2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

altunay

Alıntı yapılan: samuray - 01 Eylül 2011, 21:13:45
bu gece kanal s de spor 55 programı saat kaçta bilen varmı 22 mi
spor 55 prpgramı pazartesi günleri oluyo yanns hatırlamıyosam

ChucKeR

hakan kraldı. anladığım kadarıyla hoca tempolu orta saha istiyor.  o bölgede 2 kişinin oynayacağını hesap edersek hakan kaldıramazdı. ben geçen seneki bütün kadronun kalmasını isterdim vefa anlamında ama gitme sebebi budur sanırım.
hem fink hem m.sarp istemiyorum. şişik kadro kurmayalım mourinhoyuyu biliyonuz dar kadro daha bereketlidir dedi. takımdaşlık açısından.
kurduğunuz kadrolarda dilaver ufuk kenarlarda oynuyor ama sanırım hoca orada nijeryalıları düşünecek ya da dominguezi. kanatın işini de beklere verecek bu yüzden yenal kesmedi hocayı. kesmeyeceğini de biliyoduk orhanın maaşından ne kadar fazlasını alıyor acaba yazıklar olsun.
santraforla işe noktayı koyabiliriz. belki bide turgut-holosko tarzı bi adam. buca gibi kadro kurmanın alemi yok. baktın olmuyo devre arası da adam alınabilir.
lazar-adem varken serdar kurtuluşu klübe getirirlerse o menagerlere haram o paralar.

ahmetsefa55

holosko ve yekta ıyı olurdu.top tasıyan adam olurdu.guzel olurdu.

AntZ

01 Eylül 2011, 21:39:07 #8313 Son düzenlenme: 01 Eylül 2011, 21:43:42 AntZ
İşte Sarp'ın yeni takımı

Galatasaray'da Fatih Terim'in kadroda düşünmediği Mustafa Sarp, Samsunspor'la 2 yıllık anlaşmaya vardı.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=97686

yirmiuc

fink, holosko ve yekta samsunsporda.
samsunspor facebook sayfası.

bu çok güzel bir haber işte.

tanju55

arkadaslar bombalar patliyor hazir olun...
fink-holosko-yekta kurtulus samsunspor'da...

ngonge

Fink nokta transfer olur bence Selim ile çok iyi bir ikili olurlar. M. Sarp umarım gelmez. 3. kaleciye ne gerek vardı kiralık alındı anlamadım.

Avrupa'da bu gün transferin son günü. Boşta kalan kelepir 6+2'ye uygun birileri alınabilir sanki. Onun dışına aynı seviyede kadroda şişkinlik yapacak oyunculardan hayır gelmez bize.

GökhanÇağlar

tanju55

Alıntı yapılan: ngonge - 01 Eylül 2011, 21:42:29
Fink nokta transfer olur bence Selim ile çok iyi bir ikili olurlar. M. Sarp umarım gelmez. 3. kaleciye ne gerek vardı kiralık alındı anlamadım.

Avrupa'da bu gün transferin son günü. Boşta kalan kelepir 6+2'ye uygun birileri alınabilir sanki. Onun dışına aynı seviyede kadroda şişkinlik yapacak oyunculardan hayır gelmez bize.

avrupa'da transfer kapandi...dün son gündü bildigim kadariyla...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: muhalif - 01 Eylül 2011, 21:29:16
holosko ve yekta ıyı olurdu.top tasıyan adam olurdu.guzel olurdu.
ulan keşke kendim içinde bişeler isteseymişim  :)  :rulet:

twitter

oha fink, holosko, yekta ve sarp süper olur

inşallah hiç biri sade kiralama değildir.. bonservis ve opsiyon iyi olur

ngonge

@Tanju55; Avrupada'da bu gün bitiyor. Türkiye'de 5. inde. Takım bulamayan, son dakika kadro dışı kalan oyuncular oluyor.

Mesela uçuk örnek Philipp Degen'in liverpool'da bugün sözleşmesi feshedildi.

http://kopthat.co.uk/2011/09/philipp-degen-available-on-free-transfer-after-being-released-by-liverpool/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=philipp-degen-available-on-free-transfer-after-being-released-by-liverpool

ahmetsefa55

valla bu oyuncular ıyı oyuncular.eğer uyum sağlarlarsa çok faydalı olurlar.
mustafa sarp bursaspor da çok iyi oynuyodu.galatasaraya gitti çok uzun süre banko 11 de oynuyodu.sonra takım bozuldu o da bozuldu.
yekta da kasımpaşayı tek başına sırtlıyodu.gs ye yıldız dıye transfer oldu.ama o da gs nin kurbanı oldu.
fink adam yiyen cinsten ama ofansif anlamda pek bişe beklememek lazım.defansif anlamda yararlı olur basmadık yer bırakmaz.
holosko inşallah futbol oynamak için gelir.çok kaliteli topçu.çok yararlı olur.

bence iyi transferler yaptık.hakkımızda hayırlısı olsun...

Ayberk

Haberleri kesin teyit edebileceğimiz bir yer var mı?

55erhan55