook sayfasında yazmışlar alınmadan bu kadar reklem fazla olur bence alınmadıysa dahaca zor alınır bu saatten sonra burda bu futbolcuları istemeyen yoktur bence...

muzaffer4

samsun çıldırdı bir günde 4-5 tranfer show buna denir ve aldıklarımıznm hepsi ilk 11 oyuncusu

cembaba

Alıntı yapılan: Ayberk - 01 Eylül 2011, 22:49:48
o değil de eğer gerçekleşirse fink, holosko gibi oyuncuları  besik_tas maçında oynatamayız ya ona sinir olurum işte >:(

Neden ?