2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55erhan55

bence son anda yapılabilecek iyi tarnsferler yaptık inşallah uyum sorununu çabuk atlatıp lige iyi başlarız

Lusage

dadat dadat bu sayfada açıklanan transferden hayır gelmez ıttir...

Ayberk

twitter

trabzonun aldığı marek'in bizimle adı geçmiş miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum

emrullah

Alıntı yapılan: Ayberk - 01 Eylül 2011, 21:58:44
Holosko ve Yekta yazmıyor mesela?

kardeşim görüşmeler devam ediyormuş holosko ve yektayla face de yazıyor bi de ayhan akman da yazıyor

Ayberk

Alıntı yapılan: doctor_55 - 01 Eylül 2011, 22:00:20
kardeşim görüşmeler devam ediyormuş holosko ve yektayla face de yazıyor bi de ayhan akman da yazıyor

Töbe estağfurullah bu yaştan sonra ;D

Lusage

geçmişiz.
Twitter @ Celutska ile geçmişti.

ahmetsefa55

ayhan akman mı aman dıyım az sövmedık p.ç ayhan diye  ;)

Ayberk

ayhan dur allahını seversen zaten ortalık karışık :D

AntZ

Son dakikada atılan beraberlik golü gibi geldi bu transferler, sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim.  :o

Yekta olursa sevinirim o ayrı  :evet:

Tufan

Ayhan falan aman diyeyim Fink-Yekta-Holosko güzel Mustafa Sarp'ta tamam ama yıllardır küfür ettiğim Ayhan'a yakışmaz şanlı formamız birde Hakan'ın gitmesine epey üzüldüm birde gittiği takımı duyunca kahroldum desem yeridir.

cembaba

Twitter'da bayram var. Gs'liler bayram ediyor Mustafa Sarp'ı Samsun'a verdik diye. Size bir istatistik vereyim. Frank Rijkaard döneminde Leo dahil en fazla görev yapan adam Mustafa Sarp'tı. Bir tek ondan vazgeçemiyordu. Hücum ve ileri organizasyonlarda iyi. GS'da mutsuzdu bu adam. Bizde görev adamı olabilir. Ayrıca Micheal Fink bence çok iyi transfer. Kanayan orta sahamız için ilaç olacaktır. Kaleci'ye neden para verdik anlamadım. :S

twitter

ayhan akman kimdir ya allah aşkına ya başkan yapma böyle şeyler

Ayberk

Ya bıraksınlar ayak yapmayı daha geçen sene bu adam duran toplarda arka direkte kaybolup kader golleri attığında bambaşka konuşuyolardı :evet:

Savaşçı adam, bence zararı gelmez de orta sahayı düşünüyorum; Murat-Selim bu adamlar ne olacak? Yedekte bu adamları oturtabilecek kadar bonkör bir takım mıyız? :-\

GökhanÇağlar

aralarında en çok Holosko nun gelmesini isterim..